Web site indirme programı – En iyi 5 program

En iyi 5 Web site indirme programı

 

Çevrimdışı okumak için En iyi Web site indirme programları.

Herhangi bir internet bağlantısı olmadan. Tüm web sitesine erişmek için faydalı web site indirme programları aşağıda listelenmiştir.

PC, Mac, Linux, Android ve iOS üzerinde çevrimdışı okuma için tüm web sitesini indirmenize izin verecek bazı programlar:

 

HTTrack

HTTrack, kullanıcıların web sitesini tüm medya dosyaları, HTML vs. İnternet’ten indirmelerine izin veren son derece popüler bir web site indirme programıdır.

HTTrack

Şimdi indirin:

HTTrack

Desteklenen platformlar: Windows, Linux ve Android.

Tek yapmanız gereken, web sitesinin URL’sini kopyalamak ve indiricinin “URL” çubuğuna yapıştırmaktır.

Medya dosyaları, metinler veya HTML gibi indirmek istediğiniz web sitesinin bölümlerini seçin. Kaydetmekten hariç tutmak istediğiniz dosyaları seçin. Web sitenizin tamamını indirmeye başlamak için indirilen web sitenizi kaydedeceğiniz yeri seçin ve Download düğmesine tıklayın.

İndirme işlemi web sitesinin boyutuna ve İnternet bağlantınızın hızına bağlı olarak zaman alabilir.

 

GetLeft

GetLeft, herhangi bir web sitesinin ücretsiz indirilmesi için kullanabileceğiniz oldukça kullanışlı bir araçtır.

GetLeft

Şimdi indirin:

GetLeft

Desteklenen platformlar: Windows, Mac ve Linux.

Program üç platform için kullanılabilir. Sistem kaynakları üzerinde çok az yer kaplar ve kesintiye uğrarsa indirmeye hızlıca devam eder.

Web sitesi indiricisini kullanmaya başlamak için, CNTRL + U tuşlarına basın. Bir metin kutusu ekranınıza gelecek ve URL’yi indirmek istediğiniz web sitesinin adresini ve dizini girmenizi isteyecektir.

Web sitesinden kaydetmek istediğiniz dosyaları seçin (resimler gibi, PDF Dosyaları, metin, videolar). Ve dosyalar cihazınıza çekilinceye kadar birkaç dakika bekleyin. Bu, kayıtlı web sitenizi çevrimdışı modda taramaya başlar.

 

WebCopy

WebCopy, sadece birkaç tıklamayla çevrimdışı tarama için tüm web sitelerini indiren muhteşem bir Web sitesi kapıcısıdır.

webcopy

Şimdi indirin:

WebCopy

Desteklenen platform: Windows.

WebCopy ile bir web sitesini çevrimdışı indirmek için kendi ayarlarına ve yapılandırmalarına sahip birden fazla Proje oluşturabilirsiniz. Örneğin, yalnızca teknik web sitelerini indirmek için bir Teknik projesi oluşturun.

Programı kullanmaya başlamak için uygulamayı indirin. Dosya menüsüne doğru ilerleyin ve proje oluşturmaya başlamak için “New” seçeneğini belirleyin> web sitesi URL’sini girin. İndirmek istediğiniz, kaydetmek istediğiniz klasörü seçin.

Copy Website düğmesini tıklayın ve indirme işlemini başlatın. Her şey indirildikten sonra web sitesini çevrimdışı okumaya başlayabilirsiniz.

 

SurfOffline

SurfOffline, Windows için mevcut olan ücretsiz bir web site indirme programıdır. Uygulama burada belirtilen diğer seçeneklerden oldukça hızlı ve kullanışlı.

SurfOffline

Şimdi indirin:

SurfOffline

Bu ilginç özellik, web sitesini indirdikten hemen sonra SurfOffline’ın çevrimdışı bir tarayıcı işlevi görmesidir. Böylece uygulamada web sayfalarını okuyabilir ve görüntüleyebilirsiniz.

Araç, aynı anda 100 dosyaya kadar ve bir projede en fazla dörtyüz bin dosya indirme yeteneğine sahiptir.

SurfOffline’ın şifre korumalı web sitelerini de indirmenize izin verdiği başka bir ilginç özellik de (HTTP ve FTP kimlik doğrulaması).

WebCopy’ye benzer şekilde, sadece yazılımı indirin proje oluşturun. Web sitesinin hangi bölümlerini kaydetmek istediğinizi seçin ve indirin.

 

SiteSucker

SiteSucker, her tür web sitesini sorunsuz bir şekilde indiren bir MacOS için web sitesi indirme programı dır.

SiteSucker

Şimdi indirin:

SiteSucker

Desteklenen platformlar: Mac ve iOS.

Sadece web sitesi değil, uygulama aynı zamanda tüm içeriği çevrimdışı bir kopyasını veren, metin, video, ses ve diğer dosyaları indirme yeteneğine sahiptir.

Bir kullanıcının sitenin web sayfalarının URL’sini yapıştırması ve tüm web sitesini indirmek için “return” tıklatması gerekir.

Programı çalıştırmak için temel gereksinimler MacOS 10.13 High Sierra, 10.14 Mojave veya üstüdür. Çevrimdışında çalışmayı seven biriyseniz, web sitesi indiricisi SiteSucker’ı kullanarak web sitenizin tamamını kolayca yedekleyebilirsiniz.

Unutmayın, web sitesi ne kadar büyükse, veritabanı o kadar ağır olur. Web site indirme programı tarafından web sitesinin tamamını indirmek için çok zaman harcanacaktır.

Dolayısıyla, videolar ve resimler gibi pek çok medya dosyasına sahip olmayan siteleri seçmeniz önerilir.

 

İlginizi çekebilir:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *