AdwCleaner İndir – Malware Temizleme Programı

AdwCleaner

AdwCleaner, bilgisayarınızdan Adware, Araç Çubukları, Potansiyel Olarak İstenmeyen Programları (PUP) ve tarayıcı Korsanlıklarını arayan ve silebilen ücretsiz bir programdır.

AdwCleaner’i kullanarak bilgisayarınızdaki ve web’de gezinirken daha iyi bir kullanıcı deneyimi için bu tür programlardan birçoğunu kolaylıkla kaldırabilirsiniz.

[wpcc-iframe loading=”lazy” width=”1000″ height=”563″ src=”https://www.youtube.com/embed/RhVpxpsqvrs?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”autoplay; encrypted-media” allowfullscreen]

AdwCleanerın hedeflediği program türleri genellikle web’den indirdiğiniz ücretsiz programlarla birlikte verilir.

Çoğu durumda, bir programı indirip yüklediğinizde, yükleme, bu programların yüklediğiniz programın yanında yükleneceğini bildirir.

AdwCleaner aşağıdakiler için ücretsiz bir kaldırma aracıdır:

  • Reklam yazılımı
  • PUP / LPI (Olasılıkla İstenmeyen Program)
  • Araç Çubukları
  • Korsanlık (Tarayıcının ana sayfasının Kaçırılması)
  • Hem “Tarama” hem de “Temiz” modu ile birlikte gelir. “Kaldır” düğmesini kullanarak kolayca kaldırılabilir.

32 ve 64 bitlik Windows 7, 8, 8.1 ve 10 ile uyumludur.

AdwCleaner indir

AdwCleaner 7.0.8.0 indir:

Download

Özel kurulum yapmadığınız sürece. Bu istenmeyen programlar otomatik olarak bilgisayarınıza ekstra tarayıcı araç çubukları, reklam yazılımı ve diğer istenmeyen programlar bırakarak yüklenecektir. AdwCleaner bu tür programları aramak ve kaldırmak için tasarlanmıştır.

 

AdwCleaner Nasıl Kullanılır

AdwCleaneri kullanmak çok basittir. Programı indirin ve çalıştırın. Ardından, Tara ve Temizle düğmesini içeren bir ekran sunulacak.

Tara düğmesi AdwCleanerın bilgisayarınızı istenmeyen programlar için aramasına ve daha sonra adware programlarının kullandığı bilgisayarınızdaki tüm dosyaları, klasörleri ve kayıt defteri girdilerini görüntülemesine neden olur.

Tarama tamamlandığında, tarama sonuçlarına bakın ve kaldırmak istemediğiniz girdilerin işaretini kaldırın. Seçimden memnun kaldığınızda. AdwCleanerın bilgisayarınızı yeniden başlatmasına ve kaldırmakta olduğunuz çeşitli reklam yazılımıyla ilişkili dosyaları. Kayıt defteri girdilerini kaldırması için Temizle düğmesine tıklayın.

Yeniden başlatıldığında, AdwCleaner kaldırılan dosyalar, klasörler ve kayıt defteri girdilerini gösteren bir günlük görüntüler.

Lütfen, Antivir Webguard’ın ASK Araç Çubuğu’nu web güvenliğinin bir parçası olarak kullandığını unutmayın. ASK’yi Adwcleaner kullanarak kaldırırsanız, Antivir Webguard artık düzgün çalışmaz. Bu nedenle, bu programı kullanırsanız, AdwCleanerı kullanmadan önce, / DisableAskDetections’ı etkinleştirmeniz gereken seçenekler ekranına erişmek için lütfen aşağıdaki talimatları kullanın.

Ayrıca, Babylon ve Delta Search gibi bazı reklam yazılım programlarının, bir program tarayıcınızın arama veya ana sayfa ayarlarını değiştirmeye çalışırken sizi uyaran bir programı içerdiğini not etmek de önemlidir. AdwCleaneri çalıştırırken, bir reklam yazılımıyla değiştirildiğini tespit ederse arama ayarlarınızı varsayılan Microsoft’a sıfırlar. AdwCleanerin tarayıcı ayarlarınızı değiştirmeye çalıştığını bildiren uyarıyı görürseniz, lütfen bunu yapmasına izin verin.

Nadiren de olsa, AdwCleaneri çalıştırırken İnternet bağlantınızı kaybedebilirsiniz. Bu, genellikle, proxy olarak hareket eden bir reklam yazılımının kaldırılmasından kaynaklanmaktadır. Bunu çözmek için, Internet ayarlarınızı otomatik olarak sıfırlayarak proxy kullanmayan bir araç kullanabilirsiniz.

 

İlginizi çekebilir:

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *