En iyi ücretsiz Video dönüştürme programları indir

Ücretsiz Video dönüştürme programları

Kaliteli Video dönüştürme programları kullanıcıların değerli videolarını. İstenilen formatlara dönüştürmelerine olanak tanıyan birkaç yıldır var. En güzel kısmı hepsi tamamen ücretsiz.

Çoğu Video dönüştürme programı, kullanıcıların dosyalarını yüklemelerini ve bilgisayar dizininde bir kaydetme konumu seçmeden önce uygun bir çıkış ayarı seçmesini ister. Bununla birlikte, en iyi yazılım parçaları, sezgisel özellikler, tutarlı güncellemeler ve geniş bir seçenekler aracıyla önünü açıyor.

Aşağıda, en iyi ücretsiz Video dönüştürme programlarına yer verilmiştir. Dolayısıyla, zincir formatlarından kendinizi kurtarabilir ve videoyu dönüştürerek. Neredeyse seçtiğiniz herhangi bir cihazda oynatılabilir olmasını sağlayabilirsiniz. İşiniz bittiğinde, en iyi video oynatıcıları ve en iyi ücretsiz video düzenleme yazılımını seçtiğinizden emin olun.

 

Any Video Converter

ANY VIDEO CONVERTER

Any Video Converter Şimdi indir:

Download

Any Video Converter (AVC), çekici ve minimalist bir arayüz içinde, DivX ve MPEG4’ten VOB’a ve 60’dan fazla diğer giriş formatına (4K dahil olmak üzere) kadar her şeyi dönüştüren muhteşem bir freeware parçasıdır. Yazılım aynı zamanda birden fazla dosyayı aynı anda dönüştürmek için kullanıcı tanımlı video çıkışlarının yanı sıra toplu işleme özelliğine sahiptir ve tüm dönüştürülmüş videoları hızlı erişim ve organizasyon için önceden belirlenmiş bir klasöre kaydeder.

AVC, herhangi bir videodaki sesi, MP3, AAC, WAVE ve diğerlerini de içeren sınırlı sayıda formatta doğrudan ayıklayabilir ve dönüştürebilir. Ayrıca program, belirtilen video bağlantısını indirme kutusuna yapıştırıp birkaç düğmeyi tıklayarak YouTube ve Google videolarını indirip dönüştürmenize izin verir.

Dönüştürme hızları arzulanan bir şeyi bırakmasına rağmen dahili DVD yazıcı biraz titizlik taşıyor, sonuçta ortaya çıkan video kalitesi mükemmel, özellikle daha iyi bir video efektleri kırpmanıza, kırpmanıza ve katmanlamanıza izin veren barebone editörü ile eşleştirildiğinde mükemmel.

 

Freemake Video Converter

Freemake Video Converter

Freemake Video Converter Şimdi indir:

Download

Freemake bugün mevcut en iyi ücretsiz Video dönüştürme programlarından biridir. 500’den fazla farklı video formatını desteklemekle kalmaz, aynı zamanda çoğu sosyal medya platformundan ve çeşitli video paylaşım sitelerinden doğrudan video indirebilirsiniz. 4K çözünürlük seçeneklerinden bahsetmiyorum, hızlı ve sezgisel transferlere olanak tanıyan çok sayıda aygıtı da destekliyor.

Ayrıca, videoları kesmek ve döndürmek, bunları altyazılarla gömmek ve dönüştürmek ve bir dizi yararlı eylem gerçekleştirmek için birçok araç bulunmaktadır. Artı, yazılım, gördüğümüz en hoş arayüzlerden birini sunuyor.

Freemake çok iyi şeyler yaparken, bilmeniz gereken birkaç şey var. Öncelikle, yazılımı başarıyla indirmek için .NET Framework 4.0 İstemci Profiline ihtiyacınız olacak.

Freemake bu tür İstemci Profil gereksinimlerine sahip tek kişi değil, bu nedenle bu konuyu tekrar kontrol etmek her zaman akıllıca. Freemake, sorunları düzeltmek ve yeni format seçenekleri eklemek için düzenli olarak güncellendiğinden, bu güncellemeleri kontrol etmek isteyeceksiniz.

 

DivX Video Converter

Divx Video Converter

DivX Video Converter Şimdi indir:

Download

DivX video dönüştürücüsünün, giriş ve çıkışlar için kullanışlı, yerleşik birçok seçenek ve dönüştürmek istediğiniz videoları düzenlemek için düzenleme araçları bulunmaktadır. Yazılım sizi premium sürüme yükseltmeye doğru yönlendirmeye çalışırken biraz saldırgan olsa da, özgür yazılım oldukça iyi çalışıyor. Arayüz de temiz ve çıktılar için derin seçenekler sunuyor.

Dosya eklerken bunu yerel bir sürücüden yapabilir veya doğrudan Blu ray disklerinden içe aktarabilirsiniz. Yazılım, uzaktan depolanan dosyaları düzenlemek isteyenler için Google Drive’ı ve DropBox’u da destekliyor. Çıktı profillerinden bir ürün yelpazesine önceden tanımlanmış birkaç seçenek sunulur ve isterseniz elde edilen dosyayı daha da özelleştirebilirsiniz. Çözünürlüğü seçmek, en / boy oranını değiştirmek ve bit hızını değiştirme seçenekleri vardır.

Hem Windows hem de Mac işletim sistemlerini destekleyen DivX, listemizdeki çok yönlü dönüştürücülerden biridir.

 

Handbrake Video Converter

Handbrake Video Converter

Handbrake Video Converter Şimdi indir:

Download

Handbrake yazılımının ilk yaratıcısı Eric Petit’in, Dünya’nın yüzünden görünüşte düştüğü 2006’da geri adım atmış gibi görünüyordu. Bununla birlikte, yazılım geliştirme, değişen bir dünya için mevcut yazılımı güncelleyip revize etmek için yönlendirilen birkaç iddialı halkın yardımıyla devam etti.

Açık kaynak kodlu video dönüştürücüsü şu anda iPhone’ları, AppleTV’yi ve Android tabletlerini içeren bir dizi popüler cihazda oynatma için video dosyalarını kopyalamak ve dönüştürmek için en geniş kapsamlı yazılım paketlerinden birine sahiptir. Arayüz şık ve iyi tasarlanmış; gelişmiş özellikler için birçok menü sekmesi mevcut ve hepsi geleneksel UI içinde yer alıyor ve Windows veya MacOS ile tanıdık herkes anlayabiliyor.

Handbrake’de ayrıca herhangi bir reklam ya da paketlenmiş reklam özelliği bulunmamakla birlikte, Mac iterasyonunun bu yılın başında saldırıya uğradı. Dönüştürme hızları da sürüklenebilir ve yazılım kesinlikle sistem kaynakları üzerinde hafif değildir. Diğer dikkat çekici özellikler arasında, birleştirme, kare hızını ayarlama ve altyazılar ve çeşitli video efektleri ekleme için bir çok video düzenleme araçları bulunmaktadır. Sonuçları resmen etkinleştirmeden önce canlı bir önizleme penceresinde görüntüleyebilirsiniz.

 

MediaCoder Video Converter

MediaCoder Şimdi indir:

Download

MediaCoder yazılım içine headfirst incelemek için istekli iseniz, müthiş dönüşüm özellikleri ile yüklenen yetenekli bir programdır. Birkaç AVI dosyasını MPEG’ye toplu işlemek isteyip istemediğinizi veya daha az bellek alanı için dosyaları sıkıştırmak isteyip istemediğinizi MediaCoder kullanabilir (geriye dönüş tasarımı olsa da).

Yazılım, yüksek hızlı çalışma için QuickSync, NVENC ve CUDA kodlamayı destekler ve kameralardan birden fazla video tipini kopyalayabilir.

Çıktının değiştirilmesi için ek ayarları (videoyu gri tonlamalı ve üçte iki piksele dönüştürmek için olanlar da dahil olmak üzere) hem de dosyanızın ses ve video bileşenleri için bit hızı ayarlamaları bulabilirsiniz. Hız ve kalite birinci sınıf, orijinal kaliteleri formatlar üzerinde korumaya odaklanarak hızlı dönüşümler yapmaya olanak tanıyor.

MediaCoder olağanüstü bir yazılım parçasıdır, ancak ilk defa kullanan kullanıcının zippy dönüşümü yapmaya çalışmasının aksine teknoloji meraklılığına daha fazla uyar.

Bununla birlikte, bir uyarı: Yazılımın indirme sayfası, phoney “indirme” düğmeleri ile kaplıdır, bu yüzden doğru olanı tıklamaya dikkat edin.

 

Convertilla Video Converter

Convertilla Video Converter

Convertilla Şimdi indir:

Download

Convertilla, daha rahat kullanıcılar için tasarlanmış basit bir uygulamadır. Birkaç temel görev için yalnızca basit bir Video dönüştürme programı istiyorsanız, diğer profesyonel arayüzleri ve seçenekleri tercih ederken, bu muhtemelen size en az sıkıntı verecektir. Birçok biçimi kapsamaz, ancak yazılımın sıradan kullanıcılar için ideal olmasını sağlayan MP4, FLV, MKV, MPG, AVI, AAC, WEBM, WMV, WAV ve daha popüler formatların birçoğunu kullanmaya devam edebilirsiniz. Sadece video boyutunu ve kalitesini belirtin.

Yazılımın arabirimi aynı zamanda PSP, iPhone ve çeşitli Android ürünler gibi cihazlar için uygun dosya biçimini hızlı bir şekilde bulmak için izin veren bir dizi “gadget” simgesi içerir. Convertilla aynı zamanda Internet İndirme Hızlandırıcısı ile entegrasyonu desteklemektedir.

Bu da, ortak indirmelerin dönüşümünü otomatikleştirmek için bir araç sunmaktadır (diğer şeylerin yanısıra, mobil veya çapraz platform çalışmaları için idealdir).

Ayrıca, bu gelişmenin Windows’un en yeni sürümleri ile aynı kalmasını isteriz. Çoğu ücretsiz rakip OS uyumluluğunda geride kalma eğilimindedir.

