FrostWire indir – Dosya Paylaşım Uygulaması

FrostWire indir

FrostWire, P2P teknolojisiyle dosya aktarımı için bir uygulamadır.

Orijinal programın özgürlüklerini korumak için yaratılan FrostWire. Yasal kısıtlamalar olmaksızın herhangi bir dosyayı paylaşmanın fizibilitesini sürdürüyor.

Yazılım, reklamları ve diğer reklam yazılımlarını engellemek gibi LimeWire’a bazı iyileştirmeler getiriyor ve bir Android sürümü var.

Download

Windows 10 / 8 / 7 / Vista / XP

Ayrıca, FrostWire’ın ve diğer torrent istemcilerinin de telif hakkıyla korunan müzik, video ve görüntülerin size sahip olmadığını belirtmemiz gerekir.

Bu yüzden herhangi bir içeriği indirmeden önce, uygunluğunuzu kontrol etmek önemlidir. Aksi halde indirilmek korsanlık olarak görülebilir ve bu bir suçtur.

 

FrostWire Özellikleri

  • Düzenli arayüz.
  • Kullanımı kolay.
  • Çok çeşitli kaynaklar ve içerikler.
  • Göreceli olarak düşük PC kaynaklarının tüketimi.
  • YouTube ile entegrasyon.

FrostWire’ın çalışması herhangi bir sır içermez. Bu tür herhangi bir diğer yazılımın temel işlevselliği vardır: arama motoru, indirme ve ses ve video oynatıcı izleme ve yönetmek için aracı.

Ekran görüntüsü

Bu programın farkları, aramaların ve ilgili içeriğin bölümlere ayrılmasından kaynaklanmaktadır. Diğer bir deyişle, aynı anda birden fazla arama gerçekleştirebilirsiniz. Bunlar sekmelerle ayrılır ve bulunan sonuçlar otomatik olarak müzik, video, resim, belge, yürütülebilir veya torrent gibi dosya türlerine göre bölünür.

Tek bir tıklama ile, hangi öğelerin indirileceğini seçtikten sonra. FrostWire tarafından sağlanan bir kütüphane aracılığıyla daha önce indirilmiş olan her şeyi keşfedebilirsiniz. Şarkıları indirdiyseniz, uygulama yine de parçaların iTunes’a entegre edilmesine izin verir.

İçerik paylaşımına gelince. PC’de tutulan dosyaların torrentlerini oluşturmaya ek olarak, bir yerel alan ağı üzerinden iş arkadaşınıza, arkadaşınıza veya aile üyesine belge, fotoğraf, müzik ve kayıt göndermek için FrostWire Android uygulamasını kullanabilirsiniz.

 

Videoları indir

FrostWire’in en son sürümü ilginç bir yeni özellik getirdi.

YouTube ile entegrasyon. Uygulama artık birkaç tıklamayla Google platformundan video ve müzik indirebiliyor. Bu özelliği kullanmak için, pencerenin üstündeki arama çubuğunu tıklayın ve indirmek istediğiniz öğenin adını yazın.

Hızlı olarak, Frost Wire müzik ve video sonuçları ile bir ekran getiriyor. İlgilendiğiniz hangilerin hemen yukarısındaki ilgili sekmelere tıklayarak ve aşağıya doğru küçük bir ok gösteren düğmeleri indirerek seçin. İçeriği gerçekte indirmeden önce bile önizleyebilirsiniz.

Yine, telif hakkıyla korunan öğelerin indirilme olasılığına karşı dikkatli davranın. Hiçbir şekilde korsanlığı teşvik etmiyoruz ve konuyla ilgili yasaları ihlal etmemelisiniz.

Frost Wire, beğenilen LimeWire’ın iyi bir evrimi olduğunu kanıtladı. Temel işlevselliği sürdürmenin yanı sıra, program kullanımını daha pratik ve verimli hale getiren iyileştirmeler ve haberler getirdi. Bu nedenle, torrentleri ve diğer dosya türlerini indirmek için bir istemci arıyorsanız, kesinlikle bu yazılımı denemeye değer.

 

Doğrudan İndirme

Frost Wire hakkında bir başka güzel şey de, indirme kaynakları olarak benimsenen en çok sayıda dijital içeriğin sitelerinin ve depolarının muazzam sayısıdır. Bu, dosyaların boş bir sonucuyla sonuçlanacak bir arama yapamayacağınız anlamına gelir.

Ayrıca Frost Wire’ın performansından şikayet edecek hiçbir şeyimiz yok. İndirmelerle ilgili olarak, her şey beklendiği gibi gerçekleşti ve aktarımlar, bağlantı bandıyla tutarlı olan oranlara ulaştı.

Böyle bir performansla bile, program bilgisayar kaynaklarının aşırı tüketimini göstermedi. Bu özellik, biraz daha mütevazı özellikleri olan makinelerde çalışmasına izin verir.

 

İlginizi çekebilir:

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *