Android ve iPhone’da WhatsApp Video Görüşmerini Kaydetme

WhatsApp Video Görüşmerini Kaydetme

Önemli bir röportaj senaryosunu belgelemek için bir WhatsApp video görüşmesi kaydetmek isteyebilirsiniz.

Bunun nedeni her şey olabilir ama gerçek şu ki bu çağrıları dahili özellikler ile birlikte. Çeşitli WhatsApp görüntülü çağrı kayıt cihazlarını kullanarak kaydetmenin mümkün olmasıdır.

Aşağıdaki makaleyi gözden geçirin ve telefonunuza ve koşullarına en uygun yöntemi seçin.

 

1. iPhone’da WhatsApp Video Görüşmesini kaydedin

IOS 11, 12 veya daha yüksek sürümleri kullanıyorsanız, zaman ayırdığınız ve hayatı kolaylaştırdığı için şanslısınız. Çünkü Ekran Kaydı özellikleri artık telefonunuzla birlikte geliyor.

IPhone’da WhatsApp görüntülü aramayı kaydetmek için üçüncü taraf uygulamalar da olsa. Daha basit bir yöntem var.

iphone

1. Adım: Kayıt için ‘+’ ya dokunmanız gereken sayfaya ulaşmak için Ayarlar> Kontrol Merkezi> Kontrolleri Özelleştir’i ziyaret edin.

2. Adım: Kontrol Merkezine ulaşmak için ekranın altından yukarı kaydırın.

3. Adım: Burada, kayıt simgesini + Mikrofonu seçmelisiniz (ses kaydetmek için). Ayarlar şimdi hazır.

4. Adım: WhatsApp’ı açın, aramak istediğinizi seçin ve kayıt kendi kendine gerçekleşecektir.

5. Adım: Süre boyunca veya aramayı bitirdikten sonra, üstteki kırmızı çubuğa tıklayarak işlemi durdurun. Açılır pencerede Ekran kaydını durdur’u seçin.

 

2. Android’de WhatsApp Görüntülü Arama’yı kaydedin

Android, WhatsApp görüntülü görüşmelerinin kaydedilebileceği yerleşik bir ekran kaydedici sunmadığından burada biraz hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Bu durumda üçüncü taraf bir uygulamanın yardımına ihtiyacınız var. Durumunuzu kolaylaştırmak için en iyi WhatsApp video araması kaydedicilerinden ikisini vurguladık.

 

AZ Screen Recorder

screen recorder

Uygulamayı başarıyla kullanmak için aşağıdaki işlemi takip edin.

  • Başlamak için, Google Play Store’dan AZ Screen recorder uygulamasını indirin.
  • Widget ekranına ulaşın ve Ayarlarını ziyaret edin. Burada, Sesi etkinleştirdiğinizden emin olun, aksi halde video, ses olmadan kaydeder.

Şimdi yapmanız gereken tek şey WhatsApp video görüşmesi yapmak. Kayıt simgesine dokunun ve videonun kaydedilmesine izin verin. Arama sona erdiğinde, aynı ikonu tekrar tıklatarak kaydın sonunda bitmesini sağlayabilirsiniz.

 

V Recorder

du recorder

V recorder kullanma işlemini gösteren adımlar.

  • Google Play Store’dan V Recorder uygulamasını indirin.
  • Aramadan önce veya arama sırasında seçmeniz gereken telefon ekranında kayan bir pencere görünecektir.
  • WhatsApp video görüşmesini yapın ve bu pencereden kayıt düğmesine dokunun. Aramanız otomatik olarak kaydedilecek. Video araması yapıldıktan sonra kapat düğmesine dokunun.

 

Video kaydetme

WhatsApp video görüşmenizi yukarıda açıklanan yöntemlerle hızlı ve zahmetsizce kaydedin. Eğer, iOS 11, 12 veya daha fazlasını kullanıyorsanız ayrı bir WhatsApp video araması kaydedicisine ihtiyacınız yoktur. Ancak Android durumunda, başka bir uygulamaya ihtiyacınız var. V DU Recorder ve AZ Screen Recorder gibi uygulamalar ihtiyaçlarınızı karşılamada verimlidir.

 

İlginizi çekebilir:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Link xoilac 1 anstad.com, Link xoilac 2 sosmap.net, Link xoilac 3 cultureandyouth.org, Link xoilac 4 xoilac1.site, Link xoilac 5 phongkhamago.com, Link xoilac 6 myphamtocso1.com, Link xoilac 7 greenparkhadong.com, Link xoilac 8 xmx21.com, Link 6686 design 686.design, Link 6686 blog 6686.blog, Link 6686 express 6686.express,