En iyi Android Ekran Kaydedici Uygulamaları

Android Ekran Kaydedici Uygulamaları

Birçok Android ekran kaydedici uygulaması, ekranınızı çok sayıda özelliklerle kaydetmenize izin verir.

YouTube’da Nasıl yapılır videoları ve eğitici videolar yayınlamak. Veya oyun akışınızı gerçekleştirmek için akıllı telefon ekranınızı kaydedebilirsiniz.

Bazı uygulamalar ekranda gömülü bir filigran ile gelir. Ama Android için herhangi bir filigran içermeyen çok sayıda ücretsiz ekran video kaydedici var.

Ayrıca Android ekranın nasıl kaydedileceğiyle ilgili eğitimler de sunuyorlar. Çok fazla özellik barındıran en iyi Android ekran kaydedici uygulamalarının bir listesini derledik.

 

AZ Screen Recorder

AZ Screen Recorder, bir milyondan fazla kullanıcı tarafından kullanılan popüler bir Android ekran yakalama uygulamasıdır. Kullanımı kolaydır ve root erişimi gerektirmez. Kayıt için filigran veya zaman sınırı yoktur. HD ve Full HD videolar oluşturmanıza olanak tanır ve kayıt sırasında duraklatıp devam ettirebilirsiniz.

az screen

Şimdi indir:

Download

Yaptığınız videolar otomatik olarak galeriye kaydedilir. Bunun dışında, uygulama son derece özelleştirilebilir. Video çözünürlüğünü, bit hızını, kare hızını, ekran yönünü ayarlayabilir. Durdurmak için zamanlayıcıyı özelleştirebilir ve kaydedilmiş videoları paylaşabilir veya silebilirsiniz.

AZ Screen Recorder’ın pro sürümü, Sihirli düğme, reklam kaldırma, geri sayım sayacı vb. Bazı ek özellikleri kapsar. Uygulama içi satın alma olarak kullanılabilir. Ancak, ücretsiz sürüm zaten gerekli özelliklerin çoğunu içeriyor ve reklamlar içeriyor.

 

Super Screen Recorder

Süper Ekran Kaydedici, etkileyici video düzenleme özellikleri ile birlikte kullanıcı dostu bir arayüzle birlikte gelen mükemmel bir Android ekran kaydedicidir. Köklü bir cihaz gerektirmez ve kayıtlar için zaman sınırı yoktur.

süper

Şimdi indir:

Download

Çeşitli çözünürlük, kare hızı ve bit hızları ile yüksek kaliteli kayıtlar sağlar. Kayıt yaparken duraklatabilir ve devam ettirebilir ve ayrıca yüzen pencereyi gizleyebilirsiniz.

Klibinizi çekmek için bir Facecam, GIF Maker ve fırça aracı vardır. Varsayılan olarak bir filigran içermez. Ancak, isterseniz filigran özelliğini markanızı göstermeye de sağlayabilirsiniz. Uygulama ücretsiz ve reklam destekli ve uygulama içi satın alımlar içeriyor.

 

DU Recorder

DU kaydedici, 10 milyondan fazla indirme ile en iyi Android ekran kaydedici uygulamalarından biridir. Android’in ekranında ne olup bittiğine dair bir video kaydetmenize izin verir.

du recorder

Şimdi indir:

Download

Ayrıca, daha sonra yerleşik düzenleyiciyi kullanarak videoyu düzenleyebilirsiniz. Kök erişimi gerektirmez ve kayıt için zaman sınırı yoktur. Bununla birlikte, oluşturduğunuz her videoda görüntülenecek bir filigran içerir.

Diğer özellikler arasında farklı çözünürlükler, kare oranları, bit hızları, önden bakan kamera, titreme jestleri, GIF yapımcısı vb. Seçenekleri vardır. Tüm işlevler, uygulama içi satın alımlar olmaksızın ücretsiz sürümde mevcuttur. Android ekran yakalama uygulaması da 20 farklı dilde çalışıyor ve hiçbir reklam içermiyor.

 

Screen Recorder

Screen Recorder, Android için hiçbir reklam veya uygulama içi satın alma olmadan tamamen ücretsiz olan tam özellikli bir ekran kaydedicidir. Hafiftir ve filigran içermez veya kök erişimi gerektirir. Farklı çözünürlükler, çeşitli kare hızları, bit hızları ve ayrıca kayıtlarınıza metin veya logo ekleyebilirsiniz.

Screen Recorder

Şimdi indir:

Download

Dokunmatik girişi, harici sesi kaydetmenizi ve kayıt yaparken Facecam’ı desteklemenizi sağlar. Ayrıca, bir video düzeltici içerir ve ayrıca videonuzu kaydetmek için konum seçebilirsiniz. Uygulama İngilizce dışında birçok dilde mevcuttur.

 

Mobizen Screen Recorder

Mobizen, herhangi bir video, oyun veya uygulamayı kaydetmenize. Yakalamanıza ve düzenlemenize olanak sağlayan kullanışlı ve kullanımı kolay bir ekran kaydedicidir. Yüksek kaliteli video çözünürlükleri sağlar ve reaksiyonunuzu Facecam ile de yakalayabilirsiniz.

mobilzen

Şimdi indir:

Download

Ayrıca, Android için bu ekran video kaydedici çeşitli video düzenleme özelliklerine sahiptir. Kök erişim gerektirmez ve Temiz Kayıt Modu ile ücretsiz filigran kaldırma sunar. Uygulama, uygulama içi satın alma işlemleriyle birlikte indirilip reklam destekli ücretsizdir.

 

ADV Screen Recorder

ADV Screen Recorder, Android için gerekli tüm özellikleri sağlayan bir başka güvenilir ekran kaydedicidir. Telefonunuzun ekranını iki farklı motorla kaydetmenizi sağlar. Farklı çözünürlükler, kare hızları, bit hızları ayarlayabilir ve klip üzerinde çizim yapabilir ve yazabilirsiniz.

ADV Screen Recorder

Şimdi indir:

Download

Kayıt yaparken hem ön hem de arka kameraları kullanabilirsiniz. Ayrıca gerekirse kaydı duraklatmanıza da olanak tanır. Android ekran yakalama uygulaması filigran içermez ve root erişimi gerektirmez.

Ekran kaydına başlamadan önce 3 saniye geri sayım ekler. Hafif, ücretsiz ve uygulama içi satın almalarla birlikte reklamlar içeriyor.

 

Video Kaydedici Rootsuz

Başka bir ücretsiz Android ekran kaydedici uygulaması. Ekranınızı Facecam ile kaydetmenize, ekran görüntüleri almanıza ve kayıttan sonra videoları düzenlemenize izin verir.

rootsuz

Şimdi indir:

Download

Filigran içermez veya köklü bir aygıt gerektirir. Kayıtlı videonuzu yüksek kaliteli çözünürlükte çeşitli biçimlerde kaydetmeyi seçebilirsiniz. Ekran ve ses kaydetmek için sınırsız zaman bile alabilirsiniz. Uygulamanın basit bir arayüzü var ve uygulama içi satın alma içermiyor.

 

İlginizi çekebilir:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *