Malwarebytes Anti-Malware indir

Malwarebytes Anti-Malware

Malwarebytes Anti-Malware kötü amaçlı yazılım temizleme programıdır.

Birincil endişelerden biri, bilgisayarınızdaki işlemlerinizi izleyen. Daha sonra bilinmeyen bir kaynağa bildiren casus yazılım olmasıdır. Nasıl kaldırılacağına dair rehberimizi takip edin.

Masaüstü veya dizüstü bilgisayarınızdaki kötü amaçlı yazılımları nasıl bulacağınızı ve sileceğinizi göstereceğiz.

Gizliliğimizin ölümüyle yaşıyoruz. Verilerimizin toplanması ve bize üçüncü taraflar tarafından daha başarılı bir şekilde pazarlanması için paylaşılan bir zaman. Ve işlerin meşru tarafı budur.

Bu günlerde tüm zararlı yazılımların bizi para ile parçalaması amaçlandığından. Bilgilerin gayri meşrulaştırılması da bir büyüme endüstrisidir.

Yeni nesil bir güvenlik programı olan Malwarebytes Anti-Malware’yi durduracak kadar akıllı olmadığı kötü amaçlı yazılım, fidye yazılımı, saldırılar. Diğer gelişmiş tehditleri engelleyen üstün teknolojiyle yer değiştirmektedir.

Malwarebytes Anti-Malware Yararları

  • Endişelenmeden internette sörf yapabilmeniz için sizi fidye yazılımı da dahil olmak üzere gelişmiş (sıfır gün) tehditlere karşı koruyor.
  • Tam güvenlik için tüm kötü amaçlı yazılım izlerini ortadan kaldırır.
  • Bilgisayarınızı kötü çalıştıran potansiyel olarak istenmeyen programları (PUP’lar) kaldırır.
  • Hızlı taramalar böylece oturup güvenlikinizin çalışmasını beklemeniz gerekmez.
  • Kolay kullanım, sadece ayarlayın ve unutun.
  • Antivirüs programının yerini alabilir veya diğer antivirüs programlarının yanında çalışabilir.

Malwarebytes Anti-Malware indir

Windows MacOS Android

Genellikle ayrıntılar vermeye kandırılıyoruz, ancak saldırı yazılım vektörü de var: Kötü amaçlı yazılım Malware.

Malware yazılım birçok biçim alır. Genel olarak konuşmak gerekirse, siber suçluların bilgisayarlarını ve dizüstü bilgisayarlarını içine sokmaları, veri bulmaları. Ve cezai yollarla onları kullanmaları ya da satılmaları için çetelere geri göndermek için kullandıkları yazılımdır.

Yasal yazılım yüklerken, tehlikeli web sitelerini ziyaret ederken veya istenmeyen e-postalardaki bağlantıları tıklatırken casus yazılım satın alabilirsiniz. Makinenizin yavaşladığını fark ettiğinizde casus yazılım olduğunuzu bilecek veya ağ etkinliği gerçekleşmemesi gerektiği zaman gerçekleşecektir.

Kötü amaçlı yazılımlarla daha büyük bir sorun yaşıyorsanız. Virüsleri PC’den veya dizüstü bilgisayarınızdan nasıl kaldıracağınız ile ilgili kılavuzumuza göz atın.

 

PC veya dizüstü bilgisayardan Kötü amaçlı yazılım temizleme

Çevrimiçi karşılaştığınız tehditlerin çoğuna Malware denir. Bu, casus yazılımlar, reklam yazılımı, virüsler, trojanlar, kök setleri ve her türlü diğer zararlı yazılım için ortak bir terimdir.

Makinenizde zaten güvenlik yazılımı kullanıyor olmalısınız. Bununla birlikte Firewall ilk savunma hattınızdır ve en başta virüs bulaşmanıza engel olur.

Makinenizde casus yazılım bulunduğundan şüphelenirseniz ve güvenlik paketi onu kaldırmazsa, onu çıkarmak için daha cerrahi bir şey lazım.

Her şeyden önce, mümkün olan her şeyi temizlediğinden emin olmak için geçerli güvenlik yazılımınızla bir tarama yapın.

Bu, endüstri lideri Malwarebytes Anti-Malware aracıdır ve ev sürümü tamamen ücretsizdir. Makinenizdeki tüm Malware yazılımları kaldıracak ve bir sürü diğer tehditleri kontrol edecektir.

Çalıştırmayı bitirdiğinde, makinenizde bulunan kötü niyetli veya kötü niyetli bir şey kaldırılarak. Dizüstü veya Bilgisayarınızda bir Malware tehditi olmadan internetten özgürce yararlanabilirsiniz.

 

İlginizi çekebilir:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *