MP3jam indir – Müzik İndirme Programı

MP3jam indir

MP3jam sevdiğiniz şarkıları kolayca ve hızlı bir şekilde arayabileceğiniz ve indirebileceğiniz bir uygulamadır.

Bu programda, arama alanında yazılan karakterlerden şarkılar. Albümler ve sanatçılar adlarını öne çıkaran, başarı grafikleri içindeki.

Bir parçanın başlığını nasıl yazacağını tam olarak bilmeyenler için hayatı kolaylaştıran bir arama sistemi vardır.

Bu Ücretsiz sürümü sadece 30 şarkının indirilmesini sağlar.

DownloadWindows

Windows 10 / 8 / 7 / Vista / XP

 

Uyarı: Müzik üreticilerinin telif haklarını ihlal etmemek için internet üzerinden müzik indirirken dikkatli olmanız gerektiğini belirtmek gerekir. Unutmayın: korsanlık bir suçtur.

Ekran görüntüsü

Ekran görüntüsü

 

Koleksiyonun hazırlama

MP3jam’in çalışması oldukça basittir. Açtığınızda, bir arama alanıyla karşı karşıyasınız. Bu alanda istenen arama terimini girin ve Search düğmesine veya Enter tuşuna basın.

Bu yapıldıktan sonra, program arama sonucunu içeren bir liste görüntülemelidir. Varsayılan olarak, şarkılar kendi albümleri tarafından hedeflenir. Şarkı başlıklarının hemen yanında iki düğmeniz var. Biri şarkıyı indirmek için diğerini oynatmak için.

MP3jam arabiriminin altında, oynatmayı duraklatabilir ve devam ettirebilir, oynatmayı ileri veya geri alabilir ve ses düzeyini ayarlayabilirsiniz. Buna ek olarak, uygulama bir seferde tamamen indirilebilmesi için disk adının altında bir bağlantı Download album sunar.

 

Aktarımı izleme

İndirme işlemi boyunca, indirme işleminin ilerleyişini, oynatıcının komut düğmelerinin yanında görüntülenen bir bilgi çubuğu aracılığıyla izleyebilirsiniz.

Orada, indirme hızı, dosyaların toplam boyutu ve kalan süre hakkında bilgilendirileceksiniz. Bu transferleri istediğiniz zaman duraklatabilir veya iptal edebilirsiniz.

Bu prosedürün tamamlanması üzerine MP3jam, İndirilenler sekmesinde, indirilen tüm şarkılar albüm tarafından uygun şekilde ayrılır.

Burada, kaydedildikleri klasöre erişebilir veya onları oynayabilirsiniz. Son olarak, uygulama Twitter veya Facebook’ta belirli disklerin veya parçaların yayılmasına izin veren mekanizmalarla entegrasyona sahiptir.

MP3jam, müzik aramak ve indirmek için mükemmel bir araç seçimi olduğu kanıtlanmıştır. Arayüzü modern ve çok çekici bir görünüme sahiptir. Dahası, iyi organize edilmiş, kaynaklarının kolay erişim için sekmelere ayrılması sağlandı.

Şüphesiz, MP3jam’ın en önemli özelliklerinden biri, tek bir tıklama ile tam albümleri indirme olanağıdır. Böylece şarkı koleksiyonunuzu çok daha basit ve hızlı bir şekilde doldurabilirsiniz.

Bununla birlikte, MP3jam’ın sınırlamaları vardır. Test ederken kaçırdığımız bir şey, bilgisayarınıza henüz indirilmemiş bir şarkı listesi oluşturmanıza izin veren bir özelliktir.

Bu, aynı zamanda, yararlılığını artıran bir akış hizmeti olarak kullanılmasına da izin verecektir.

 

İlginizi çekebilir:

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *