Adobe Acrobat Reader DC indir – PDF okuyucu

Adobe Acrobat Reader DC

Adobe Acrobat Reader DC Dünyadaki en yaygın kullanılan PDF okuyucu.

PDF belgelerini okumak için mevcut olan daha fazla seçenek için. Bunların bir kısmının formatın yaratıcıları tarafından geliştirilen araçtan. Teknik olarak daha iyi olduğunu söylemek mümkün değildir.

Adobe Acrobat Reader, işlevselliği kaybetmeden, daha çevik ve daha güvenli bir hale gelerek. Rakipleriyle arasındaki mesafeyi daha da artırır.

DownloadWindows

Windows 10 (TR)

Adobe Reader’ın avantajları, uygulamanın ilk lansmanından algılanıyor. Yazılım yükleme, hem kurum içi hem de eklenti tarayıcılarda çok daha hızlıdır.

PDF dosyalarını açmak zaten sessiz ve güvenli bir etkinlik olarak kabul edildi. Ancak teknolojinin ilerlemesi ve yeni seçeneklerin getirilmesiyle birlikte. Şimdiye kadar bilinmeyen tehditler ve zayıflıklar kötü niyetli kişiler tarafından istismar edilmiştir.

Çoklu ortam özellikleri ve belge etkileşimi, PDF okuyucusuna ek olarak diğer programların tanımlarını ve kitaplıklarını kullandığı için. Adobe Reader ve kütüphaneler arasında veri alışverişi yapılması. Örneğin kötü amaçlı kodun bu boşluktan virüs içermesini sağlamasına izin verdi. Bu belgeyi açan bilgisayardaki diğer kötü amaçlı yazılımlar.

Adobe Acrobat Reader, bu riski azaltmak için iyi bilinen bir yöntem sanal alan kullanır. Reader DC’nin “Geliştirilmiş güvenliği”, Chrome’daki mevcut sanal alan moduna ve Windows 7 ve Vista için diğer uygulamalara çok benzer. Bu da belgelerin bilgisayardaki diğer parçalara erişimini kısıtlıyor.

Bu mod, uygulama ilk başlatıldığı için standarttır. Ancak Adobe Reader tercihlerinde yeniden yapılandırılabilir.

 

Sosyalleşme bilgisi

Paylaşım, çevrimiçi dünyada uzun zamandır bir trend olmuştur ve şimdi Adobe belge okuyucuya da geliyor. SendNow hizmeti ile entegrasyon sayesinde. Bir grup kullanıcıya çok büyük dosyalar göndererek, şirket hizmetindeki hesap sınıflandırmasına bağlı olarak bir e-posta göndermek kadar kolaylaşır.

Paylaşılacak dosya SendNow veya FTP gerektirecek kadar büyük olmadığında, belge basit bir tıklama ile otomatik olarak bir e-posta mesajına eklenebilir.

Reader’da ilk kez ortaya çıkan ilginç başka bir olasılık da resmi çevrimiçi çevrim servisinden PDF dosyalarının oluşturulmasıdır. CreatePDF, PDF’leri doğrudan Reader DC’dan veya PDF’ye Yazdır seçeneğini kullanarak Word veya Excel gibi programlardan oluşturmanızı sağlar.

 

Ek açıklamalar

Programın önceki sürümlerinde mümkün olsa da, ek açıklamalar Reader’da geliştirilmiştir. Bir yan panel, ek açıklama araçlarını Yapışkan Not veya Vurgu Metni belgede yapılan tüm notların bir listesini görüntüler ve metnin belirli bir atıfını veya önemli bir bölümünü bulmayı kolaylaştırır.

Aynı şekilde, Adobe Acrobat Reader’daki görüntülerin veya metin bölümlerinin kopyası da haber aldı. “Düzenle” menüsündeki Anlık görüntü al aracı, kullanıcı tarafından panoya seçilen bir bölgeyi kopyalar. Bu alanı yapıştırdığınızda, seçilen içeriğin yeniden oluşturulması için bir görüntü yerleştirilir.

 

Dijital kitaplar

Emniyet ve hızının yanı sıra, Reader DC “Okuma Modu” veya okuma modunda e-kitapların dünyasında. Adobe Digital Editions ve şirketin diğer deneyimleri kavramlarını sürer.

Daha az ekran kontrolüne sahip uygulama, devam eden okumalar için daha keyifli bir arayüz sunuyor.

Dijital kitap okumaya adanmış bir yazılımın gerçek bir alternatifi olmasa bile, Dijital Baskılar yüklenirken aşırı ihtiyaç veya imkansızlık anında Adobe Acrobat Reader DC alternatif olarak kullanılabilir.

 

İlginizi çekebilir:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *