Bandicam indir – En iyi Oyun ve Ekran Kayıt yazılımı

Bandicam Ekran Kayıt yazılımı

Bandicam, tüm ekran olaylarını yakalayabilen ve bunları yüksek kaliteli AVI, MPEG ve diğer video dosyalarında saklayabilen kullanışlı bir uygulamadır.

Ayrıca OpenGL veya DirectX uygulamalarını da kullanabilirsiniz, yani videoları bilgisayar oyunlarından, video akışından vb. Kaydedebilirsiniz.

Ayrıca BMP, JPG veya PNG grafik formatlarında da klasik ekran görüntüleri oluşturabilirsiniz.

DownloadBDCAMSETUP_ENG.EXE

 

Bandicam 4.1.1.1371
Platform: Windows 10 / 8 / 7 / Vista / XP

Masaüstü aktivitelerinizi kaydetmek ve dünyanın geri kalanıyla paylaşmak için uygun ekran kayıt yazılımı mı arıyorsunuz? Bandicam, ekran yakalama ihtiyaçlarınızı karşılayan en iyi ekran kayıt yazılımıdır.

Ekran görüntüsü

Kayıt işlemi için daha az sistem kaynağı kullanan kullanışlı bir uygulamadır. Ekran kaydının yanı sıra, YouTube’da yayınlamak veya paylaşmak için oyun videolarını kaydetmek için en uygun olanıdır. Oyun kaydedici meraklıları için dikkatlice oluşturulmuş çok sayıda harika özellik.

Kullanımı kolay bir arayüze sahiptir ve masaüstü kaydını seven herkes için birçok özellik ile doldurulmuştur. Masaüstü kayıt dışında, ekran görüntülerini yakalamanıza ve bunları. BMP PNG veya JPG gibi çoklu görüntü formatlarına kaydetmenize olanak tanır.

Tüm masaüstü ekranını kaydedebilir veya bilgisayar ekranınızın belirli bir alanını kaydedebilirsiniz.

Bandicam Temel Özellikleri

  • Masaüstü aktivitesini kaydetmek için kullanışlı yazılım.
  • Kayıt sırasında ses ve görüntüyü sıkıştır.
  • Oyun kaydı için tasarlandı.
  • Daha az sistem kaynağı tüketin.
  • Tam yüksek tanımlı videoları kaydedin.
  • YouTube da video kaydedin ve paylaşın.

Kayıtlı videoyu kaydetmek için istediğiniz klasörü atayabileceğiniz gibi yazılımda da bazı özelleştirme yapabilirsiniz. Ayrıca bu yazılımı kullanırken işinizi hızlandırmak için kısayol tuşları atayabilirsiniz.

Her şeyden önce, video kaydetmeden önce ses ve video kalitesini de özelleştirebilirsiniz.

Deneme sürümü tarafından getirilen sınırlamalara aldırmazsanız, Bandicam çok değerli bir uygulamadır. Filigran ve zaman sınırlamasına rağmen, kayıt fonksiyonu programın mükemmelliği ile yerine getirilir.

Ek olarak, genellikle orijinal ürüne çok yakın olan nihai sonucun kalitesiyle uğraşmak gerekli değildir.

Programla yapabileceğiniz çok çeşitli şeyler “oyunlardan belirli dikdörtgenlere kadar getirme” onu son derece popüler hale getiriyor.

 

İlginizi çekebilir:

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *