VLC Media Player indir – Ücretsiz Medya Oynatıcı

VLC Media Player 3.0.1 (64-bit)

VLC Media Player 3.0.1 (64-bit) çok yönlü medya oynatıcıyı kullanarak her türlü video veya ses formatını oynatın.

Windows ve MacOS kullanıcıları için 40 MB | Çeşitli medya oynatıcı geliştiricileri videolarımızı kodlamak için kodeklerini kullanmaya çalışırken.

Bu da bizim bilgisayarımızda her video, ses ve diğer medyayı oynatmak için birden fazla medya oynatıcısına sahip olmak zorunda olduğumuz anlamına gelir.

Farklı medya oynatıcılarıyla denemeler yapmak zorunda kalmadan. Çeşitli ses ve video formatlarını ele almanın daha iyi bir yolu olmalı.

VLC Media Player Bu yeni bir uygulama değil, ancak geliştirme çağında. Bu, bir şeyi iyi yapan çapraz platformlu çok yönlü bir medya oynatıcıdır. Hemen hemen her formatı oynatmaya çalışır.

MENÜ

 

VLC Media Player indir

Windows 64 bit  Mac OS X

Platform: Windows Vista (64 bit),Windows 7 (64 bit),Windows 8, Windows 10, Mac OS X

Bilgisayarlarınıza VLC Media Player’ı yükleyerek. Mac’inizde oynatılan bir videonun da bilgisayarınızda oynayacağından emin olabilirsiniz. Ayrıca internet tabanlı medya akışını da destekler. Böylece oynatıcıyı akışlı bir ses akışını ve çok daha fazlasını dinlemek için kullanabilirsiniz.

Versiyon 2, en çok Mac platformunda bulunan, Blu-ray oynatımının desteklenmesinin kullanıcı arayüzünün radikal bir revizyonu ile gölgesinde kaldığı radikal değişiklikler getirdi. İleriye doğru atılan bu önemli adım, VLC topluluğunu ilk ortaya çıkışından bu yana, bazılarının sürüm 1’in video oynatma konusundaki minimalist yaklaşımını yitirmesine neden oldu.

Mac platformunda bulunan VLC 2, sürüm 1.x’in basit arayüzünü, iTunes’a benzer bir şeyin lehine değiştirirken, aynı zamanda OS X Lion’un görünümünü de benimsedi. Soldaki bölmede medya dosyaları için ortak konumların bir listesini içeren iki bölmeli bir pencere ve sağdaki oynatma için dosyaları sürükleyip bırakmaya yönelik bir davetle Playlist görünümünde açılır.

Medya denetimleri, pencerenin alt kısmında bulunur ve tam ekran düğmesinin yanında, Lion’un tam ekran desteğinden yararlanan yeni bir ses efektleri seçeneği vardır. Soldaki pencerede bulunan seçenekler, kullanıcının iTunes arşivine ve bir çalma listesi seçeneğinin yanı sıra UPNP ve çeşitli internet akışlarına bir kısayol içerir.

Mac için VLC ayrıca deneysel Blu-ray desteği içerir, ayrıca VLC’nin lua tabanlı uzantıları için destek ekler. Bunlar, film bilgilerini ve altyazıları internetten çekmek veya Twitter’a göndermek gibi çeşitli etkileşimli özellikleri desteklemektedir.

VLC 3 büyük bir güncellemedir ve bu yeni özelliklerle birlikte gelir:

  • 4K ve 8K oynatma elde etmek için donanım kod çözme özelliğini varsayılan olarak etkinleştirir.
  • 10 bit ve HDR desteği.
  • Ambisoncics 3. sıraya kadar 360 video ve 3D ses desteği.
  • HD ses kodekleri için ses geçişine izin verir.
  • Doğal olarak desteklenmeyen biçimlerde bile Chromecast cihazlarına akabilir.
  • Blu-Ray Java menülerini çalabilir: BD-J
  • VLC yerel ağ sürücülerinin ve NAS’ın taranmasını destekliyor.

Bu Windows ve Mac kullanıcıları için ayrılmış bir 64 bitlik bir yapıdır.

 

İlginizi çekebilir:

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *