Android için En iyi Duvar Kağıdı Uygulamaları

Android için En iyi Duvar Kağıdı Uygulamaları

Duvar kağıdı uygulamaları, akıllı telefonun ana ekranına benzersiz bir görünüm kazandırır.

Telefonumuzu her gün yüzlerce kez kullanıyoruz ve duvar kağıdı, gözümüzün temas ettiği ilk şeydir.

Web’de resimler aramak ve bunları tek tek indirmek yerine. Bu amaç için uyarlanmış uygulamaları kullanabilirsiniz.

Duvar kağıdı uygulamaları sadece duvar kağıdını bulmanıza yardımcı olmakla kalmaz. Aynı zamanda cihazınız için gereken doğru duvar kağıdını da belirleyebilir. Hatta ekranınızı yeni duvar kağıtları ile günlük olarak güncelleyebilir.

Burada, cihazınızın görünümünü artırabilecek. Android için en iyi ücretsiz duvar kağıdı uygulamaları’nın bir listesini derledik. Liste tercih sırasına göre değildir.

 

Walli- HD Duvar Kağıtları ve Arka Planlar

Walli en iyi Android duvar kağıtları eşsiz ve serin bir koleksiyona sahiptir.

Walli ekibi, çalışmalarına dayanarak dünyanın dört bir yanından en iyi sanatçıları seçiyor. Ayrıca grafik sanatçılar, Walli’nin katkıda bulunan sanatçılarla kazançlarının bir yüzdesini paylaşmasıyla ödüllendiriliyor.

Walli

Walli

DownloadGoogle Play

Uygulamanın ana arayüzü dört bölüme ayrılmıştır: Kategoriler, Yeni, Popüler ve Özellikli. Öne çıkan bölüm, Walli ekibinin önerdiği duvar kağıtlarını içerir.

Ayrıca, istediğiniz duvar kağıdını bulmak için saatlerce gözatabileceğiniz çok çeşitli kategoriler vardır. Her kategori ayrıca son ve popüler bölümlere ayrılmıştır. Uygulamanın, birden çok cihazda senkronize kalmasını sağlamak için kaydolma seçeneği de vardır.

 

HD 4K Duvar kağıtları 

Arka Plan HD 80.000’den fazla yüksek kaliteli duvar kağıtları bulabileceğiniz başka bir en iyi Android duvar kağıdı uygulaması.

HD 4K

HD 4K

DownloadGoogle Play

Uygulama, birçok cihazın duvar kağıdı boyutlarını doğru bir şekilde belirleyebilir. Ev arayüzü yeni, derecelendirme ve popüler tarafından bölümlere ayrılmıştır.

Cihazınıza bir duvar kağıdı indirebilir veya uygulama içinden bir duvar kağıdı olarak ayarlayabilirsiniz. Ayrıca, her duvar kağıdı için portre, manzara ve 4K modunu seçme seçeneğine sahip olursunuz. Seçebileceğiniz çok sayıda görsel kategorisi var.

 

Muzei Live Wallpaper

Muzei her gün ana ekranınıza yeni bir sanat eseri getiren canlı duvar kağıdı uygulaması.

Muzei

Muzei

DownloadGoogle Play

En sevdiğiniz görüntüleri birkaç saatte otomatik olarak döndürebilir. Duvar kağıdı, resimlerin bulanıklaştırarak ve karartarak arka plana girebilir ve böylece simgeleriniz spot ışığında kalabilir.

Ayrıca galerinizden ve diğer uygulamalardan görüntüleri seçebilirsiniz. Tamamen özgür ve açık kaynak. Geliştiricilerin, her türlü kaynaktan içeriği uygulamaya geçirmelerini sağlar. Ayrıca Android Wear desteği var.

 

Wallpapers

Bu, Google LLC tarafından Android için bir duvar kağıdı uygulaması.

Google+, Google Earth ve diğer kaynaklardan geniş bir duvar kağıtları koleksiyonu var. Ana ekran ve kilit ekranı için ayrı duvar kağıtlarını uygulamanın kendisinden ayarlayabilirsiniz.

