Android için en iyi antivirüs koruması En iyi 5 Android güvenlik uygulaması

Android için en iyi antivirüs uygulaması

Android için en iyi antivirüs uygulamaları Telefonunuz muhtemelen hassas bilgiler içermektedir.

Bu nedenle bazı güvenlik yazılımı yüklemek iyi bir fikir olabilir. Akıllı telefonların gerçekten virüsten koruma uygulamalarına ihtiyacı varmı yokmu konusunda bazı tartışmalar var.

Antivirüs Uygulamalarını yükleyip kaldırdığınızda aradaki farkı anlarsınız. Kötü amaçlı yazılımlar farkında olmadan Android cihazınıza yerleşebiliyor.

Şans eseri, güvenlik uygulamaları yeni tehditlere ayak uydurabilmek için dramatik bir şekilde gelişti. Her bilgisayar’da olduğu gibi mutlaka Android için en iyi antivirüs koruması olması gereklidir.

Güvenlik uygulamalarının çoğu, Android için virüsten koruma uygulamaları. Korumanın ötesine geçerek, kişi filtrelemeden uzaktan kilitleme veya silme işlemine kadar birçok araç eklemiştir. İlk beş Android güvenlik uygulamasına göz atmaya ve yaptıklarını bulmaya karar verdik.

Bunlara bir tüketici bakış açısından bakıyoruz. Bu nedenle bazı “ücretsiz” uygulamaların yalnızca kişisel, ticari olmayan kullanımlar için ücretsiz olduğunu belirtmek isteriz.

 

Sizlere tavsiye ettiğimiz Android için en iyi antivirüs uygulamaları:

 

Trend Micro Mobile Security & Antivirus

Trend Micro Mobile Security & Antivirus

Trend Micro Mobile Security & Antivirus

Şimdi indirin:

DownloadAndroid

Son iki yılda %99.9’luk bir kötü amaçlı yazılım tespit oranı elde eden Android için en iyi antivirüs Trend Micro, sürekli bir seçimdir. En son raporda, gerçek zamanlı saptama için yüzde 100 ve son dört haftadır keşfedilen kötü amaçlı yazılımların yüzde 100’ünü yönetti. Ayrıca yanlış pozitiflik getirmedi ve pil ömrü veya performansı üzerinde belirgin bir etkisi olmayacak.

Trend Micro uygulamasının ücretsiz sürümüyle üst seviye koruma sağlayın. Kimlik avı sitelerine karşı koruma, Facebook için bir gizlilik tarayıcısı ve pil ömründen ve belleğinden tasarruf etmenize yardımcı olacak bazı araçlar bulunur.

Ayrıca, gerekli olmayan tüm arka plan süreçlerini yok eden düzgün bir “Just-a-Phone” özelliği var. Kötü amaçlı yazılım engelleme ve temizleme, hırsız güvenlik araçları, uygulama kilitleme, arama filtreleme ve daha fazlasını içeren premium özelliklerin 7 günlük ücretsiz deneme sürümü var. Yılda 36 dolarla, buna değer olduğuna inanıyoruz, ancak ücretsiz sürüm kötü amaçlı yazılım tespiti için sizi kapsar ve zaten bazı kullanışlı ekstralar içerir.

 

Avast Mobil Security

Avast Mobil Security

Avast Mobil Security

Şimdi indirin:

DownloadAndroid

Android platformu için gerçekten ücretsiz bir uygulama olan Avast Mobile Security etkileyici bir dizi araç sunar. Antivirüs koruması vardır, uygulamalarınızın yaptıklarına ilişkin ayrıntılar sunacak şekilde tarar. Bütün URL’lere kötü amaçlı yazılım taraması yapan bir web kalkanı vardır.

Pakette, sorun numaralarını kara listeye koymak için bir arama engelleyici. Özel uygulamaların PIN kodunun gizli kalması için bir uygulama dolabı. Gelişmiş güvenlik ve hız için Wi-Fi tarama seçenekleri de dahil olmak üzere çeşitli ek araçlar bulunur. Maalesef uygulama kilitleme ve hırsızlığa karşı koruma özellikleri için, “Pro” sürümüne abone olmanızı gerektirir. Bu da reklam kaldırır ve size uygulamadan doğrudan destek erişimi sağlar.

Köklü bir cihazınız varsa, ağ trafiğini kontrol etmenizi sağlayan bir güvenlik duvarı da vardır. Güvenlik için kullanışlı olan ve belirli bir uygulama için Wi-Fi veya şebekeye erişimi engelleyebilir. Ve aynı zamanda pil ömründen de tasarruf edebilirsiniz.

Eylül 2017’den itibaren 21 popüler Android güvenlik uygulamasının en son AV-Test raporuna göre. Avast, son Android kötü amaçlı yazılım tespit oranı %99.8 ile gerçek zamanlı olarak. Son dörtte keşfedilen kötü amaçlı yazılımlar için %100’e yükselen sağlam bir seçenektir. Bu, ekstra işlevsellik ile birlikte, dikkate değer kılan zararlı yazılım tespiti açısından çizelgelere çok yakın bir yere koyuyor. Pil ömründe belirgin bir drenaja sahip olmayan ve genel performans üzerinde herhangi bir etkisi olmayan hafif bir iz mevcuttur. Ayrıca yanlış pozitiflik de getirmedi.

Bu Android güvenlik uygulamasının ücretsiz sürümü, iyi bir dizi özellik sunar. Sizi kötü amaçlı yazılımlardan korur ve köklü cihazlar için ek koruma sağlar. Bu da güçlü bir rakip haline gelir. Android akıllı telefonunuz için bir güvenlik çözümü arıyorsanız ve birincil kaygılarınız malware ve güvenli göz atma özelliğiyse. Bu sizin için doğru bir uygulama olabilir.

 

Sophos Mobile Security

Sophos Mobile Security

Sophos Mobile Security

Şimdi indirin:

DownloadAndroid

Android Markette çok güzel ve çok iyi Android güvenlik uygulamaları var. Ancak bu pek çok özelliği sunan bir uygulamanın bulunması için zorlanacaksınız. Gerçek zamanlı olarak kötü amaçlı yazılım tespit oranı yüzde 100 ve her hangi bir maliyeti kesinlikle yok.

Sophos Mobile Security, AV-Test’e göre Android malware için tutarlı bir şekilde yüzde 100 algılama oranına sahip aylarca en iyi performans göstereni olmuştur. Yanlış pozitif cevap vermedi. Kurulumu, mevcut uygulamaları ve depolama ortamını kapsayan güçlü tarama özellikleri sunar.

Ayrıca, kaybolma ve hırsızlığa karşı koruma dahil olmak üzere, silme, kilitleme, alarm verme, yerini belirleme ve SMS yoluyla daha fazlası ile etkileyici ekstralar paketi edine bilirsiniz. Ayrıca, web filtresi, uygulamalar için şifre koruması, spam engelleme, gizlilik ve güvenlik önerileri ve diğer birkaç araç bulunmaktadır.

Listedeki en güzel uygulama değil. Ancak işlem, ağ kurma ve pil ömrü açısından telefonunuzda çok az etkili olan takdire değer bir performans sergiliyor. En iyisi, bu, tamamen erişilebilir özelliklerin sağlam bir listesi ve herhangi bir reklam içermeyen, gerçekten ücretsiz bir uygulama.

 

AVL

AVL

AVL

Şimdi indirin:

DownloadAndroid

Bazılarınız büyük ihtimalle barebone olan malware korumasını arıyor olabilirsiniz. Hırsızlığa karşı araç veya kimlik koruması veya bir çok güvenlik uygulamasında bulunan. Gereksiz diğer özelliklerden herhangi birini istemiyorsanız. AVL size için en uygunu olacaktır.

Bu uygulama, son testlerde gerçek zamanlı Android malware için yüzde 100 algılama oranı. Ve son dört haftadır malware için yüzde yüz tespit etti ve yanlış pozitiflik göstermedi. AV-Test ayrıca performansın hız veya pil ömrü üzerinde herhangi bir olumsuz etkisi olmaksızın iyi olduğunu tespit etti. AVL, APK’ların ötesinde çeşitli dosya formatlarını tarayabilir. Ve hızlı, etkili olacak şekilde tasarlanmıştır. AVL için daha fazla özellik istiyorsanız, AVL Pro uygulaması var fakat Ücretsiz sürümü malware için idealdir.

 

Cheetah Mobile Security Master

Cheetah Mobile Security Master

Cheetah Mobile Security Master

Şimdi indirin:

DownloadAndroid

Bu popüler güvenlik uygulaması bu yılki listeye yeni girdi. Ve sunacağı çok şeyin bulunduğu kapsamlı bir güvenlik uygulaması. Antivirüs koruması, kötü amaçlı yazılım ve casus yazılımları tarar. Ancak göz atma, mesajlaşma ve çevrimiçi bankacılık işlemlerinizi ve alışverişinizi korumak için yerleşik VPN koruması da bulunmaktadır. Güvenli kalmak ve gizliliğinizi çevrimiçi korumak istiyorsanız. Android VPN uygulamaları çok önemlidir.

Cheetah Mobile Security Master, AV-Test’in son raporda son dört haftada keşfedilen. Gerçek zamanlı algılama için %100 ve kötü amaçlı yazılım için %100 mükemmel bir puan aldı. Ayrıca, pil ömrü veya akıllı telefon performansı üzerinde belirgin bir etkisi yoktur.

Uygulama kilidi, bildirim temizleme, saldırgan öz yeterlikler ve daha fazlası gibi bir dizi ek özellikle. Kapsamlı bir güvenlik çözümü isteyenler için bu doğru bir uygulama olabilir. Arayüz, basit ve erişilebilir olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu da, bu uygulamanın bu kadar geniş itirazda bulunmasının nedenlerinden biridir.

Bize durgunluk veren tek şey, reklamcılık ve bazı insanların geçmişte Cheetah Mobile ile ilgili gizlilik kaygılarını arttırdığı gerçeğidir. İşlevsel olarak bu harika bir uygulamadır ve bir VPN hizmetinin eklenmesini seviyoruz.

En son yapılan Kasım 2017 testlerinde, test edilen 21 uygulamadan sadece 6 tanesi gerçek zamanlı olarak yüzde 100 algılama oranını yönetti. Avira Antivirus Security‘yi bu yılın listesinden çıkarmak zorundaydık. Esasen kötü amaçlı yazılım algılama hızlarındaki bir düşüş nedeniyle, seçimlerden hiç hoşlanmıyorsam yine de iyi bir alternatif.

Büyük güvenlik yazılımı markalarından Kaspersky ve Norton pek çok kişiyi cezbedecektir. Çünkü tanıdık isimlerdir. Ancak bazı ücretsiz seçeneklerle karşılaştırıldığında, fiyat etiketlerini haklı çıkaracak hiçbir şey yoktur. Aynı konu Bitdefender Mobil Güvenlik ve Antivirus için de geçerlidir.

Eylül testinde Bitdefender ve Norton yüzde 100 puan aldı. Ancak yalnızca ücretsiz denemeler ve yıllık bir abonelik ödemesi konusunda sizi bayaa rahatsız edeceklerdir.

*Editör olarak tavsiyemiz ve kullandığımız Cheetah Mobile Security Master uygulamasıdır. Özellikle Tam VPN desteği sağlayan başka Android için en iyi antivirüs uygulaması yok.

 

İlginizi çekebilir:

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Link xoilac 1 anstad.com, Link xoilac 2 sosmap.net, Link xoilac 3 cultureandyouth.org, Link xoilac 4 xoilac1.site, Link xoilac 5 phongkhamago.com, Link xoilac 6 myphamtocso1.com, Link xoilac 7 greenparkhadong.com, Link xoilac 8 xmx21.com, Link 6686 design 686.design, Link 6686 blog 6686.blog, Link 6686 express 6686.express,