En iyi Ücretsiz MP3 Müzik indirme Siteleri – MP3 indir

Ücretsiz Müzik indirme Siteleri

Ücretsiz müzik indirme siteleriyle istediğiniz müziği mp3 formatında indirebilirsiniz.

İnternet bir çok şey sunuyor ve aralarında bedava müzik indirme olanağıda var. Ücretsiz indirilebilir müzik sunan birçok web sitesini bulabilirsiniz.

Güvenli ve ücretsiz olarak kullanılabilen şarkıları arıyorsanız, sizin için en iyi müzik indirme web sitelerini seçtik.

Sadece akışını yapabileceğiniz zaman, ücretsiz müzik indirmenin de nedenleri tartışılabilir. Çevrimiçi müzik akışı güzel ama mobil ağ bağlantınız veya Wi-Fi kapalı olduğunda ne yaparsınız.

Bu, çevrimdışı müziğe ihtiyacınız olan yerdir ve en iyi bölümdür. Tek bir kuruş harcamadan gittiğiniz her yerde en sevdiğiniz parçaları taşıyabilir.

Bu yüzden ücretsiz sınırsız sayıda şarkı bulabileceğiniz en iyi kaynakların listesi. Ancak, bu platformlardaki tüm müzik parçaları ücretsiz değildir. Çünkü bazıları sadece ücretsiz müzik akışı için ödenir ve kullanılabilir.

Güncelleme: 09.03.2019

Aşağıdaki sitelerden istediğiniz mp3 müzikleri indirebilirsiniz. Ancak sitelere girip uğraşmak istemiyorsanız. Sizlere kolay bir yöntem göstermek istiyoruz.

Google’dan istediğiniz kadar MP3 müzik indirebilirsiniz. Bunun için Google’a ekstra birşeyler yazmanız gerekir. Mesela Ahmet kaya’nın herhangi bir parçasını indirmek istiyorsanız aşağıdaki örneğe bakın.

Örnek: “intitle:index.of?mp3 ahmet kaya”

intitle

Bu kod, aranan müziğin bulunduğu sitenin mp3 klasörünü olduğu gibi gösterir. Ve bu şekilde istediğiniz kadar sınırsız mp3 indirebilirsiniz.

index

Yapmanız gereken tek şey listede görünen mp3’ü tıklamak. Daha sonra mp3’ün oynatıldığı bir player açılacak ve playerin sağ tarafında bulunan üç noktaya tıkladığınızda indir butonu açılacaktır.

playerindir

 

SoundCloud

SoundCloud sınırsız müzik akışı yapmanıza ve şarkıları ücretsiz indirmenize izin veren popüler müzik sitelerinden biridir. Aslında, çevrimiçi müziği para ödemeden alabileceğiniz en iyi Spotify alternatifi olarak da görülebilir.

SoundCloud

SoundCloud

SoundCloud web sitesini ziyaret edin.

Bu çevrimiçi müzik akışı topluluğunda, içerik bağımsız sanatçılar ve ünlü müzisyenler tarafından yüklenir. Arama çubuğundaki gruplar veya sanatçılar etiketleriyle şarkı arayabilirsin.

Ancak, SoundCloud’daki tüm müzikler ücretsiz değildir ve bazılarının da parçayı elde etmek için bir Facebook sayfasını beğenmenizi gerektirmektedir. Ama birçoğu, müziğin hemen altındaki Ücretsiz İndirme düğmesine basarak anında indirilebilir.

 

Jamendo

Jamendo Müzik’te yüklenen şarkılar Creative Commons lisansı ile korunmaktadır. Bu da web sitesinde sunulan müzikleri güvenle indirebileceğiniz anlamına gelir.

Jamendo

Jamendo

Jamendo web sitesini ziyaret edin.

Bu sitedeki tüm içerik bağımsız müziktir. Bu yüzden ana yol parçalarını arıyorsanız, muhtemelen başka bir yere bakmanız veya ödeme yapmanız gerekecektir.

Jamendo, düzenli olarak güncellenen iyi seçilmiş şarkı listelerini ve radyo istasyonlarını olduğu için müzik araştırmacıları için en uygunudur. Video, reklam veya film için müzik lisanslamak istiyorsanız. Jamendo ayrıca uygun fiyatlarla zengin bir koleksiyon sunuyor.

 

SoundClick

SoundClick, sanatçının web sitelerinden doğrudan müzik indirmek için en iyi yerdir. Platformda müziklerini ücretsiz sunan birkaç sanatçı var. Ayrıca lisanslı şarkıları satın alabilir veya yasal olarak ücretsiz olanları indirebilirsiniz.

SoundClick

SoundClick

SoundClick web sitesini ziyaret edin.

Orada türlere göre mevcut olan geniş şarkı koleksiyonunu keşfedebilirsiniz. Web sitesine kaydolduktan sonra bunları ihtiyaçlarınıza göre aktarabilir veya indirebilirsiniz.

Bu ücretsiz müzik indirme web sitesi biraz dağınık ve UI bu kadar kolay olmasa da. Özel radyo istasyonları oluşturma, forumdaki diğer dinleyicilerle etkileşim kurmak. SoundClick sanatçıları hakkında daha fazla bilgi edinme gibi bazı harika özellikler var.

Kişiselleştirilmiş e-kartları, doğum günü, sevgililer günü veya özel bir metin ve seçtiğiniz herhangi bir fon müziği olan. SoundClick gibi temalara sahip herkese postalamanıza olanak veren bir özellik de vardır.

 

Audio Archive

İnternet Arşivi’nin ses bölümü yalnızca ücretsiz müzik sunmanın yanı sıra. Sesli kitaplar, podcast’ler, radyo programları ve canlı müzik de sunar. Ses kütüphanesi 2 milyondan fazla ücretsiz dijital ses dosyası içerir.

Audio Archive

Audio Archive

Audio Archive web sitesini ziyaret edin.

Şarkılar iyi bir şekilde kategorize edilmese de. Müzik severler yayınlama, içerik oluşturucu, dil ve en çok görüntülenen, medya türü konular. Filtrelere göre mevcut olan ses parçalarını sıralayabilir.

Bu kategoriler biraz kafa karıştırıcı olabilir. Ancak yeterince zor ararken hala şaşırtıcı şarkılar bulabilirsiniz.

En iyi bölüm, MP3 ve OGG gibi çoklu dosya formatlarında güvenli ve ücretsiz müzik indirme işlemi yapabilirsiniz.

 

Free Music Archive

Free Music Archive’deki geniş şarkı koleksiyonundan geçebilir ve yasal olarak ücretsiz müzik indirebilirsiniz. Çeşitli müzik tutkunlarının ve etiketlerinin küratörlüğünde kapsamlı bir dizi çevrimiçi şarkı ve harika şarkı listeleri sunuyor.

Free Music Archive

Free Music Archive

Free Music Archive web sitesini ziyaret edin.

En iyi bölüm, ücretsiz bir şarkıyı, bir kullanıcı hesabı oluşturmadan bile indirebilirsiniz. Bu, müzik sitelerinin çoğunun önkoşuludur.

Free Music Archive’de, herkes kendi favorilerinden veya kendi haklarına sahip olduğu diğer müziklerden kendi oynatma listelerini oluşturarak siteye katkıda bulunabilir. Ayrıca yeni müzikleri tür, sanatçı veya tüm zaman, hafta ve ay için mevcut olan en iyi grafiklere göre keşfedebilirsiniz.

 

Audiomack

Audiomack, onu en iyi SoundCloud alternatifi yapan kullanıcı dostu bir arayüze sahip yeni bir müzik paylaşım platformudur. Bu ücretsiz müzik indirme sitesi, inanılmaz müzikler keşfetmek için sanatçılar, etiketler ve müzikseverlerin merkezidir.

Audiomack

Audiomack

Audiomack web sitesini ziyaret edin.

Harika şarkıları keşfetmenize yardımcı olacak Trendler, Top Şarkılar ve Top Albüm gibi kategorilere ayrılmış bölümlere sahiptir. Trend müzik bölümü, genç nüfus arasında oldukça popüler olan, gerçek zamanlı olarak listelenen en popüler Hip Hop, Elektro ve Reggae’ye sahip.

Audiomack’deki müzik indirme ücretsiz değildir. Birçok sanatçı ücretsiz indirme için şarkılarını ve remix müziklerini sunar. Masaüstü bilgisayardaki web sitesinden veya ücretsiz iOS ve Android uygulaması aracılığıyla telefonlardan sınırsız sayıda şarkı aktarabilirsiniz.

 

NoiseTrade

NoiseTrade, kreasyonlarını incelemenizi isteyen birçok sanatçı tarafından inanılmaz bir albüm koleksiyonuna sahiptir. Şarkıyı sevdiyseniz ve bir bağış yaparak onlara destek verebilirsiniz.

NoiseTrade

NoiseTrade

NoiseTrade web sitesini ziyaret edin.

Bu web sitesinde müzik indirme tamamen ücretsiz ve yasal. Bununla birlikte, şarkılar kısmen akışa alınabilir ve tam erişim elde edebilir veya bir albüm indirebilir. E-posta adresinizi ve posta kodunuzu girmeniz gerekir.

İşiniz bittiğinde, albüm MP3 parçalarını içeren bir ZIP dosyası olarak kaydedilecektir. NoiseTrade’de yeni şarkılar bulmak da oldukça kolay. Sadece Trendler bölümüne ve En Çok İndirilenler bölümüne göz atın.

 

CCTrax

CCTrax’daki şarkılar Creative Common müzik olarak kullanılabilir. Bu yüzden bu platformdan müzik indirmek ücretsiz ve güvenlidir. Web sitesi, lisansa, türe, etikete ve sanatçıya göre müzik arayabileceğiniz güzel bir yerleşime sahiptir.

CCTrax

CCTrax

CCTrax web sitesini ziyaret edin.

Web sitesi Electronica, Dub, Techno, Ambient, vb. Gibi birkaç kategoride çevrimiçi şarkı sunar. Bir hesap oluşturmadan şarkıları dinleyebilir veya indirebilir. Ayrıca tüm albümü bir seferde alma seçeneğine de sahip olabilirsiniz.

 

Epitonic

Epitonic, akış ve indirme için mevcut olan ücretsiz ve yasal MP3’lerin geniş bir koleksiyonuna sahip küratör bir sitedir. 1999 yılında başlayan, muhtemelen kurulmuş, bazı sanatçılar tarafından oluşturulan ücretsiz MP3 online sunan en eski web sitelerinden biri.

Epitonic

Epitonic

Epitonic web sitesini ziyaret edin.

Web tabanlı ses akışıyla yeni parçaları keşfedebilir ve kaydolarak web sitesinde kişiselleştirilmiş oynatma listenizi oluşturabilirsiniz. Site, iyi müzikler keşfetmenize yardımcı olmak için etiketlere, sanatçılara ve türlere göre kategorilere ayrılmıştır.

 

YouTube

YouTube, sınırsız video akışı sunan internetin en büyük sitelerinden biridir. Çoğumuz müzik dinleme servisi olarak da kullanmaktadır. Çünkü müzik hemen hemen her tür müziğe sahiptir.

YouTube

YouTube

YouTube web sitesini ziyaret edin.

Son olarak YouTube’u vermemizin sebebi, YouTube’dan şarkı indirmek biraz zor olmasıdır. YouTube’daki tüm şarkılar yüklenemez. Ancak Creative Commons lisans filtresi ve istediğiniz tür ayarlayarak şarkı arayabilirsin.

CC lisanslı müzik parçalarının indirilmesi ücretsiz ve güvenlidir. Lisans koşullarına bağlı olarak, videonuzu veya başka bir platformda kullanmadan önce sanatçıya kredi vermeniz gerekebilir.

 

Söz konusu web siteleri, kullanım kolaylığı ve popülerlik temelinde sıralanmıştır. Kişisel görüşüme göre, Audio Archive’in ses bölümü, en iyi ücretsiz müzik indirme web sitesini yapıyor. Çünkü neredeyse her sanatçıyı burada bulabilirim. Size en uygun olanı seçmekte özgürsünüz, bu sitelerini keşfedin.

 

İlginizi çekebilir:

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *