En iyi Video Oynatıcı indir – Ücretsiz 10 Media Player

En İyi Ücretsiz Video Oynatıcı

Ücretsiz En iyi video oynatıcı 2018 listesin’den indirebileceğiniz.

En çok kullanılan en iyi 10 video oynatıcı VLC, GOM, KMPlayer, POT Player, DivX Player vb.

Zengin özelliklere sahip bir yazılım olması dışında. Bir medya oynatıcının basit, sezgisel ve hafif olması gerekir.

Bu faktörleri hesaba katarsak, VLC, GOM, Media Player Classic vb. Programlar önerilir. Peki ya özellikleri?

Microsoft Windows platformunda kullanılabilir tonda bir yazılım olduğundan bilgisayarınız için doğru olanı seçmek kolay bir iş değildir.

Ayrıca, yeni medya formatlarının sayısı arttıkça, tüm video oynatıcı lar MKV, FLV, AVI, MP4, MOV, vb. Gibi tüm popüler dosya biçimlerini çalıştırabilecek durumda değil.

Bu nedenle çoğu zaman insanlar bize “Windows için en iyi video oynatıcı hangisi?” diye sorunca. Bu, Windows işletim sistemi için en iyi ücretsiz video oynatıcı listesini hazırlamamıza yol açtı.

Bedava bir video medya oynatıcı olmanın yanı sıra. Filmlerinizi ve TV şovlarınızı izlerken Bilgisayarınızda çoklu işlemlerinizde bir sorun olmamasını sağlamak için hafif olması gerekir.

Şimdi, farklı seçeneklere bir göz atalım ve mümkün olan en iyi kararı vermenize yardım edelim:

 

VLC Media Player

VLC Media Player

VLC Media Player

Şimdi indir:

Download

Desteklenen Platformlar:

 • Windows 10
 • Windows 8.1
 • Windows 7
 • Windows Vista
 • Windows XP

En iyi medya oynatıcılarıyla ilgili herhangi bir tartışmaya ne zaman başlasak. VLC ismi otomatik olarak en üstte yer alıyor.

Ama, neden böyle? Büyük popülaritesinin arkasındaki nedeni nedir? VLC Media Player, tüm popüler platformlar için kullanılabilen ücretsiz ve açık kaynaklı bir medya oynatıcıdır. VideoLAN projesi tarafından düzenlenen VLC Media Player, çok sayıda ses ve video sıkıştırma yöntemleri ve dosya formatlarını desteklediği bilinmektedir.

Yıllar geçtikçe VLC, “her şeyi oynamak” video oynatıcı olma ününü kazandı. VLC, aynı odaklanmayla birçok başka medya oyuncusunun geliştirilmesine de ilham vermiştir.

VLC, özenli adımlar içermeyen hızlı ve basit yapısı nedeniyle en iyi PC medya oynatıcılarından biridir.

Yazılım, izleme deneyiminizi geliştirmenize ve oynatıcının görünümünü değiştirmenize yardımcı olan farklı özelleştirme seçeneklerine de sahiptir. Ayrıca çoğu zaman bir akışlı medya oynatıcı kullanılır. Açık kaynaklı bir video oynatıcı dır, kaynak kodunu incelemekte serbestsiniz.

Bu inanılmaz Windows Media Player alternatifi de sık sık güncelleme alır ve geniş bir kullanıcı topluluğuna sahiptir. Windows 10’dan Windows XP SP3’e kadar tüm Windows sürümlerinde çalışır.

Bu ücretsiz film oynatıcı, zaman zaman yeni özellikler ve güncellemeler almaya devam ediyor. Tüm medya oynatma ihtiyaçlarını yerine getirmek için benim en iyi seçimimdir.

 

PotPlayer

 

PotPlayer

PotPlayer

Şimdi indir:

Download

Desteklenen Platformlar:

 • Windows 10
 • Windows 8.1
 • Windows 7
 • Windows Vista
 • Windows XP

VLC gibi diğer video oynatıcılarla yarışan PotPlayer son zamanlarda iyi bir üne kavuşmayı başardı.

Windows platformu için bu multimedya yazılımı, Güney Kore İnternet şirketi Kakao tarafından geliştirildi. PotPlayer, VLC’ye parasıyla kolaylıkla kat edebilecek tonlarca özellik ve spesifikiteye sahiptir.

Bu önerilen video oynatıcı, bu yazılımı gereksinimlerinize uygun hale getirmenizi sağlayan geniş bir yelpazede özelleştirme seçenekleri ile birlikte gelir. PotPlayer, CUDA, QuickSync ve DXVA gibi teknikleri kullanarak maksimum performans ve hafif bir deneyim sunabilir. Bu yüzden PotPlayer listede en iyi ikinci medya oynatıcıdır.

VLC’ye kıyasla PotPlayer daha az popüler olabilir, ancak daha fazla dosya türünü desteklemektedir.

Bu, MP4 / FLV / AVI / MKV dosyaları için çok yaygın olan harika bir oyuncu olduğunu söylemeye gerek yok. Ses kartları arasında seçim yapabilir. Favori sahneleri yer imi koyabilir ve bunları önizleyebilir, vb. Ayrıca parlaklık, kontrast, renk tonu, gürültü azaltma vb. İçin filtreler alabilirsiniz.

Ayrıca yerleşik klavye kısayollarının birçoğu ve kısayol tuşları. Ancak, VLC’yi PotPlayer’dan daha popüler yapan nedir? Çoğu kullanıcı için uzunca özellikler ve ayar listesi çok fazla olabilir. PotPlayer sadece Windows ile çalışır. Genel olarak, PotPlayer, VLC Media Player’ı kesmek isterseniz, etrafınızdaki en iyi medya oynatıcılarından biridir.

 

KMPlayer

KMPlayer

KMPlayer

Şimdi indir:

Download

Desteklenen Platformlar:

 • Windows 10
 • Windows 8.1
 • Windows 7
 • Windows Vista
 • Windows XP

KMPlayer, neredeyse tüm ana video ve ses dosyalarını oynatma yeteneğine sahip olan bir başka harika ve ücretsiz Windows 10 medya oynatıcısıdır.

Windows 10 için dahili bir codec olduğundan, kullanıcıların farklı bir kodek aramasına gerek yoktur. Uyumluluğunu daha da artırmak için harici codec ekleyebilirsiniz. 3D, 4K, UHD desteği desteği ile kullanıcılar cihazlarınızda yüksek tanımlı videoların keyfini çıkarabilir.

KMPlayer ayrıca biçimleri için geniş bir destek yelpazesiyle bilinir. Kullanıcılar herhangi bir özellik veya desteğin eksikliğini gidermediğinden emin olan ses ve video efektleri konusunda çok sayıda seçeneğe sahiptir.

Videoların bölümlerini sık kullanılanlar olarak seçebilir, tekrar oluşturabilir. Uzak arabirim için tuşları yeniden eşleştirebilirsiniz. Ayrıca altyazıları doğrudan oynatıcının içinde düzenleme özelliği de elde edebilirsiniz. İlk kez 2002 yılında piyasaya çıkan KMPlayer ücretsiz medya oynatıcı. 2007’de Koreli bir aktris Pandora TV tarafından satın alındı.

 

Media Player Classic

Media Player Classic

Media Player Classic

Şimdi indir:

Download

Desteklenen Platformlar:

 •  Windows 10
 • Windows 8.1
 • Windows 7
 • Windows Vista
 • Windows XP

Adından da anlaşılacağı gibi Media Player Classic, en iyi video oynatıcı listemizde yer alması zorunlu olan. Klasik bir medya oynatıcısıdır.

Orijinal Media Player Classic’in durdurulmasından sonra inşa edilen, Ev Sineması sürümü. Taraftar topluluğu tarafından yapılan bir çabadır.

Geliştiriciler birlikte birlikte eski sürümü geliştirdiler ve hızlı ve hafif bir yazılım yaptılar. Orijinal Media Player Classic’in diğer çatalı Black Edition. Her ikisini de karşılaştırırsak, Ev Sineması daha iyi sırada yer alır. En iyi medya oynatıcıları arasında yer almak için özelliklerini geliştirmeye devam eder.

Tüm fantezi özelliklerden bahsetmek, tıpkı bu listedeki diğer yazılımlar gibi Media Player Classic yüklü değil. Ancak, bu sizi hayal kırıklığına uğratacağı anlamına gelmiyor. Bu ücretsiz multimedya oynatıcı, herhangi bir güçlük çekmeden eski bilgisayarınızda bile kullanılabilirsiniz.

Media Player Classic harika bir Windows 10 Media Player alternatifi ve ayrıca Windows 10’da bir DVD oynatıcı yazılımı, altyazı indirme seçeneği, Skype entegrasyonu, vb. Özelliklere sahip.

 

ACG Player

ACG Player

ACG Player

Şimdi indir:

Download

Desteklenen Platform:

 • Windows 10

Windows 10 için temiz görünümlü bir UWP medya oynatıcı uygulaması arıyorsanız. Şimdi aramanızı durdurmanın vakti geldi çünkü ACG Player sizin son seçiminiz olabilir.

Ses ve video efektleri, müzik görselleştirici, altyazı, hareket kontrolü, arka plan müziği gibi temel özelliklere sahip hafif bir medya oynatıcıdır. ACG Player, çoğu medya kod çözücüsünü kutudan çıkmadan destekler.

