Free Download Manager İndir – FDM İndirme Yöneticisi

Free Download Manager

Free Download Manager Chrome, Firefox, Edge, vb. Dahil olmak üzere web tarayıcıları ile eksiksiz entegrasyon sağlar.

İndirmeleri kolayca programlamak, bağlantı hızlarını ve daha fazlasını sınırlamak için çeşitli indirme yönetimi özelliklerine sahiptir.

FDM, hafif, orta, ağır indirme için farklı modlara ve ayrıca makinedeki diğer uygulamalar için bant genişliğini serbest bırakan bir salyangoz moduna sahiptir.

Birçok şey Free Download Manager’ı Windows için en iyi dosya indirme yöneticisi yazılımlarından biri haline getiriyor. Ayrıca bir BitTorrent istemcisi olarak iki katına çıkar.

FDM

FDM

Kullanıcılar URL’leri ve torrentleri FDM’nin penceresine kolayca sürükleyip bırakabilirsiniz. Mesela, kullanıcılar doğrudan YouTube videolarının URL’lerini FDM’ye ekleyebilir ve indirebilir.

Downloadfdm5_x64_setup.exe

Dosya boyutu: 52 MB

Platform: 64 bit Windows 10 / 8.1 / 8/7

Ayrıca, Free Download Manager şunları yapmanızı sağlar: trafik kullanımını ayarlamak. İndirme işlemlerini organize etmek ve programlamak için; video sitelerinden video indirmek. HTML Örümcek ile tüm web sitelerini indirir. Programı internet üzerinden ve daha fazlasını kullanarak uzaktan yönetin!

 

Free Download Manager Özellikleri

Bu indirme yöneticisi İnternet Download Manager‘a göre Video konusunda daha etkili. Free Download Manager ayrıca YouTube, Google Video vb. Gibi video sitelerinden video indirmenize ve videoyu kendi .flv biçiminde kaydetmenize veya daha popüler bir video biçimine dönüştürmenize olanak tanır.

  • Windows ve Mac OS X için destek.
  • Modern tasarımlı kullanıcı dostu arayüz.
  • Popüler web sitelerinden video indirme.
  • HTTP / HTTPS / FTP / BitTorrent desteği.
  • Proxy desteği.
  • Hızlı, güvenli ve verimli indirme.

Artıları: İndirme işlemlerinizi Internet Explorer, Opera, Mozilla, FireFox, Google Chrome ve Apple Safari ile güvenilir bir entegrasyonun yanı sıra normalden daha hızlı bir şekilde indirmenizi sağlamak için indirme işlemlerini hızlandırır.

Eksileri: Tarayıcının indirme yöneticisiyle etkileşime girer.

Sonuç: FDM harika bir uygulamadır. Kurulumu ve kullanımı kolaydır. Ancak, en azından sistemde, IE9’un sinir bozucu olan indirme yöneticisine müdahale eder. Video dönüştürücü herhangi bir sorun olmadan çalışıyor.

Entegre bir indirme yöneticisiyle bir tarayıcıya yükseltmediyseniz. FDM sahip olmanız için harika bir yardımcı programdır.

Programın 32 bit sürümü ve Mac OS X sürümü mevcuttur.

 

İlginizi çekebilir:

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *