En iyi Kötü Amaçlı Yazılım Temizleme Araçları

Kötü Amaçlı Yazılım Temizleme Aracı

Kötü amaçlı yazılım saldırısının kurbanı olsaydınız, verilerinizi kaybetmiş olabilirsiniz.

Kötü amaçlı yazılım, giderek dijital bir dünyada büyük bir sorun haline geliyor. Yalnızca cihazınıza saldırmakla kalmayıp. Kötü amaçlı yazılımları ağa yaymaya devam etmek için kimlik bilgilerinizi kullanmak isteyen. Bilgisayar korsanlarına karşı savaşmak gerekir.

Bunu yapmak için, virüsten koruma yazılımınızın yanında kötü amaçlı yazılım kaldırma araçlarını yüklemeyi düşünmelisiniz. Bu şekilde, kötü amaçlı yazılımı izlerini durdurabilir ve yayılmasını engelleyebilirsiniz. Amaç, bilgisayarınız’da bulunan kötü amaçlı yazılımları önlemektir.

Kötü amaçlı yazılım, kötü amaçlı uygulamalar veya yazılımlar için oldukça genel bir terimdir. Çok sayıda kötü amaçlı yazılım varyantı vardır. Bazılarının daha tehlikeli olmasına veya diğerlerinden daha büyük bir etkiye sahip olmasına rağmen. Her yinelemenin ortak alanı, verileri bozmak veya çalmak üzere tasarlanmış olmasıdır.

Suçluların kötü amaçlı yazılımları bilgisayarınıza yükledikleri, tıpkı tehditler gibi, evrim geçiriyor. Çoğu zaman, ilk başta zararsız görünen e-postalar yoluyla dağıtılır. Tıklandığında, kötü amaçlı yazılımı cihazınıza indirecek ekleri içerir. Diğer indirme bağlantıları sosyal ağlarda veya yanlışlıkla tıkladığınız bir e-postanın gövdesinde görünebilir. SMS mesajları bile mobil kötü amaçlı yazılımları dağıtmak için kullanılır.

Malware bilgisayarınıza, cep telefonunuza veya tabletinize zarar verdiyse. İndirilmesi mümkün olan bazı yazılım kaldırma araçları sayesinde. Bunların bir kısmı ücretsiz olarak kurtulmanın bir yolu vardır. Cihazınızda bulunan kötü amaçlı yazılımlara ve sahip olduğunuz diğer tercihlere bağlı olarak. Bir karar vermenize yardımcı olacak en iyi listeyi aşağıda hazırladık.

 

MalwareBytes Anti-Malware

MalwareBytes, daha iyi bilinen kötü amaçlı yazılım temizleme araçlarından biridir.

Malwarebytes

Şimdi indir:

Download

Diğer yazılımların gözden kaçırdığı birçok kötü amaçlı yazılımı yok edebilir. Ve gerçek zamanlı taraması, bilgisayarınız üzerinden dolaşarak herhangi bir zararlı tehdidi otomatik olarak algılayabildiği anlamına gelir. Yükleyebileceğiniz ve sonra unutabileceğiniz bir şey istiyorsanız harika bir araçtır.

MalwareBytes Anti-Malware paketi kullanımı ücretsizdir. Daha kötü kök taramaları ve kötü amaçlı web sitelerini  engellemek için araçlar içeren. Gerçek zamanlı koruma ve bukalemun teknolojisi, sadece ilk 14 gün boyunca çalışacaktır.

 

AVG AntiVirus Free

AVG‘nin antivirüs gerçek zamanlı güvenlik güncellemeleri. Hem kötü amaçlı yazılım hem de performans sorunları için taramalar yapar.

AVG

Şimdi indir:

Download

Hatta Bilgisayarınıza ulaşmadan kötü amaçlı indirmeleri bile yakalar. Ayrıca, bilgisayarınızı nasıl yavaşlatmayacağınızı ümit ederken. Tam olarak nasıl korunacağınızı gösteren yepyeni bir tasarıma da sahip.

Her tür kötü amaçlı yazılımı bulmak ve yok etmek için daha fazla özelliğe sahip olan yazılımın. Daha güçlü bir indirme koruması içeren ücretli bir Pro sürümü de vardır. Veri şifreleme ve bir güvenlik duvarı sunar.

 

BitDefender Antivirus Free Edition

Bitdefender‘in ücretsiz kötü amaçlı yazılım temizleme aracıyla ilgili en iyi seçenek. Reklamsız olması, birçok rahatsız edici pop-up bildirimi ile sizi şaşırtmaması ve arka planda sessizce çalışmasıdır.

Bitdefender Anti-Ransomware

Şimdi indir:

Download

Yazılım, kendileriyle ilgilenmeyen uygulamaları arayan BitDefender’in B-Have teknolojisini kullanıyor. Ayrıca, daha az rastlanan tehditleri algılayabilen kötü amaçlı yazılım ve casus yazılım tespitini de içerir. Bilgisayarınızı her başlattığınızda önyükleme taraması gerçekleştirir. Yukarıda listelenen tüm nedenlerden dolayı, BitDefender’ın Antivirüs Free Edition, gruptaki favorilerimizden biridir.

 

Microsoft Kötü Amaçlı Yazılımları Temizleme Aracı

Microsoft Kötü Amaçlı Yazılımları Temizleme Aracı.

Microsoft

Şimdi indir:

Download

Windows 10, Windows 8 ve Windows’un diğer birçok sürümünü çalıştıran bilgisayarları. Belirli, yaygın olarak kullanılan kötü amaçlı yazılımlara karşı. Enfeksiyonlara karşı kontrol eden bir anti-malware programıdır.

İndirme işlemi tamamen ücretsizdir. Tespit ve kötü amaçlı yazılım kaldırma işlemi tamamlandığında. Araç, kötü amaçlı yazılımın tespit edildiği. Kaldırıldığı dahil olmak üzere, sonucu açıklayan bir rapor görüntüler.

 

Panda Ücretsiz Antivirüs

Hafif bir kötü amaçlı yazılım önleme yazılımı arıyorsanız, Panda Free Antivirus ürünüdür.

Panda Free Antivirus

Şimdi indir:

Download

Bulut tabanlı, yani tüm ağır yükler, Panda’nın sunucularında yapılır. Bilgisayarınızın sistem belleğinden daha fazla, daha zorlu işler yapmak için daha iyidir.

Kurulumu ve kullanımı kolaydır, Panda’nın kötü amaçlı yazılım temizleme yazılımı. Wi-Fi tarama, şifre yönetimi, şifreleme, ebeveyn kontrolleri ve daha pek çok şey içerir. Hepsinden önemlisi, yükseltmelerle ilgili hiçbir rahatsız edici mesaj olmadan mükemmel bir gerçek zamanlı koruma sunar.

 

İlginizi çekebilir:

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Link xoilac 1 anstad.com, Link xoilac 2 sosmap.net, Link xoilac 3 cultureandyouth.org, Link xoilac 4 xoilac1.site, Link xoilac 5 phongkhamago.com, Link xoilac 6 myphamtocso1.com, Link xoilac 7 greenparkhadong.com, Link xoilac 8 xmx21.com, Link 6686 design 686.design, Link 6686 blog 6686.blog, Link 6686 express 6686.express,