Wallpapers

Wallpapers

DownloadGoogle Play

Duvar kağıtları, Manzaralar, Deniz Manzaraları, şehir manzaraları, geometrik şekiller vb. Gibi çeşitli kategorilere ayrılmıştır. Ayrıca, her gün seçtiğiniz bir kategoriden yeni bir duvar kağıdı gösteren günlük duvar kağıdı özelliği de vardır. Uygulama kullanımı ücretsizdir.

 

Tapet

Tapet, Android cihazınızın görünümünü canlandıracak. En iyi Android duvar kağıtlarını bulmanıza yardımcı olabilecek benzersiz bir duvar kağıdı uygulaması.

Tapet

Tapet

DownloadGoogle Play

Web’den herhangi bir duvar kağıdı indirmez, ancak algoritmalarla cihazınızda bunu üretir. Ayrıca, uygulamayı yeni bir duvar kağıdı saatlik veya günlük olarak ayarlayacak şekilde de yapılandırabilirsiniz.

Oluşturulan duvar kağıtları, akıllı telefonunuzun ekranına mükemmel bir şekilde uyacak. Ayrıca, Muzei desteği, uygulamalı ve sevilen duvar kağıtları, vb.

 

HD Arkaplanları

HD Arka Plan, 100 milyondan fazla indirme içeren Android için en iyi ücretsiz duvar kağıdı uygulamalarından biridir.

HD Arka Plan

HD Arka Plan

DownloadGoogle Play

30’dan fazla farklı kategoride geniş bir duvar kağıtları koleksiyonu içerir. Duvar kağıtlarını ayarlamadan önce, çeşitli duvar kağıdı modlarını kırpabilir, filtreleyebilir ve seçebilirsiniz. Ayrıca uygulama içinden duvar kağıtları da ayarlayabilir.

Favori resimlerinizi ve geçmiş sekmesini saklayabileceğiniz. Daha önce uyguladığınız duvar kağıtlarını görüntülemek için favori sekmesi vardır. Uygulamaya giriş yaparak, çalışmalarınızı yükleyebilirsiniz.

 

Backdrops

Backdrops ekibi tarafından el işi yüzlerce orijinal duvar kağıtları alabilirsiniz. Android için başka bir etkileyici duvar kağıdı uygulaması.

Backdrops

Backdrops

DownloadGoogle Play

Soyut, Dünya, Geometrik, Desen, Fotoğraf, Yiyecek, vb. Gibi çeşitli kategorilere sahiptir. İstediğiniz görüntüleri görüntüleyebilir veya hatta indirebilirsiniz. Uygulamada oturum açarak, favori koleksiyonunuzu birden fazla cihazda senkronize etmenizi sağlar.

Ayrıca, her gün uygulama, Günün Duvarı seçeneği altında yeni oluşturulmuş bir fon görüntüsünü sergiliyor. Uygulamanın pro sürümü reklamsız ve daha orijinal tasarımlara erişmenizi sağlıyor.

 

HD ve 4K Duvar Kağıtları

Bu Android duvar kağıdı uygulamaları arasında 1920 × 1080, QHD, 4K ve UHD çözünürlüklerine sahip yüksek kaliteli duvar kağıtlarına sahiptir.

HD Duvar Kağıtları

DownloadGoogle Play

65 farklı kategoriden oluşan bir koleksiyon var. Ayrıca, görüntüler tarih, derecelendirme ve popülerliğe göre sıralanmaktadır. Uygulama tamamen özelleştirilebilir ve belirtilen aralıklarla otomatik değişen duvar kağıtları ayarlamanızı sağlar. Belirli bir renge göre de resimler arayabilirsiniz.

Uygulama günün veya haftanın en iyi duvar kağıdı seçeneği sunuyor. Üstelik görüntüleri indirebilir ve SD kartınıza kaydedebilirsiniz. Bir hesap oluşturmayı seçerseniz, fotoğrafları favorilerinize ekleyebilir ve derecelendirebilirsiniz.

Kayıtlı kullanıcılar fotografik çalışmalarını da gönderebilirler. Bu ücretsiz ve reklam destekli. Yıllık abonelikle reklamsız deneyimin tadını çıkarabilirsiniz.

 

İlginizi çekebilir:

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *