Android VPN Uygulaması Gizlilik ve güvenlik için

Android VPN Uygulaması

Android VPN Uygulaması başka bir ülkeden erişim almak için konumunuzu gizleme uygulaması.

Genel bir Wi-Fi ağına bağlanıyorsanız ve hassas verileri göstermek istemiyorsanız VPN bu konuda işinize yardımcı olacaktır.

Genel olarak Çevrimiçi dünya, güvenlik ve gizlilik tehditleriyle doludur. Özellikle de Kongre genişbant internet sağlayıcılarının tarama geçmişinizi izniniz olmadan görmesini engelleyecek düzenlemeleri değiştirme kararı aldı.

Bir VPN hizmeti (sanal özel ağ) kullanarak, tüm internet iletişiminizin şifrelenmesini sağlayabilir ve meraklı gözlerden potansiyel olarak korunabilirsiniz. Ayrıca, farklı ülkelerdeki sunuculara bağlanmak ve web sitelerini kandırmak için kullanabilirsiniz.

Bununla birlikte, tüm Android VPN Uygulaması eşit şekilde oluşturulmamıştır. Teklifte sayısız hizmet var, bu yüzden doğru olanı seçmek zor olabilir.

Nereye kaydolduğunuzu da düşünmelisiniz. Seçtiğiniz VPN hizmetine çok güveniyorsunuz ve gizlilik konusunda bazıları şüpheli politikalara sahipseniz. Hizmet ücretsiz olarak sunuluyorsa, iş modelini durdurup düşünmek önemlidir.

Verilerinizi mi satıyorlar yoksa sizi diğer tehditlere mi maruz bırakıyorlar? Sadece birkaç örnek vermek gerekirse, Hola kullanıcıların bant genişliğini sattığı ve VPN Defender’ın analitik şirketi App Annie’ye ait olduğu tespit edildi.

 

En iyi Android VPN uygulaması

Seçtiğiniz hizmet hakkında biraz araştırma yapmak, gizlilik politikasını okumak ve neyin güvenli olduğuna karar vermek önemlidir. Buradaki her şey Android’teki en güvenli seçenek olan OpenVPN protokolünü destekliyor.

 

VyprVPN

Android VPN Uygulaması

Şimdi indir:

Download

VyprVPN, piyasadaki muhtemelen en hızlı ve en güvenilir Android VPN Uygulaması dır. Çevrimiçi gizlilik ve güvenlik söz konusu olduğunda sağlam bir sicile sahip olan Golden Frog tarafından sağlanmaktadır. Kendi şebekelerini üçüncü şahıslar olmaksızın sahibi işletir. Verilerinizi kimseyle paylaşmaz ve yalnızca 30 gün boyunca kullanılan IP adreslerini, bağlantı süreleri ve bayt günlüklerini tutar. Dünya genelinde 50 sunucu konumu, 256-bit şifreleme desteği ve bir VPN hizmeti kullanıyor olmanızı maskeleyen Chameleon adlı tescilli bir teknoloji sunuyor. Başka bir ülkeden içeriğin akışını arıyorsanız bu sizin için idealdir.

Android uygulaması da inanılmaz derecede kolay. Bir ülke belirlemek isterseniz, yerel bir sunucu bulmak için bağlanmanız, en hızlı sunucuyu seçmeniz veya listeye göz atmanız yeterlidir. Bağlantınız hakkında temel bilgileri görebilir, hız grafiğini kontrol edebilir ve bir bağlantı günlüğünü görebilirsiniz. VyprVPN uygulamasıyla ilgili güzel şey, onu her zaman tercihinize göre otomatik olarak bağlanacak şekilde yapılandırabilmenizdir.

Ücretsiz olarak 1GB aylık veri kullanımı limiti ile deneyebilirsiniz. Standart hesap aylık 10 dolar veya bir yıl için 60 dolara mal olup üç eşzamanlı bağlantıya izin verir. Aylık 13 Dolar veya yılda 80 Dolar olan Premium hesabı için başvurmanızı öneririz. Bunu yaparsanız, size eşzamanlı beş bağlantı için birkaç ilave özellik ve destek sağlayacaktır.  Ücretsiz 3 günlük denemeyle hizmeti kendiniz test edebilirsiniz.

 

ExpressVPN

Android VPN Uygulaması

Şimdi indir:

Download

ExpressVPN ile dünyanın dört yanında yaklaşık 100 farklı yerden bağlanma seçeneğiniz var. Hizmet aynı zamanda genel olarak güvenilir. Ve 256-bit şifreleme desteği ve aynı anda iki bağlantıya sahip olabilme özelliği ile birlikte mükemmel 24 saat müşteri desteği sunuyor.

Şirket trafik verilerini veya gezinme aktivitesini de günlüğe kaydetmez ve uygulama kullanımı basittir. Bağlanmak için uygun yerlerin bir listesini sağlar ve genellikle birkaç saniye içinde bağlanmanıza izin vererek oldukça iyi çalışır. Hızlı bağlantılar için bir ana ekran widget’ı da var. ExpressVPN‘yi 24 saat boyunca ücretsiz deneyebilirsiniz.

 

PureVPN

Android VPN Uygulaması

Şimdi indir:

Download

Bu hizmet, 101 ülkede 500’den fazla sunucuya sahiptir ve kendi kendini yöneten bir ağa sahiptir. Dolayısıyla üçüncü taraflar dahil değildir. 256-bit şifrelemeyi destekler, 24 saat destek verir ve çevrimiçi etkinlikleriniz için sıfır günlükleme politikasına sahiptir. Aynı zamanda, farklı aygıtlarda beş eşzamanlı bağlantıya sahip olabilirsiniz.

Android VPN Uygulaması kullanımı kolaydır. Seçtiğiniz ülkeye göre gezinebilir, yalnızca bir sunucuya katılmak için öğesine dokunabilir veya mevcut en hızlı sunucuyu seçebilirsiniz. İster film akışını, dosya paylaşmayı ya da daha fazla güvenlik ve anonimliği aramak isteyip istemediğinize bakmaksızın çevrimiçi etkinliğiniz için bir amaç belirleyebilirsiniz.  PureVPN, bu özel amaçlar için sunucuları adadığını da söylüyor; bunun nedeni belirsiz.

Kaydolduğunuzda başlangıçta 2GB boş veri elde edersiniz, gerekli ücreti ödemek zorunda kalmadan kısaca hizmeti deneyebilirsiniz.

 

TunnelBear

Android VPN Uygulaması

Şimdi indir:

Download

Şirin ve şık bir Android VPN Uygulaması istiyorsanız, o zaman TunnelBear tam size göre. USP burada basit, ayı temalı bir paket. Az miktarda günlüğe kaydetme özelliği vardır. TunnelBear çevrimiçi işlemlerinizi hiçbir zaman izlemeyeceğinizi, IP’nizi oturum açmamak ve verilerinizi herhangi bir üçüncü tarafla paylaşmamak için vaat ediyor. Ayrıca 256-bit şifrelemeyi destekler, 15 büyük ülkede sunuculara sahiptir ve oldukça hızlı hızlar sunar.

Android uygulaması bile şirin ve kullanımı kolaydır. Sunucu konumlarını bir haritada görebilir ve onlara ayı tünel açmak için hafifçe dokunabilirsiniz. Ana ekran için kullanışlı bir widget var. Her ay 500 MB ücretsiz veri alabilirsiniz.

 

F-Secure Freedome

Android VPN Uygulaması

Şimdi indir:

Download

Avrupa, Kuzey Amerika ve Asya’da Freedome ile iyi bir sunucu serisi bulacaksınız. Şu anda toplam 16 ülkeyi kapsıyor. Fin sağlayıcı F-Secure, birçok ülkede (Amerika Birleşik Devletleri ve İngiltere dahil olmak üzere) BitTorrent kullanımına izin vermese de verilerinizi günlüğe kaydetmeyi taahhüt etmez. Ve kayıt yaptırmadan bir hesap oluşturmanıza izin verir.

Android uygulaması oldukça şık ve kullanması daha kolay. Onu çalıştırın ve servisi açmak ve kapatmak için hafifçe dokunabileceğiniz büyük bir düğme göreceksiniz. Altında bazı istatistikler var. F-Secure ayrıca bir anti-virüs sağlayıcısıdır, bu yüzden Freedome uygulaması virüslere, kötü amaçlı yazılımlara ve tehlikeli web sitelerine karşı koruma sağlar.

 

NordVPN

Android VPN Uygulaması

Şimdi indir:

Download

NordVPN, çeşitli nedenlerden dolayı en çok saygı duyulan Android VPN Uygulaması dan biridir. Şirketin kayıt politikası, üst seviyede şifreleme ve servisin ABD veya Avrupa’daki izleme dışında Panama’da olması çok popüler bir VPN hizmeti haline geliyor. Kendi sözleriyle: “NordVPN internette nereye gittiğinizi asla kaydetmez. Herkes sorarsa, elimizden gelen en iyi şey omuzlarımızı silkmektir, biz de bunu seviyoruz .”

 

Hideman

Android VPN Uygulaması

Şimdi indir:

Download

Hideman, 256 bit şifreleme sunan popüler bir Android VPN Uygulaması dır. Arayüz kullanımı çok kolay ve 20’den fazla ülkede sunucuları var. Bir ülkenin alt kümesinde, aylık 2GB limitli ve sınırlı bir hızda, ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Premium üyeler için hız veya bant genişliği konusunda bir sınırlama yoktur. Ancak BitTorrents, Rusya, Panama, Hong Kong ve diğerleri gibi buna izin veren birkaç ülke ile sınırlıdır.

Windows, MacOS ve Android için kullanılabilir. İngiltere’de bulunan Mobil cihazlar için Hideman’ın ücreti aylık 2,90  dolar veya bir yıllık abonelik için 25 Dolardır. Bilgisayarlarınız ve dizüstü bilgisayarlarınız için de destek istiyorsanız, ayda 9 dolar veya yıl için 69 dolar mal olacak.

 

Private Internet Access

Android VPN Uygulaması

Şimdi indir:

Download

Harika bir Android VPN Uygulaması, Özel İnternet Erişimi kurmak çok kolaydır ve çok güvenlidir. Bir VPN hizmeti kullanmak istiyorsanız ve ayrıca ABD’deki Netflix gibi hizmetlere erişmek istiyorsanız, bu VPN, US Netflix’i kullanması engellenmiş gibi görünüyor. Mobil uygulamayı açtığınızda VPN’yE bağlayabilmeniz için bir tıklamayla bağlanmanızı sağlar.

VPN’ye bağlandıktan sonra şifreli olmayan İnternet trafiğini engelleyen bir Internet Kill Switch var. PIA, ayrıca hizmete bağlıyken trafiğinizin izlenmemesi anlamına gelen bir ‘günlük kaydı yok’ politikasını da vaat ediyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Link xoilac 1 anstad.com, Link xoilac 2 sosmap.net, Link xoilac 3 cultureandyouth.org, Link xoilac 4 xoilac1.site, Link xoilac 5 phongkhamago.com, Link xoilac 6 myphamtocso1.com, Link xoilac 7 greenparkhadong.com, Link xoilac 8 xmx21.com, Link 6686 design 686.design, Link 6686 blog 6686.blog, Link 6686 express 6686.express,