YouTube için Video Düzenleme Programları

Video Düzenleme Programları

Video Düzenleme Programları en iyi YouTube videolarını hazırlamak için idealdir.

Bir YouTube Kullanıcısı olmak, kolay bir iş değildir. Özellikle 2016’dan sonra katıldıysanız, kolay bir iş değildir.

Kaliteli video yükleyerek platformda yerleşik diğer yayıncılar zaten var. Artık onlarla rekabet edebilmek için daha şaşırtıcı şeyler yapmak zorundasınız. Bu, videolarınızı daha da iyi ve ilginç hale getirmek için. Videolarınıza daha fazla zaman ayırmanız gerektiği anlamına gelir.

 

En iyi Video düzenleme programları

Ne yazık ki, bu temel araçlar ile mümkün değildir. İşi yapabilen gelişmiş ancak kullanımı kolay düzenleme yazılımına geçmelisiniz.

Düzenli bir YouTube kullanıcılarının tüm gereksinimlerini göz önünde bulundurarak. Film yapımı kolay ve eğlenceli hale getiren kullanışlı Youtube için Video düzenleme programları topladık.

 

Kdenlive

Youtube

Şimdi indir:

Download

Kdenlive , KDE, Qt ve MLT Çerçevesine dayanan açık kaynaklı bir Youtube için video düzenleme editörüdür. Sox ve LADSPA kitaplıklarını kullanır ve NTSC, PAL ve çeşitli HD standartları için 4: 3 ve 16: 9 en-boy oranlarını destekler.

Kdenlive, ses ve video işleme veya oluşturma için çeşitli eklenti efektlerini entegre edebilir. Ayrıca, güçlü bir başlık aracı, bir DVD yazma çözümü getiriyor. Videolar oluşturmak için eksiksiz bir stüdyo olarak kullanılabilir.

Temel Özellikler

 • Çok parçalı düzenleme (sınırsız ses ve video parçalarını destekler).
 • Yapılandırılabilir arabirim düzenleri ve klavye kısayolları.
 • Metin klipleri, renkli klipler ve görüntü kliplerinin kolay oluşturulması.
 • Mekik kontrolü ve Web kamerası yakalama için Sıçrama Hareketi.
 • Engellemeyen oluşturma.

Araç, Youtube için video düzenleme efektleri ve geçişleri kolaylıkla kullanmanıza. Gerekirse özel efekt ve geçişler oluşturmanıza izin verir. Ses efekti faz ve zift kaydırma, reverb, eşitleme, normalleştirme içerirken. Video efektleri maskeleme, bozulma, bulanıklaştırma, karanlık, mavi ekran ve çok daha fazlası için seçenekler içeriyor.

Genel olarak, bu doğrusal olmayan editör başlamadan önce biraz daha fazla organizasyon gerektirir. Ancak iyi şey sadece uzmanlara ait değildir ve küçük kişisel projeler için kullanılabilir.

 

Shotcut

Şimdi indir:

Download

Shotcut, iyi bir Youtube için Video düzenleme programları bir servete mal olması gerekmediğini kanıtlıyor. Çok çeşitli format desteği ve taşıma seçenekleri sunan açık kaynaklı bir yazılımdır. Taşıma kontrolü ve fırçalama, OpenGL GPU tabanlı işleme ile desteklenir.

Diğer araçlar gibi, birden çok parçanın doğrusal olmayan video düzenlemesi için zaman çizelgesi kullanır. Web kamerası görüntülerini düzenlemek ve kaydetmek için bir kayıt işlevi vardır. HLS, HTTP, RTSP, RTMP, UDP ve MMS formatlarında akış gerçekleştirebilir.

Temel Özellikler

 • 4K çözünürlük desteği ve JACK aktarım senkronizasyonu.
 • HTML5 (ses ve video sansürleri) video kaynağı.
 • Oturumlar arasındaki küçük resim ve dalga önbellekleme.
 • Bir proje içinde çözünürlükleri ve kare hızlarını karıştırın ve eşleştirin.
 • Çok çekirdekli paralel görüntü işleme (GPU kullanmadığınızda).

Bir filtreyi uygulamadan önce önizleme yapamazsınız. Ancak gereksiz efektleri kaldırmak burada oldukça basittir. Genel olarak, yeni başlayanlar için mükemmeldir ve geniş ihracat yelpazesi pastanın kremasıdır. Bir deneyin, kaybedecek bir şeyiniz yok.

 

Lightworks

Youtube

Şimdi indir:

Download

Lightworks, videonuzun profesyonel görünmesini sağlayacak. Düzinelerce kaliteli araçlarla dolu oldukça güçlü bir editördür. Aklınızda ne tür bir proje olursa olsun, basit bir kısa klip veya karmaşık oluşturma. Kodlama gerektiren uzun bir film olsun, başarmanıza yardımcı olacaktır.

Yeni başlayanlar iseniz, tüm profesyonel araçlarla birlikte gelen ücretsiz bir sürümü kullanabilirsiniz. Ancak çıktı biçimleri üzerinde bir sınırlama vardır. İsterseniz, paketi aylık veya yıllık olarak satın alabilirsiniz.

Temel Özellikler 

 • Gruplar için kolay proje paylaşımı.
 • Hızlı hassas düzenleme ve hız için optimize.
 • Gelişmiş çokluam düzenleme ve gerçek zamanlı efektler.
 • Çözünürlükten bağımsız vektör metni, Aydınlatma ve Yansıma ile Doğru 3B Metin.
 • Üretilen videolar YouTube, Facebook, Vimeo ve Instagram için hazır.

Yüksek kalitede videolar oluşturmak için, düzenleme süresinden. Dahili FX’in ve orijinal prodüksiyon müziğinin ve Pond5 ve Audio Network’ten stok videoya doğrudan erişebilirsiniz. Editörün ne kadar popüler olduğu fikrini vermek için. Wall Street Kurtları, Pulp Fiction, Hugo ve benzeri birçok Hollywood filminde kullanılmıştır.

 

DaVinci Resolve

Youtube

Şimdi indir:

Download

DaVinci , televizyon ve film post prodüksiyonu için geliştirilmiş. Gelişmiş ses ve video araçları ile dolu en hızlı büyüyen yazılımlardan biridir. Düzenleme, renk düzeltme ve profesyonel ses post prodüksiyonuna çok fazla girerseniz bu aracı öneririz.

Takım olarak çalışanlar için mükemmeldir. Sohbet, zaman çizelgesi birleştirme ve bin kilitleme gibi. Çok kullanıcılı işbirliği araçları editörlerin aynı anda aynı projede çalışmasına olanak tanır.

Temel Özellikler 

 • Hızlı ve duyarlı oynatma motoru.
 • Otomatik yüz tanıma ve izleme.
 • Tam multi kamera düzenleme ve içeriğe duyarlı düzeltme.
 • Patentli YRGB renk bilimi ve 32 bit float görüntü işleme.
 • Tam 3D ses alanı ve 1000 kanala kadar üstün ses.

Renk düzeltme hakkında konuşurken, araç yüksek dinamik aralıkta çalışır. HDR10, Hibrid Günlük Gama, Dolby Vision ve daha fazlasını içeren geniş renk alanı formatlarını destekler. Ayrıca, daha yaratıcı seçenekler için üçüncü taraf VST eklentileri ekleyebilirsiniz. Ses parçası başına en fazla 6 eklenti için gerçek zamanlı işleme performansı elde edebilirsiniz.

 

Pitivi

Youtube

Şimdi indir:

Download

Pitivi  , multimedya konusunda güçlü bir ilgi ve tecrübeye sahip binlerce katılımcının desteğiyle açık kaynak kodlu bir düzenleme aracıdır. Medya görüntüleme yeteneklerini GStreamer çerçevesinden alır. Böylece herhangi bir biçimi atabilir ve Pitivi bunu işleyecektir.

Araç, yalnızca 70’in üzerinde endüstri standardı geçiş ve 100 ses / video efektine erişmenizi sağlamakla kalmaz aynı zamanda. Ana kareler ile zaman içindeki tüm efekt özelliklerini canlandırarak videolarınıza gerçek dinamizm eklemenize izin verir.

Temel Özellikler

 • Sınırsız ses / video izleme katmanları.
 • İki aşamalı önbellekleme video küçük resmi.
 • Özel en-boy oranları ve kare hızları.
 • Donanım hızlandırmalı ve dokunmaya uygun kullanıcı arayüzü.
 • Anahtar çerçeveli ses / video efektleri ve opaklık ana kare eğrileri.

Birçok Yararlı özellikleri var, sezgisel kullanıcı arabirimidir. Kullanım kılavuzuna her zaman girmek zorunda değilsiniz. Karmaşık bir şey yoktur tasarım basit ve kullanıcı dostudur ve isterseniz tamamen aranabilir. Konu odaklı, çok dilli bir el kitabı parmaklarınızın ucunda.

 

Vegas Pro

Youtube

Şimdi indir:

Download

Vegas Pro, gerçek zamanlı çok çekmeli video, çözünürlükten bağımsız video dizilimi. Dolby Digital surround ses karıştırma, karmaşık efektler gibi. İster profesyonel bir video düzenleyicinin ihtiyaç duyduğu her şeyi sunar.

En iyi şey, sorunsuz çalışması için herhangi bir özel donanım yapılandırması gerektirmeyen. Geniş bir donanım yelpazesinde hemen hemen her standart Windows bilgisayarında çalıştırabilmenizdir.

Öncelikle, görsel düzlemlerin mekânsal düzenlenmesini, z-derinliği üzerinde kontrol ile 3D parça hareket kompozisyonunu içeren geniş araç seti ile bilinir.

Temel Özellikler

 • Çoklu Kamera ve Karışık düzenleme.
 • Donanım ivmesi ve 4K desteği.
 • AVC / MP4 kodlayıcı için akış desteği.
 • Stereoskopik ve Entegre 3D ayarlamalar.
 • Otomatik crossfades ve anında dondurma çerçevesi.

Araç, aynı zamanda OpenFX mimarisi, Picture-in-Picture OFX ve sağlam video eklentisi mimarisi gibi birçok faydalı eklentiyi desteklemektedir.

 

Final Cut Pro

Youtube

Şimdi indir:

Download

Mac’iniz varsa,  Video düzenleme programları endüstrisinde devrim yaratan bir araç olan Final Cut Pro’dan daha iyi bir ürün  var demektir. Arayüz tasarımı ve kaynak kodunun bir kısmını Apple’ın varsayılan video düzenleme yazılımı olan iMovie ile paylaşıyor.

Temel Özellikler 

 • Kusursuz animasyonlar için 160 enerjik hazır ayarlar.
 • Gelişmiş hareketler ve efektler için animasyon araçları.
 • Derin kontrollere sahip güçlü renk sınıflandırma paketi.
 • Çerçeveye hassas hassasiyetle kayma, kaydırma, rulo ve itme.
 • Yayın haberleri ve sporlar için iş akışı ve varlık yöneticisi.

Düşük profilli arayüz, herhangi bir monitördeki çalışma alanını en üst düzeye çıkarır. Klasik iz tabanlı düzenleme ile birlikte manyetik zaman çizelgesi, rollere dayalı otomatik renk kodlaması ve esnek düzen sunar.

Yerel bir 64-bit uygulama olarak, 4GB’dan daha fazla Ram’dan yararlanır. Grand Central Dispatch ile tüm CPU çekirdeğini kullanır ve işleme ve kod dönüştürme için GPU hızlandırılmış işlemeyi destekler. Ve tabii ki, SD’den 4K’ın ötesine kadar olan video özünürlüklerini destekliyor.

 

İlginizi çekebilir:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Link xoilac 1 anstad.com, Link xoilac 2 sosmap.net, Link xoilac 3 cultureandyouth.org, Link xoilac 4 xoilac1.site, Link xoilac 5 phongkhamago.com, Link xoilac 6 myphamtocso1.com, Link xoilac 7 greenparkhadong.com, Link xoilac 8 xmx21.com, Link 6686 design 686.design, Link 6686 blog 6686.blog, Link 6686 express 6686.express, Link 6686 bet, Link 6686 me, Link trực tiếp bóng đá colatv, Link trực tiếp bóng đá colatv, Link trực tiếp bóng đá colatv, Link rakhoi, Link caheo, Link mitom, Link saoke, Link vaoroi, Link cakhiatv, Link 90phut, Link socolive, Link xoivotv, Link cakhia, Link vebo, Link xoilac, Link xoilactv, Link xoilac tv, Link xôi lạc tv, Link xoi lac tv, Link xem bóng đá, Link trực tiếp bóng đá, Link xem bong da, Link truc tiep bong da hom nay, Link truc tiep bong da, Link xem bóng đá trực tiếp, trang cá độ bóng đá, trang cá cược bóng đá, trang ca do bong da, trực tiếp bóng đá, xoilac tv, rakhoi tv, xem trực tiếp bóng đá, bóng đá trực tiếp, mitom tv, truc tiep bong da, xem trực tiếp bóng đá, trực tiếp bóng đá hôm nay, 90phut trực tiếp bóng đá, trực tiếp bóng đá, bóng đá trực tiếp, vaoroitv, xôi lạc, saoke tv, top 10 nhà cái uy tín, nhà cái uy tín, nha cai uy tin, xem trực tiếp bóng đá, bóng đá trực tiếp, truc tiep bong da, xem bong da, caheo, socolive, xem bong da, xem bóng đá trực tuyến,