 

Cloud Convert (web tabanlı)

Herkes Video dönüştürme ihtiyaçlarını karşılamak için bağımsız bir uygulama indirmek istemez. Neyse ki, Cloud Convert basit indirme ve dönüşüm için en iyi çevrimiçi araçlardan biridir.

Web tabanlı yazılım, şu anda video dışındaki (dokümanlar, resimler, e-kitaplar ve daha fazlası dahil olmak üzere) 214 farklı biçimi işlemektedir. Toplu dönüştürme ve klasör izleme dahildir ve API, zaten tercih ettiğiniz bir video / ses yazılım merkezinize sahipseniz. Bu yetenekleri bir takım uygulamalara bağlamanıza izin verir.

Dönüşüm sürecinin tamamı bulutta gerçekleşir ve en-boy oranı, codec, bit hızı ve çözünürlük gibi çıkış ayarları dönüşüm öncesinde uygulamanın web arayüzünden değiştirilebilir.

Cloud Convert bile sizi otomatik olarak e-postayla gönderecek veya elde edilen dosyayı bilgisayarınıza kaydetmek yerine Google Drive veya Dropbox hesabınıza bırakacaktır.

Yazılım, bağımsız programların hızından yoksundur, ancak bir dizi dosyayı, yazılımın mevcut en iyi yazılımlardan biri haline getiren sorunsuz arayüzden ve kolayca giden dizayninden sapmadan dönüştürme konusunda daha fazla yeteneğe sahiptir.

 

Online-Convert (web tabanlı)

Online Convert şu anda mevcut olan en sağlam dönüştürücülerden biridir. Yazılımın aerodinamik ana sayfası, video, ses, görüntü, belge, e-kitap ve diğer dosyaları dönüştürmek için bir takım araçlar sunarak. Kullanılabilir dönüştürme seçeneklerini hemen belirgin hale getirir.

Sitenin video bileşeni, dosyaları FLV, MP4, MOV ve diğer popüler 20’den fazla biçime dönüştürme seçenekleri de barındırıyor (birden fazla oyun konsolu da dahil olmak üzere). Ortaya çıkan ekran boyutunu, ses kalitesini, bit hızını ve diğer küçük bileşenleri değiştirmek için ek seçenekler de vardır.

Dönüşümden emin değilseniz, Çevrimiçi Video dönüştürme istediğiniz dönüştürmeyi yapabilecek durumda olup olmadığını hızlı bir şekilde kontrol etmek için sayfanın sağ üst köşesindeki arama işlevini de kullanabilirsiniz. Değilse, geliştiriciler sizi ileride uygulamak mümkün olabilecek dönüşüm önerileri ile yazmaya davet ediyor.

Çoğu kullanıcı, video dosyalarını yüklemek ve dönüştürmek konusunda çok fazla sorun yaşamasa da, site, 100 MB’dan daha büyük bir dosya yüklemeniz veya aynı anda dört dosyayı aynı anda dönüştürmeniz gerekirse, premium üyeliği seçmenizi ister.

Bununla birlikte, site kararlı, nispeten reklamlardan yoksun ve ek yazılımları veya istenmeyen tarayıcı uzantılarını indirmenizi gerektirmeden çok çeşitli format seçenekleri sunuyor.

 

İlginizi çekebilir:

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Link xoilac 1 anstad.com, Link xoilac 2 sosmap.net, Link xoilac 3 cultureandyouth.org, Link xoilac 4 xoilac1.site, Link xoilac 5 phongkhamago.com, Link xoilac 6 myphamtocso1.com, Link xoilac 7 greenparkhadong.com, Link xoilac 8 xmx21.com, Link 6686 design 686.design, Link 6686 blog 6686.blog, Link 6686 express 6686.express, Link 6686 bet, Link 6686 me, Link trực tiếp bóng đá colatv, Link trực tiếp bóng đá colatv, Link trực tiếp bóng đá colatv, Link rakhoi, Link caheo, Link mitom, Link saoke, Link vaoroi, Link cakhiatv, Link 90phut, Link socolive, Link xoivotv, Link cakhia, Link vebo, Link xoilac, Link xoilactv, Link xoilac tv, Link xôi lạc tv, Link xoi lac tv, Link xem bóng đá, Link trực tiếp bóng đá, Link xem bong da, Link truc tiep bong da hom nay, Link truc tiep bong da, Link xem bóng đá trực tiếp, trang cá độ bóng đá, trang cá cược bóng đá, trang ca do bong da, trực tiếp bóng đá, xoilac tv, rakhoi tv, xem trực tiếp bóng đá, bóng đá trực tiếp, mitom tv, truc tiep bong da, xem trực tiếp bóng đá, trực tiếp bóng đá hôm nay, 90phut trực tiếp bóng đá, trực tiếp bóng đá, bóng đá trực tiếp, vaoroitv, xôi lạc, saoke tv, top 10 nhà cái uy tín, nhà cái uy tín, nha cai uy tin, xem trực tiếp bóng đá, bóng đá trực tiếp, truc tiep bong da, xem bong da, caheo, socolive, xem bong da, xem bóng đá trực tuyến,