360 derece video ve fotoğraf editörü IOS ve Android için VeeR Editör

VeeR Editör 360 derece video ve fotoğraf editörü

360 derece video ve fotoğraf editörü Bugün her yerde 360 ​​dereceli kameralar bulabilirsiniz. Ancak onlarla birlikte gelen uygulamalar, çekilen görüntüleri düzenlemede her zaman iyi olmayabilir.

360 derece video ve fotoğraf editörü

Velocity Teknoloji’ten VeeR Editor, iOS ve Android cihazlarda 360 dereceli içeriği düzenlemeyi hızlandırmak için üçüncü taraf bir çözüm sunarak, fark yaratmayı umuyor. Uygulamayı ücretsiz Samsung Gear 360 veya Rylo gibi mobil odaklı 360 dereceli kameralar için mükemmel olabilir.

Veer Editör’ün büyük avantajlarından biri özel olarak 360 dereceli içerik için tasarlanan geçişlerle klipli düzenleme için destekdir. Bu, genellikle birinci parti uygulamaların önemli bir sınırlayıcı faktörüdür. İlk bakış açısını da ayarlayabilirsiniz, böylece izleyiciler her zaman doğru yönde bakmaya başlarlar.

Bu temellerin ötesinde, 360 derecelik alanda animasyonlu metin ve çıkartmalar ekleyebilir ve hatta Instagram tarzı filtreleri gerçek zamanlı olarak uygulayabilirsiniz. Uygulama aynı zamanda bir parça müzik parçası sunuyor ve müzik ve video klipteki orijinal ses hakkında bağımsız bir ses kontrolü sunuyor.Aralık ayında VeeR Editör, 360 dereceli fotoğraf düzenleme desteği ile güncellendi. Video düzenleme için kullanılan aynı araçlara ek olarak, 360 dereceli fotoğraf, kontrast ve beyaz dengesi ayarlamaları ve hatta bölme tonlama aracı ile, iyi manuel pozlama ve renk kontrollerinden yararlanmaktadır. 360 dereceli fotoğraf videonun muadiline uymuyor, ancak VeeR Editöre girdiğiniz şey buysa bir göz atmaya değer olabilir.

Uygulamanın şu andaki sınırlamalarının birçoğu, 2K çözünürlükte çalışabilirken, pek çok tüketici 360 dereceli kamera bugün 4K seviyesinde çekim yapıyor. Şimdilik, 4K bazı Samsung modellerinde destekleniyor ancak Velocious, “diğer kameralar için 4K desteğini sunmaya çalışıyor” diyor.

360 dereceli video, bu piksellerin tümünün küresel bir alana yayılması gerektiği için yüksek çözünürlükten önemli fayda sağlıyor, bu yüzden umarız bu güncelleme çok yakında gelecektir.

VeeR Editör’ü kullanmak için Google Play’den ve Apple App Store’dan indirebilirsiniz.

 

İlginizi çekebilir:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Link xoilac 1 anstad.com, Link xoilac 2 sosmap.net, Link xoilac 3 cultureandyouth.org, Link xoilac 4 xoilac1.site, Link xoilac 5 phongkhamago.com, Link xoilac 6 myphamtocso1.com, Link xoilac 7 greenparkhadong.com, Link xoilac 8 xmx21.com, Link 6686 design 686.design, Link 6686 blog 6686.blog, Link 6686 express 6686.express,