En iyi 15 Malware Temizleme Programı – 2019

    0
    13556
    Malware temizleme
    En iyi Malware Temizleme Programı - 2018

    En iyi Malware Temizleme Programı

    Bilgisayar güvenliği için kullanmanız gereken En iyi Malware Temizleme Programı listesi.

    En çok kullanılan 15 Anti Malware programı arasından en iyi malware temizleme yazılımını yükleyin.

    Yazılım saldırıları çok artıyor, bu nedenle, özellikle ofis işlerinde masaüstü veya dizüstü bilgisayar kullanıyorsanız. İyi bir malware temizleme programı kullanmak oldukça zorunlu hale geliyor.

    Makineniz hakkında ne kadar dikkatli olursanız olun. Tek bir kötü niyetli senaryo tüm çalışmalarınızı yok etmek için yeterlidir.

    Ortak bir deyiş var – önlem iyileşmeden iyidir. Her zaman bilgisayarınızı en az bir ay virüs kontrol etmenizi öneririz. Ve Windows çalıştırıyorsanız, her zaman risk altındasınız.

    En iyi Malware Programları

    Ancak, endişelenmeyin, bulaşmayı Bilgisayarınız’dan tanımlayıp ortadan kaldıracak. Birkaç en iyi malwarebytes dahil, kötü amaçlı yazılım kaldırma aracını topladık. Her program tehditleri tespit etmek için kendi metodolojisine sahiptir.

     

    1. SUPERAntiSpyware

    SUPERAntiSpyware

    Platform: Windows 10 / 8 / 7 / Vista / XP

    Şimdi indir:

    SUPERAntiSpyware 2019

    SUPERAntiSpyware , casus yazılımları, solucanları, rootkit’leri, trojan’ları ve diğer zararlı uygulamaları tespit edebilir ve silebilir. Antivirüs aracını değiştirmek için geliştirilmedi, bir antivirüs programı ile birlikte kullanabilirsiniz.

    Benzersiz onarım sistemi, bozuk İnternet bağlantınızı ve kayıt defteri düzenlemenizi onarabilir. SUPERAntiSpyware tıpkı malwarebytes gibi tüm bu görevleri çok fazla sistem kaynağı kullanmadan gerçekleştirir. Premium sürümü tehditleri gerçek zamanlı olarak engelleme ve hızlı, eksiksiz veya özel taramalar için zamanlama sunar.

     

    2. Microsoft Security Essential

    microsoft security essential

    Platform: Windows

    Şimdi indir:

    Microsoft Security

    Bu Microsoft ürünü , kötü yapılandırılmış PC’ye kurulduğunda aşırı derecede üstün sayılır. Ancak makinenizi güncel tutarsanız çok etkili olur. Durum çubuğunda çalışmalarını sessizce yapıyor ve yalnızca taramaları ve olası açıkları size bildirmek için açılıyor.

    Program virüsler, rootkitler, casus yazılımlar ve truva atları gibi çeşitli zararlı programları algılar. Etkilenen dosya algılanırsa, bununla nasıl başa çıkılacağı konusunda kullanıcı girişi ister. Daha güvenli bir taraf olmak için, tespit edilen bir zararlı yazılımı silmeden önce kontrol noktaları geri yükleyin.

     

    3. Spybot : Ara ve Yok Et

    spybot

    Platform: Windows

    Şimdi indir:

    Spybot SpybotWindows 64-bit Spybot SpybotWindows 32-bit

    Spybot , kayıt defteri, ActiveX nesneleri, HTTP çerezleri, winsock LSP’leri, PUP’lar, BHO’lar. Tarayıcı korsanlıkları, keyloggers, parça, trojan, revizyon ve diğer kötü amaçlı yazılım türlerini onarabilir. İki modu vardır, yeni başlayanlar için “kolay” ve ek araçlar ve uzmanlar için ayarlarla “gelişmiş”.

    Spybot’un bağışıklama aracı, kötü amaçlı yazılımlara sahip sitelerin erişimini engelleyerek. Etkinliğinizi izlemeyi durdurmak için eklentileri zorlar. Ancak, araç Microsoft Edge için çalışmaz.

     

    4. Ad-Aware

    Ad-aware

    Platform: Windows

    Şimdi indir:

    Ad Avare

    Ad-Aware virüsleri, casus yazılımları, truva atlarını, botları, veri madencilerini. Tarayıcı korsanlarını, çeviricileri, rootkit’leri ve izleme bileşenlerini bulur. Web’de sörf yaptıktan sonra geride bırakılan izleri silerek gizliliğinizi kontrol etmenizi sağlar.

    Yazılımın premium sürümü, sistem ayarı, veri kurtarma, çevrimiçi yedekleme, güvenlik duvarı. Ebeveyn kontrolü, dosya parçalayıcı ve anti-spam özelliklerine sahiptir. Aynı zamanda size en yeni zararlı yazılım bilgilerini sağlar ve her saat yeni tanım dosyaları arar. Ancak ağ ve sistem kaynaklarını korumak için frekansı değiştirebilirsiniz.

     

    5. Sophos Home

    sophos

    Platform: Windows ve Mac

    Şimdi indir:

    Sophos 2019

    Sophos tek bir tarayıcıda en fazla 10 bilgisayar yönetebilir ve zararlı web sitelerini engelleyebilir. Virüsleri, zararlı yazılımları, bedelsiz yazılımları kaldırır ve kimlik avı saldırılarını önler. En iyi şey, tamamen ücretsizdir herhangi bir reklam, açılır pencere veya ödeme bilgilerini girmek istemezsiniz.

    Araç, bilinen zararlı yazılımları önlemenin ötesinde bir şey yapmaz. Gerçek zamanlı tehdit istihbaratı kullanarak şüpheli etkinlikleri ve davranışları programlardan ve dosyalardan analiz eder.

     

    6. AVG Antivirus

    avg

    Platform: Windows, Mac ve Android

    Şimdi indir:

    AVG Antivirus 2019

    AVG Antivirüs programı gerçek zamanlı güvenlik güncellemeleri ile doludur. Bu virüslü dosyaları yanı sıra performans sorunları için tarar. Ve onlar sistem bulaştırmak önce kötü amaçlı indirme yakalar edilir.

    Arayüz, sisteminizin nasıl korunulduğunu tam olarak gösteren canlandırıcı basit bir tasarıma sahip. AVG’nin 256-bit AES şifreleme özelliğini kullanarak herhangi bir genel Wi-Fi’ye cesurca bağlanabilirsiniz. Çevrimiçi etkinliğinizi gizli tutacak ve meraklı ajanlardan uzaklaşacaktır.

     

    7. ESET Smart Security

    ESET

    Platform: Windows, Mac, Android ve Linux

    Şimdi indir:

    ESET Smart Security 2019

    ESET Smart Security , kimlik avı önleme, özel güvenlik duvarı, sosyal medya tarayıcı, güvenlik açığı kalkanı. Botnet koruması ve gelişmiş bellek tarayıcısı ile donatılmış hepsi bir arada güvenlik aracıdır. Üç büyük panel, şifreleme sistemine, şifre yöneticisine ve ev ağı haritasına hızlı erişim sağlar.

    Son nokta ürünler beklediğiniz her şeyi, web denetimini, yazılım güvenlik duvarını, cihaz denetimi. Fidye yazılımı da dahil olmak üzere tüm Malware temizleme programlardan korumayı içeriyor. Araç, en son konuları tespit etmek için sezgisel ve bulut tabanlı bir dosya itibarı sistemini kullanmaktadır.

     

    8. Panda Free Antivirus

    Panda

    Platform: Windows

    Şimdi indir:

    Panda

    Panda diğer Malware temizleme programlarından çok daha hafif. Kurulumu ve kullanımı kolaydır. Güncellemeler hakkında endişelenmenize gerek yoktur. E-posta veya web için filtre içermez, ancak netbook’lar ve düşük özellikli bilgisayarlar için mükemmel bir anti-malware programıdır.

    Araç, genellikle zararlı yazılımlarda bulunan tüm zararlı dosyaları tespit eden. Bir davranış analizi ve engelleme sistemi ile birlikte gelir. Ayrıca, makinenizi USB bağlantı noktasından girebilecek potansiyel olarak tehlikeli programlardan korumak için bir USB aşısı aracı da içerir. Premium sürüm Bilgisayar ayarlamasını, çevrimiçi aldatmacalara ve kimlik avına karşı koruma ve teknik desteği destekler.

     

    9. Kaspersky Internet Security

    Kaspersky total security

    Platform: Windows, Mac, Android ve iOS

    Şimdi indir:

    Kaspersky

    Kaspersky Internet Security çarpıcı bir arayüz ile birlikte geliyor. Tüm akışını en ayrıntılı seçeneklere kadar cilaladılar. Altı araç şimdi güzel bir şekilde düzenlenmektedir. Tarama, Veritabanı Güncelleme, Güvenli Para, Ebeveyn Kontrolleri, Tüm cihazlar için Koruma ve Güncelleme.

    Bu araç, kullanıcıları bilgi vermeye yönlendiren dolandırıcılık ve sahte web sitelerine karşı daha etkili bir yöntemdir. Ayrıca, Hotspot Shield’in dünya çapındaki sunucu ağı üzerine dayanan. Güvenli Bağlantı adlı bir VPN özelliği de içerir.

     

    10. Hitman Pro

    Hitman

    Platform: Windows

    Şimdi indir:

    Hitman Pro

    HitmanPro  sadece solucanlar, trojan’lar, botlar, rootkitler, fidye yazılımı, virüsler ve PUA’ları kaldırmanın ötesine geçiyor.

    Enfeksiyonun tüm izlerini ve kalıntılarını tamamen yok eder. Bulut tarama özelliği, araç şüpheli bir dosyayı keşfedince emin olmadıkça devreye girer. HitmanPro, şüpheli dosyayı bulutuna yükler. Kaspersky Lab ve Bitdefender gibi diğer anti-virüs satıcıları tarar.

    Yazılım, 3 tür tarama – Varsayılan, Hızlı ve Erken Puan Uyarısı sağlar. İlk iki açıklayıcıdır. Üçüncü seçenek tüm Bilgisayarı tarar ve her bir dosyayı gelişmiş heuristics ile analiz eder.

     

    11. Avira

    avira

    Platform: Windows, Mac, Android ve iOS

    Şimdi indir:

    Avira 2019

    Avira , malware saldırılarını doğru bir şekilde önlemek. Meşru bir web sitesi ile bir internet tehdidi arasında farklılık yaratmak için iyi bir yol. Bilgisayar kaynaklarınızın çoğunu kullanmadan ve gecikme yaratmadan tarama ve blok işlemi gerçekleştirir.

    Şeylerin virüs koruma tarafı dışında, kullanıcıların ayarları değiştirmenin daha kolay bir yolunu bulmasına olanak tanıyan. Windows dahili güvenlik duvarına kullanışlı erişim sağlar. Kullanıcılar sezgisel algılama seviyesini seçebilir. Belirli klasörleri, dosyaları veya dosya türlerini taramalardan hariç tutmayı seçebilirler.

     

    12. 360 Total Security

    malware programı

    Platform: Windows, Mac, Android ve iOS

    Şimdi indir:

    360 Total Security

    360 Total Security size çok fazla seçenek sunar. Malware temizleme, antivirüs ve anti-ransomware koruması, sistem onarımı. Bulut tarama da dahil olmak üzere birden fazla motor koruması ile desteklenir. Orada sona ermez, ayrıca şu anda indirmekte olan dosyaları tarama seçeneği yanında. Ağ, USB sürücüsü ve kayıt defteri savunmalarını da içeren sistem koruması da sunar.

    İnternet güvenlik seçenekleri, güvenlik kontrolleri, istenmeyen dosyaları temizleme. İnternet hızlarını geliştirme araçları, alışveriş koruması. Kötü niyetli web sayfası engelleme özelliklerini içerir.

     

    13. Norton Antivirüs

    Nortan

    Platform: Windows ve Mac

    Şimdi indir:

    Norton

    Norton , her türden virüs, Malware programı, casus yazılımı savunur ve kimliğinizi ve çevrimiçi işlemlerinizi korur. Konfigüre edilmiş makinenizi yavaşlatmaz, bu da diğer araçlara göre büyük bir avantajdır.

    Gösterge tablosu iyi organize edilmiş; gerçekleştirmeniz gereken işlemi, temizlemeniz gereken karantina dosyasını ve okumanız gereken raporları bulmayı ve seçmeyi kolaylaştırmıştır. Her olası tehdidi hiçbir koruma programıyla engelleyemezsiniz. Norton, bilgisayarınıza bulaşmış olması durumunda önyüklenebilir bir kurtarma USB veya CD dosyası oluşturmanızı sağlar. Norton, virüs bulaşmış dosyaları mücadele etmek ve makinenizi geri yüklemek için. En son kötü amaçlı yazılım tanımlarını kullanarak bir virüs taraması gerçekleştirir.

     

    14. Bitdefender

    bitdefender

    Platform: Windows

    Şimdi indir:

    Bitdefender 2019

    Bitdefender , aktif programları dikkatlice izlemek için davranışsal tespit olarak bilinen yenilikçi bir yaklaşımı kullanır. Malware programı, otomatik pilot ve OneClick Doktoru kurtulmak için bir USB bağışıklayıcı ile birlikte gelir.

    Bitdefender, hassas dosyalarınızı çoklu koruma katmanları altında kapsar, bu nedenle akıllı zararlı yazılımlardan korunabilirsiniz. Performansı artırmak ve bilgisayar kaynaklarını azaltmak için sistemin yazılım ve donanım yapılandırmasına da adapte olabilir.

     

    15. Malwarebytes

    malware

    Platform: Windows ve Mac

    Şimdi indir:

    Malwarebytes 2019

    Malwarebytes Özellikle ransomware, reklam yazılımı ve diğer kötü niyetli komut dosyalarını algılamak için tasarlanmıştır. Malwarebytes sorunsuzca diğer antivirüs yazılımlarınızla birlikte çalışır.

    Bazen bir program indirirken, belirli ana sayfaya yeniden yönlendirme, tarayıcınızdaki ek araç çubukları. Varsayılan arama motorunun ve ekrandaki bağlı bağlantıların değiştirilmesi ile sonuçlanır. Malware yazılımlar, gizliliğinizi tehlikeye atabilir ve etkinliklerinizi izleyebilirler. Malware temizleme programı malwarebytes tüm bu tür sorunları ortadan kaldırır.

     

    İlginizi çekebilir:

    CEVAP VER

    Lütfen yorumunuzu giriniz!
    Lütfen isminizi buraya giriniz