En iyi Antivirüs Programı – Ücretsiz indir

En iyi Antivirüs Programı 2018

Masaüstü ve Dizüstü Bilgisayarınız için en iyi Antivirüs Programı 2018 listesi.

Teknoloji her geçen gün ilerledikçe; Virüsler, Trojan ve diğer Malware yazılımlar. Hem hacim hem de karmaşıklık bakımından gelişmişler.

Bu nedenle, sınıfının en iyi donanım yapılandırmasına sahip güçlü bir Bilgisayara sahip olmanın yanı sıra. Bilgisayarınızı ve USB belleklerinizi etkilemeden önce, her türlü kötü amaçlı program veya dosyayla ilgili olarak. Sizi uyarabilen ve koruma sağlayan en iyi Antivirüs Programı paketine sahip olmak önemlidir.

Ancak, Bilgisayar için iyi bir antivirüs programı seçmek kolay bir iş değildir. Bu kadar çok seçenekle, gerçek zamanlı olarak Bilgisayarınızı virüslerden, Truva atlarından, reklam yazılımlarından ve diğer kötü amaçlı yazılımlardan koruyacak bir program seçmek gerçekten zordur.

Bu nedenle aşağıdaki ücretsiz en iyi Antivirüs programı listesini inceleyin ve istediğinizi indirin.

 

Avira

İlk olarak 1986’da başlayan Avira, farklı bağımsız siber güvenlik laboratuarlarının testinde de iyi performans gösteriyor. Avira, Avast Free Antivirus olarak paketlenmiş özellikli olmamasına rağmen. Temiz bir kullanıcı arabirimiyle sağlam bir performans sunmasıyla tanınmaktadır. En iyi Antivirüs Programı 2018 sürümü herhangi bir istisna değildir.

Avira

Avira’nın ücretsiz çözümünün en dikkat çekici özelliklerinden bazıları şunlardır:

 • Avira’nın “Koruma Bulutu” bilinmeyen dosyaları bulutta analiz eden ve topluluğu gerçek zamanlı olarak koruyan erken bir uyarı sistemidir.
 • Virüsten koruma tarayıcısı, virüs, solucan, trojan, fidye yazılımı vb.
 • Avira Tarayıcı Güvenliği uzantısının yardımıyla, Tarayıcı İzleme Engelleme, Güvenli Tarama ve Fiyat Karşılaştırması gibi ek özellikler elde edersiniz.
 • “PUA Shield”, istenmeyen uygulamaları sisteminize zarar vermekten alıkoyacaktır.

Avira’nın Koruma Bulutu, kötü amaçlı dosyanın dijital parmak izini buluta yükler ve şirketin veritabanında kontrol eder. Algılama sonuçlarına dayanarak, daha fazla eylem gerçekleştirilir.

Download

 

Kaspersky

Rus siber güvenlik liderleri Kaspersky Labs’ın tam teşekküllü bir siber güvenlik paketini başlatması uzun zaman önceydi.

Şirketin ev ve kurumsal ürünleri, farklı web sitelerinin ve uzmanların en iyi Antivirüs Programı 2018 listesinde sıkça yer almaktadır.

Kaspersky

Özellikleri tehlikeli kötü amaçlı yazılım, virüs, kimlik avı saldırıları, casus yazılım, vb. Karşı koruma içeren bu çok ağır olmayan antivirüsün çekirdek korumasını elde edersiniz.

Web koruması aynı zamanda kötü amaçlı web sitelerinin aldatmadığından emin olur. Ayrıca e-posta korumasına da sahip olursunuz. Platformlar arası koruma, güvenli çevrimiçi işlemler, çocuk güvenliği, şifre yöneticisi vb. Gelişmiş özelliklere ihtiyacınız varsa ücretli sürümün deneme sürümüne gidebilirsiniz.

Geçmişte, ABD ile Kaspersky arasında birtakım uyarılar vardı. Ancak bu iddialar, Kaspersky ile gönderilen gerçek zamanlı tarama ve güvenlik özellikleri söz konusu olduğunda hiçbir şey değişmedi.

Download

 

Avast

Bilgisayarınızın bütünlüğünü korumak ve farklı kötü amaçlı yazılım saldırılarına karşı. Ücretsiz virüsten koruma yazılımını aradığınızda. Avast tüm çözümler arasında layık bir lider olarak ortaya çıkıyor.

En son sürüm, en iyi hafif antivirüs çözümlerinden biri olduğunu iddia ediyor. Ayrıca, Bilgisayarınıza hafif bir dokunuş olmasını vaat ediyor.

avast

Önemli Avast Free Antivirus özellikleri:

 • “Akıllı Antivirüs”, kötü amaçlı yazılım, virüs, fidye yazılımı ve kimlik avı vb. Tespit eder. Akıllı analizleri kullanarak, tehditler mümkün olan en erken zamanda durdurulur.
 • Bulut tabanlı bir tarayıcı olan “CyberCapture”, bulutta daha fazla analiz için şüpheli dosyalar gönderir. Bir tehdit olduğu ortaya çıkarsa, tüm kullanıcılar gelecekte korunur.
 • “WiFi Denetçisi” evinizdeki WiFi’lerde kusurları bulur ve daha güvenli hale getirir.
 • “Akıllı Tarama”, makinenizde bulunan çeşitli küçük büyük güvenlik açıklarını algılar.
 • Otomatik “Oyun Modu”, tüm bildirimlerin beklemeye alınmasını sağlar.
 • “Davranış kalkanı”, makinenize zarar vermediğinden emin olmak için uygulamalara ve davranışlarına dikkat eder.

Genel olarak Avast, Bitdefender ve Avira Free Antivirus yazılımı dahil olmak üzere listedeki diğer girişlerle karşılaştırıldığında. Zengin özelliklere sahip bir antivirüs yazılımıdır. Ayrıca Avast Şifreleri adlı ücretsiz bir şifre yöneticisi de edinebilirsiniz. Ayrıca, zamanla kendini öğrenen ve geliştiren, makine öğrenmesi destekli korumayı da içerdiğini iddia ediyorlar.

Download

 

AVG

Avast Software, Eylül 2016’da AVG Technologies’in satın alımını tamamladı. Birleşmeden sonra, her iki ürün de görünümünü korumuş ve hem ürünlerinde bazı teknik, hem de teknik gelişmeler görmeyi bekleyebiliriz. AVG Free Antivirus, daha iyi olmaya devam eden AVG’nin popüler ücretsiz virüs tarayıcı programıdır.

avg

AVG Free Antivirus’un bazı özellikleri şunlardır:

 • Virüs taraması ve virüs, casus yazılım, fidye yazılımı vb.
 • Güvenli olmayan indirmelerden ve bağlantılardan korunmak için web koruması. E-posta taraması da dahildir.
 • Ayrıca sisteminizi performans sorunları için tarar ve sizi aynı şekilde bilgilendirir.
 • Gerçek zamanlı güvenlik güncellemeleri de sağlanmaktadır.

Bu güvenlik aracının en önemli özelliği, içeriği AVG ile parçalayıp tümüyle kurtulmanızı sağlayan. Dahili bir Dosya Shredder özelliğidir. Bu özelliği doğrudan Geri Dönüşüm Kutusu’na veya tek tek dosyalara / klasörlere sağ tıklayarak kullanabilirsiniz. 2018’in bu En iyi Antivirüs Programı, kullanıcıların aracı kolayca kullanabilmelerini. Bilgisayarın performans sorunlarını etkili bir şekilde çözmelerini sağlayan temiz bir arayüze sahiptir.

Download

 

Panda

Son yıllarda, bu yazılım araçları gereksiz yere bilgisayarı şişirmeye başladıkça bu özellik daha fazla önem kazanmıştır. Kaspersky, AVG ve Avast’ın ücretsiz araçları gibi. Panda Free Antivirus yazılımı da hafifliği birincil özelliği olarak etiketliyor.

Panda

Birkaç özellik daha göz atalım:

 • Tüm çalışmalar bulutta hafif bir antivirüs yapmak için yapılır.
 • 24 saat maksimum ücretsiz virüs koruması için gerçek zamanlı güncellemeler.
 • USB sürücülerini kötü amaçlı programlara karşı aşılamak için USB koruma özelliği. Windows Bilgisayarınızı bağladığınız her USB sürücüsünü otomatik olarak aşılamak için bu özelliği ayarlayabilirsiniz.
 • Proses Monitör ve Kurtarma Kiti şeklinde Bonus araçları.

Geçmişte, Panda antivirüs ürünlerini geliştirmeyi ve deneyimi daha iyi bir hale getirmeyi başardı. Bununla birlikte, bu listede üst sıradaki çözümlere yetişebilmek için hala çok fazla çalışma yapmaları gerekiyor. 2018 için bu en iyi antivirüs programı ayrıca minimum cihaz etkisi için gerçek zamanlı güncellemeyle birlikte geliyor.

Download

 

BullGuard

Bilgisayarınıza zarar vermeden önce kötü amaçlı yazılımları tespit edip engelleyecek bir güvenlik aracıdır. Program, gerçek zamanlı koruma önlemleri içerir. Mesela kötü amaçla gelen e-postalar için karşıdan yüklediğiniz dosyaları potansiyel tehlikelere karşı arayarak indirilmiş yazılımları tarar.

Bullguard

Bir “Safe Browsing” modülü bilinen tehlikeli sitelere erişimi engelleyerek. İlk etapta virüs bulaşma şansınızı azaltır.

BullGuard Antivirus ayrıca, Bilgisayarınızda çalışan her şeyin davranışını izler. Şüpheli bir şey arar ve bu da yeni keşfedilmiş yeni tehditleri bile algılamasına olanak tanır.

Programın çekirdek antivirüs motoru, ağda olabilecek her şeyi kontrol etmek için. Her gün, hafta veya ay planlanmış taramaları çalıştırabilir. Ya da dilediğiniz zaman ek taramalar yapabilirsiniz. Yeni Game Booster modülü, CPU’nuzu yavaşlatabilecek arka plan görevlerini durdurarak. Oyun performansınızı en üst düzeye çıkarmaya çalışacaktır.

Download

 

İlginizi çekebilir:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *