Camfrog Video Chat indir – Görüntülü Sohbet Programı

Camfrog Video Chat indir

Camfrog Video Chat, güvenlik duvarlarıyla çalışır. Ve kullanıcılarına yüksek kaliteli görüntülü ve sesli gerçek zamanlı sohbet sağlar.

Doğrudan birçok operatörle görebileceğiniz, duyabileceğiniz ve sohbet edebileceğiniz video odalarına girin.

Program ayrıca görüntülü sohbet için bir web kamerası kılavuzuna sahiptir.

Camfrog, çevrimiçi topluluk görüntülü sohbet yazılımı ve servisinin adıdır.

Arkadaşlarınızla sohbet etmenizi veya bir yabancı kanalı kullanarak video, metin veya seste yabancıları tamamlamanızı sağlar.

Downloadcamfrog.exe

Windows 10 / 8 / 7 / Vista / XP

Her zaman aynı anda dünya çapında binlerce kullanıcıya bağlantı sağlayan Camfrog. Arkadaşlarınızla sohbet etmek veya temalı gösterilerde tartışmalara katılmak için bir topluluk görüntülü sohbet yazılımıdır.

Ekran Görüntüsü

İlk önce, yeni kişiler ekleyebilir ve bunları kategorilere ayırabilirsiniz. Dil ve ilgi alanlarına göre sınıflandırılmış birçok sohbet odasına da erişebileceksiniz.

 

Camfrog Video Chat temel özellikleri

  • Gerçek zamanlı video, ses ve metin mesajları.
  • Bire bir veya bir çok kişiyle sohbet odalarında sohbet etme.
  • Camfrog tüm güvenlik duvarlarının, yönlendiricilerin ve kablosuz ağların arkasında çalışır.
  • Yeni sohbetler için arama sistemi.
  • Videoya metin ekleme yeteneği.
  • Bilinmeyen kullanıcıları engelleme yeteneği.
  • Anında Facebook mesajlaşma.
  • Basit ve kullanıcı dostu arayüz.

Camfrog ayrıca web kameranızın ve mikrofonunuzun kalitesini en iyi şekilde ayarlamak için çeşitli seçenekler sunar.

Son olarak, sohbet odalarının birbirinden farklı olduğunu ve yazılımın birkaç ebeveyn kontrolü olsa bile. Çocuklarınızın Camfrog’u kullanmasına izin vermemenizi öneririz.

Bire bir veya birkaç kullanıcıyla sohbet edebilirsiniz. Camfrog video chat çoğu güvenlik duvarı ve yönlendiricinin arkasında çalışır.

Camfrog’u kullanmak için web kamerasına gerek yok, birçok sohbet odası sadece bir konuşma yapmak için bir mikrofon gerektiriyor.

Program, küçükleri zararlı içeriğe karşı koruyan bir sohbet odası filtreleme sistemini destekler. İşitme engelli (sağır) insanların konuşması için birçok oda var.

Uyarı: İnternet üzerinde tanımadığınız kişilerle görüntülü sohbet yaparken dikkat edin! Siz görüntülü konuşurken karşı tarafın bilgisayarın Ekran videosu kayıt programı çalışıyor olabilir.

 

İlginizi çekebilir:

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Link xoilac 1 anstad.com, Link xoilac 2 sosmap.net, Link xoilac 3 cultureandyouth.org, Link xoilac 4 xoilac1.site, Link xoilac 5 phongkhamago.com, Link xoilac 6 myphamtocso1.com, Link xoilac 7 greenparkhadong.com, Link xoilac 8 xmx21.com, Link 6686 design 686.design, Link 6686 blog 6686.blog, Link 6686 express 6686.express,