Harici cihazlar, dosyalar ve disklerden oynatmayı da destekliyor. ACG Player’ın daha hafif bir versiyonu Ax-Lite formunda sunuluyor ve bazı özellikleri olmayan daha hızlı sürümü var. Temiz ve zippy arayüzü için bir deneme yapın.

 

GOM Media Player

GOM Media Player

GOM Media Player

Şimdi indir:

Download

Desteklenen Platformlar:

 •  Windows 10
 • Windows 8.1
 • Windows 7

GOM Player, en popüler video ve ses formatları için dahili olarak desteklenen. Tamamen ücretsiz bir Windows medya oynatıcı alternatifidir.

Bu, AVI, MKV, MP4, FLV, MOV vb. Gibi tüm popüler video formatlarını oynatabileceği anlamına gelir. Diğer popüler PC medya oynatıcıları ile birlikte gelen temel işlevlerin yanı sıra. GOM Player, AB tekrarıyla , Media Player Capture, hız kontrolü, ses ve video efektleri, ekran yakalama, vb. Ayrıca görünüm değiştirmek ve GOM Player tüm görünümünü son derece özelleştirmek için seçim verir.

GOM’un kendi kütüphanesini kullanarak çok sayıda altyazı indirebilir. Tercih ettiğiniz dilde sinema ve TV şovlarının tadını çıkarabilirsiniz.

Ayrıca PC’ler için harika olan bu medya oynatıcısını geniş OpenSubtitles.org veritabanına bağlayabilirsiniz. Bu video oynatıcı yazılımının nadir kullanılan bazı türleri desteklememesi olası olabilir. Bu senaryolar için, GOM Player’ın Codec Bulucu hizmeti, eksik codec bileşenini aramanıza izin verir.

Windows GOM Player, Windows 10’dan Windows XP SP3’e kadar geniş bir işletim sistem yelpazesini desteklemektedir.

 

DivX Player

Divx Player

Divx Player

Şimdi indir:

Download

Desteklenen Platformlar:

 • Windows 10
 • Windows 8.1
 • Windows 7
 • Windows Vista
 • Windows XP

Bu popüler ve kullanışlı medya oynatıcı ile UltraHD (4K) oynatmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

DivX oynatıcısının MP4, MKV, DivX ve AVI gibi en popüler formatlarda oynatılan video dosyaları için optimize edildiğini söylemeye gerek yok. DivX, herhangi bir DLNA uyumlu cihaza müzik, video ve fotoğraf akışını sağlayan akıcı bir video oynatıcı olarak da görev yapar.

DivX oynatıcı aynı zamanda en sevdiğiniz sahneleri kolayca atlamanızı sağlayan Trick Play gibi gelişmiş özelliklerle birlikte gelir. Bölüm Puanları desteği ile, basitçe farklı sahneleri oynatabilirsiniz.

Akıllı medya kütüphanesi, satın alınan içeriğin yanı sıra özel video içeriğini de takip eder. Birden fazla ses desteği, farklı müzikler arasında güçlük çekmeden geçiş yapabilmeniz anlamına gelir. Resume Play özelliğiyle, bıraktığınız yere kolayca atlayabilirsiniz.

 

Kodi

Kodi Player

Kodi Player

Şimdi indir:

Download

Desteklenen Platformlar:

 •  Windows 10
 • Windows 8.1
 • Windows 7

Eskiden XBMC olarak adlandırılan Kodi, ücretsiz ve açık kaynak kodlu bir medya oynatıcıdır.

Bir medya merkezi deneyimi elde etmek için dizüstü bilgisayarınızda veya masaüstünüzde kullanabileceğiniz. Son derece özelleştirilebilir bir medya oynatıcıdır.

Windows 10’da Windows Media Center’a göre Kodi harika bir alternatiftir. İçeriği akışla ilgili en iyi medya oynatıcı için olan bu program. Kullanıcı arabirimi nedeniyle harici, daha büyük bir ekranla kullanıyorsanız daha da iyi.

Yakın geçmişte, Kodi önceden yüklenmiş Kodi kutuları ve korsanlığı destekleyen eklentiler nedeniyle başlıklarda yer aldı.

Kodi, yerel olarak ya da internette depolanan hemen hemen tüm popüler video ve müzik formatlarını, podcast’leri ve diğer dijital medyaları çalar.

Başlangıçta Kodi, bağımsız olarak geliştirildi ve 1 nci Xbox oyun konsolu için Xbox Medya Merkezi olarak adlandırıldı. Bu önerilen video oynatıcı ayrıca, özelliklerini genişletmek için kullanılabilen ve Netflix, YouTube, Hulu, Veoh gibi işlevleri içeren eklentileri vardır.

Kodi’nin kaynak kodu açık kaynaktır ve ücretsiz bir gönüllülerin bulunduğu küresel bir topluluk tarafından geliştirilmiştir.

 

Plex

Plex Player

Plex Player

Şimdi indir:

Download

Desteklenen Platformlar:

 • Windows 10
 • Windows 8.1
 • Windows 7

2015 yılında Plex büyük bir değişiklik yaptı ve Plex Ev Sineması’nı yeni Plex Media Player ile değiştirdi.

Plex, videolar, TV şovları, filmler, fotoğraflar, kişisel videolar ve müzik gibi şeyleri içerebilen geniş medya koleksiyonunuza kolayca bakmanızı sağlar. Koleksiyonlarınızı organize eder ve harika görünmesini sağlar. Kolay paylaşım niteliğiyle, halka açık şeyleri seçip seçebilir ve ailenize erişebilirsiniz.

Hi-fi müzik ve video formatları da dahil olmak üzere neredeyse tüm dosya türlerini destekler. Chromecast desteklendiği için, videoları daha büyük TV ekranınızda oynatabilirsiniz.

Oynatıcınızı kontrol etmek için Plex uygulamasını telefonunuzda veya tabletinizde de kullanabilirsiniz. Video içeriği kitaplığınızı düzene sokmak ve zengin özelliklere sahip bir video medya oynatıcısından yararlanmak için bu uygulamayı kullanın.

 

5KPlayer

5KPlayer

5KPlayer

Şimdi indir:

Download

Desteklenen Platformlar:

 • Windows 10
 • Windows 8.1
 • Windows 7

Önerilen Windows video oynatıcı listesindeki son giriş olan 5KPlayer.

Son derece uyumlu olduğu için Windows 10 için en çok oy alan video oynatıcıdır. Hemen hemen her türlü video ve müziği herhangi bir eklentiye gerek duymadan oynattığını iddia ediyor ve aslında sunuyor.

Arayüzü çok temiz ve basittir. Aynı zamanda daha akışlı seçenekleri ile ünlüdür. 5KPlayer aynı zamanda YouTube, Facebook, Vimeo, MTV, vb. Gibi web sitelerinden video ve müzik almanıza izin verir. MP4, MOV, M4V, MP3, AAC, vb. Gibi yaygın formatlarla uyumlu olduğunu söylemeye gerek yok.

 

Evet, en iyi Video oynatıcı listemizin sonuna geldik. Download butonuna bir tıklamayla beğendiğiniz Programı indirebilirsiniz. Bütün linkler test edilmiş olup hepsi son sürümlerdir.

İndirdiğiniz programları virüs programınızla gözden geçirmeyi unutmayın. Eğer bir virüs programınız yoksa, en iyi ücretsiz virüs programları kısmına göz atmayı unutmayın.

Hangi Medya oynatıcısını beğendiniz? Görüşlerinizi paylaşmayı ve tartışmanın bir parçası olmayı unutmayın.

 

İlginizi çekebilir:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Link xoilac 1 anstad.com, Link xoilac 2 sosmap.net, Link xoilac 3 cultureandyouth.org, Link xoilac 4 xoilac1.site, Link xoilac 5 phongkhamago.com, Link xoilac 6 myphamtocso1.com, Link xoilac 7 greenparkhadong.com, Link xoilac 8 xmx21.com, Link 6686 design 686.design, Link 6686 blog 6686.blog, Link 6686 express 6686.express, Link 6686 bet, Link 6686 me, Link trực tiếp bóng đá colatv, Link trực tiếp bóng đá colatv, Link trực tiếp bóng đá colatv, Link rakhoi, Link caheo, Link mitom, Link saoke, Link vaoroi, Link cakhiatv, Link 90phut, Link socolive, Link xoivotv, Link cakhia, Link vebo, Link xoilac, Link xoilactv, Link xoilac tv, Link xôi lạc tv, Link xoi lac tv, Link xem bóng đá, Link trực tiếp bóng đá, Link xem bong da, Link truc tiep bong da hom nay, Link truc tiep bong da, Link xem bóng đá trực tiếp, trang cá độ bóng đá, trang cá cược bóng đá, trang ca do bong da, trực tiếp bóng đá, xoilac tv, rakhoi tv, xem trực tiếp bóng đá, bóng đá trực tiếp, mitom tv, truc tiep bong da, xem trực tiếp bóng đá, trực tiếp bóng đá hôm nay, 90phut trực tiếp bóng đá, trực tiếp bóng đá, bóng đá trực tiếp, vaoroitv, xôi lạc, saoke tv, top 10 nhà cái uy tín, nhà cái uy tín, nha cai uy tin, xem trực tiếp bóng đá, bóng đá trực tiếp, truc tiep bong da, xem bong da, caheo, socolive, xem bong da, xem bóng đá trực tuyến, xoilac, xoilac, mitom, caheo, vaoroi, caheo, 90phut, rakhoitv, 6686,