IOS ve Android için en iyi emoji klavyeler

En iyi emoji klavyeler

Emoji klavyeler 21. yüzyıl mütevazi emoji ile yeni bir iletişim biçimi ortaya çıkardı.

Hem Android hem de iOS için kullanılan çoğu klavye, emojiler için yerleşik olarak desteklenmektedir. Ancak bu, ön ve orta konumda oldukları anlamına gelmez.

Emoji yazarak ihtiyaçlarınızı gerçekten tatmin edecek bir klavye arıyorsanız, daha önemli bir şeye ihtiyacınız olabilir. İşte bu yüzden en iyi emoji klavyelerinin listesini bir araya getirdik. Duygularınızı metin yoluyla iletmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

iPhone için klavyeler

Emoji

Emoji

Emoji

Şimdi indir:

Download

Emoji, en popüler emoji klavyelerinden biridir. Uygulama yakın bir zamanda 50 milyon indirmeye ulaştı ve emoji oyunu için bir yol arayan kullanıcılar için mükemmel.

Klavye ile kullanabileceğiniz bir emoji var ve en sevdiğiniz emojiyi daha kolay bulmanızı sağlayan farklı kategorilere ayrılıyorlar.

Klavye ayrıca, animasyonlu çıkartmalar ve emoji’yi “favoriler” olarak ayarlayabilme imkanı da sunuyor, böylece istediğiniz öğeleri aramak için zaman ayırmanıza gerek kalmadan bir an önce erişebilirsiniz.

 

Swiftkey

Swiftkey

Swiftkey

Şimdi indir:

Download

Swiftkey kendi başına bir emoji klavyesi olmayabilir, ancak bir sonraki en iyi şey yüzlerce emoji ile önceden yüklenmiş olarak gelen mükemmel bir klavyedir.

Swiftkey, dışarıdaki daha iyi klavye uygulamalarından biri olarak bilinir, diğer bir deyişle emoji kullanımına da uygulanabilecek mükemmel akıllı metin yazımı nedeniyle.

Örneğin, bir kelime veya cümle yazarken, hızlı bir şekilde kullanmak üzere dokunduğunuzda emoji önerilir.

 

Slash Keyboard

Slash Klavye

Slash Klavye

Şimdi indir:

Download

Slash Klavye, emojis’e özel olmayan başka bir klavye ancak emoji desteğine sahip. Yeni başlayanlar için klavye, kullanıcıların birbirine bağlı uygulamalardan şarkı, dosya ve daha fazlasını paylaşmasına izin veriyor.

Ayrıca, emojis, GIF’ler ve çıkartmalar içeren sağlam bir katalogda arama yapmanıza da olanak tanır. Bu nedenle, yalnızca söz konusu terimi aramak istediğinizi bulmak için yüzlerce emojisi araştırmanız gerekmeyecek ve açılması gerekiyor.

 

Minuum

Minuum

Minuum

Şimdi indir:

Download

Minuum bir süredir dolaşıyor ve nispeten güçlü otomatik düzeltme seçenekleri sözcük tahmini ve daha fazlası sunuyor. Sadece bu değil, klavye bir elle yazmak için en iyilerden biri olarak faturalandırılarak büyük telefonlar için uygun hale getiriliyor.

Bununla birlikte, en yeni özelliklerinden biri, yazdığınız mesaja dayanarak kullanmak istediğiniz akıllı emoji’dir. Uygulama aynı zamanda yazdıklarınızı da öğrenir.

Yani, uygulamayı kullanmaya devam ederseniz, sözü edilen tahminlerin daha iyi olması gerekir. 4 $ fiyat etiketi böyle bir klavye için biraz yüksek olsa da, sizin için iyi çalıştığını fark ederseniz nakit karşılığı olabilirsiniz.

 

Android için klavyeler

 

AI. Type

AI. Type

AI. Type

Şimdi indir:

Download

Yapay zeka üzerine kuruludur ve insanların hem daha iyi hem de daha hızlı yazmalarına yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

Ayrıca, klavyenin düzenini, temasını, renklerini değiştirmenize izin vererek, klavyenizi ihtiyaçlarınıza daha iyi uyacak şekilde özelleştirebilmenizi sağlar.

Bu, emoji önü ve merkez koyabilir ve 1000’den fazla kitlesel bir katalogdan seçim yapabileceğiniz anlamına gelir. Diğer birçok klavye uygulaması gibi klavye de yazdığınıza dayalı emoji öneride bulunabilir.

 

Touchpal Emoji

Touchpal Emoji

Touchpal Emoji

Şimdi indir:

Download

Emoji dosyalarına erişmenize yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmış bir Emoji klavyeler arasındadır. Klavye, 1.000’den fazla emojis, GIF ve ifadelerin arasından hızlı bir şekilde seçim yapmanıza yardımcı olur.

Özelleştirilebilir temaları ve metin tahminini destekler. Üstelik klavye ekstra emoji paketleri yüklemeyi kolaylaştırıyor ve 150’den fazla dili destekliyor.

 

Fleksy

Fleksy

Fleksy

Şimdi indir:

Download

Yazma alışkanlığınıza biraz daha animasyon katmak mı istiyorsunuz? Fleksy sizin için klavye olabilir. Fleksy “en eğlenceli özelleştirilebilir yol” olarak gösteriliyor.

Fleksy, ekstra bir yazılım yükleyerek uyum içinde gördüğünüz gibi yeni özellikler eklemenize izin veren bir dizi uzantıyı destekliyor. Belki Fleksy ile ilgili en havalı şey, emoji dosyalarına erişmenin ne kadar kolay yoludur.

Her kategoride düzinelerce emoji arasında gezinebilirsiniz ve kategoriler klavye altındaki bir düğmeye dokunarak değiştirilebilir. Diğer pek çok Emoji klavyeler’de olduğu gibi temaları da yükleyebilirsiniz.

 

Go Keyboard

Go Keyboard

Go Keyboard

Şimdi indir:

Download

Go Klavye, emoji, ifadeler, çıkartmalar ve GIF’leri öne ve merkeze koymanıza olanak tanıyan bir başka özelleştirilebilir Android klavyesidir.

Uygulama, metni emoji ve ifadeler haline getirir ve ücretsiz olarak 800’den fazla emoji ve çıkartma arasından seçim yapabilirsiniz. Bazıları Emoji klavyeler’in biraz şişirildiğini iddia ederken, yine de bir ton muhteşem özellik ile geliyor.

Aynı zamanda 60’tan fazla dili destekliyor, dolayısıyla Türkçe’den başka diller konuşuyorsanız. Bunlarla sınırlı değilsiniz. Hareketleri ve farklı yazı tiplerini yazabilirsiniz.

 

 

İlginizi çekebilir:

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *