Adobe Flash Player indir – Chrome | Opera | Firefox

Adobe Flash Player İndir

Adobe Flash Player indir En çok kullanılan internet eklentisinin son versiyonu 3D hızlanma ve daha fazlasını sunar.

İnternet üzerinden oyun oynamaktan veya video izlemekten hoşlanıyorsanız.

Programlarınızın mükemmel bir şekilde çalışabilmesi için bilgisayarınızda Adobe Flash Player yüklemeniz gerekir.

Program, görüntülerin ve videoların çoğaltılması için çok önemlidir. Birçok geliştirici, platformu mümkün olan en iyi görselliğe sahip yazılım ve araçlar oluşturmak için kullanır.

Download DownloadWindows 64-bit Download DownloadMac OS X

Download DownloadLinux

DownloadWindows 7 / XP / Vista

Google Chrome ve Opera Tarayıcı kullananlar için.

Windows 10 / 8 – Mac OS X

Bilgisayarınızda olması, diğer yüklü programların grafiksel oynatma için. Mevcut en iyi teknolojilerden birini kullanmasını sağlamaktır.

Platform sürekli olarak yeni güncellemeler alır, videoların ve görüntülerin oynatılmasını iyileştirir. Yine de geliştiriciler için yeni araçlar sağlar.

En son sürümlerinde, program, 3D animasyonların grafiksel sunumu ve performansıyla. Kullanıcılara yönelik diğer birçok yeni özellik için daha fazla destek sağlamıştır.

 

Adobe Flash Player Yenilikler

En son sürüm, üç boyutlu olarak grafik işlemeyi hızlandırır. Oyunların tadını çıkaran veya görüntülerin derinliklerine giren programları kullananlar için mükemmeldir.

  • Uygulanan bir diğer işlev ise Linux, Mac OS ve Windows üzerindeki. 64 bit işletim sistemlerini ve tarayıcıları destekler.

Program, bilgisayara bağlı bir kameranın görüntülerinin iletimi için daha fazla verimliliğe sahip olup. Video konferansları kullananların veya görüntülerin PC üzerinden canlı yayınını yapanların kalitesini arttırmaktadır.

Adobe Flash Player son sürümünün ilk izlenimleri genel olarak çok iyi. Tarayıcıda oyun oynamak aslında daha iyi hale geldi.

Yeni özellikler konusunda daha ayrıntılı bir izlenim elde etmenin bir yolu yoktur. Çünkü yeni çözümlerin geliştirilmesine yönelik hiçbir uygulama bulunmamaktadır.

Bununla birlikte, Adobe’nin kullanıcıları gerçekten dinlediğini. 3D içeriği görüntülemek için eklentiyi geliştirdiğini unutmamak gerekir.

Kullanıcı güvenliği, Adobe tarafından da dikkate alınmıştır. Çünkü, teknolojiyi güvenli bir şekilde kullanarak aktarılan verilerin tutulmasına odaklanan bir dizi iyileştirme vardır.

Şirketin başarı hikayesini göz önünde bulundurarak. Adobe Flash Player kullanıcıları kazanmak ve içerik dağıtımını  daha da iyi hale getirmek için her şeye sahiptir.

 

İlginizi çekebilir:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *