Windows için En iyi Ücretsiz Güvenlik Duvarı Programları

En İyi Ücretsiz Güvenlik Duvarı Programı

Güvenlik Duvarı, Antivirüs yazılımlarının kaçırabileceği tehditleri engelleyebilir.

Sadece bu değil, bilgisayar korsanlarının bilgisayarlarına girmesini önleyebilir.

Dahili Windows güvenlik duvarı  korumayı isteyen ve bunu ayarlamaktan rahatsız edilmek istemeyen normal ev kullanıcısı için yeterince iyi.

Windows güvenlik duvarınız için varsayılan değerlerden vazgeçmeyin.

İyi bir virüsten koruma yazılımı ile birlikte Windows bilgisayarınız için yeterli koruma sağlayın.

 

Windows için ücretsiz Güvenlik Duvarı yazılımı

Bilgisayarınız için bir üçüncü taraf güvenlik duvarı arıyorsanız, çeşitli ücretsiz çözümler bulunmaktadır.

Windows PC’niz ve Dizüstü bilgisayarınız için ücretsiz güvenlik duvarı yazılımını inceleyelim.

 

Comodo Firewall

comodo

Bu günlerde zengin özelliklere sahip ve kullanımı kolay Comodo Firewall çok popüler hale geldi.

Bilgisayarınızın portlarını bilgisayar korsanlarına karşı gizli tutar ve ayrıca kötü amaçlı yazılımların gizli verileri İnternet üzerinden iletmesini de engeller.

Comodo Firewall, bilgisayarınızla İnternet arasındaki tüm iletişimsel durumları izleyecek. Bu, bağlantı noktası taraması gibi genel kesme yöntemlerini önler.

Firewall, iki milyondan fazla bilinen PC dostu bir uygulama listesini listeler. Bir dosya bu ‘güvenli liste’ üzerinde değilse, Firewall derhal kötü amaçlı yazılımlara saldırma olasılığı konusunda sizi uyarır.

Comodo

Download Download

 

ZoneAlarm Firewall

zonealarm

ZoneAlarm Firewall, bir zaman noktasında Windows için en popüler üçüncü taraf güvenlik duvarıydı.

Yine de dünyanın en çok indirilen güvenlik duvarı yazılımıdır. Güvenlik duvarının yapılandırılması çok kolaydır ve ortalama bir kullanıcı için. Ayarları varsayılan olarak en iyi şekilde bırakılmıştır.

Ön kapıda İnternet saldırılarını durdurmada çok etkilidir ve hatta tehditleri önceden sezer. Onun 2 yönlü güvenlik duvarı, hackerlar tarafından görünmez hale getirirken, gelen ve giden saldırılara karşı proaktif bir şekilde korur.

ZoneAlarm

Download Download

 

Tiny Wall

tinywall

TinyWall, Windows 7’nin gelişmiş güvenlik duvarını daha da sertleştiren ücretsiz bir yazılımdır.

Bu, göz ardı edilebilir performans etkisiyle hafif bir çözümdür ve herhangi bir açılır pencere vermeden çalışmanıza olanak tanır. Bununla birlikte ek sürücüler veya çekirdek bileşenleri yüklenmez.

TinyWall, Windows Güvenlik Duvarı’nı güvenli bir yapılandırma haline getirir ve ağ erişiminin ve neyin olmadığını kolayca tanımlayabileceğiniz basit bir arabirim sunar.

Ayrıca, diğer programların güvenlik duvarı ayarlarınızı değiştirmesini veya üzerine yazmasını da kolayca engelleyebilirsiniz. Çok basit ve basit bir çözüm arıyorsanız, bu güvenlik duvarını kullanmayı düşünebilirsiniz.

TinyWall

Download Download

 

Private Firewall

private firewall

PrivateFirewall, Windows masaüstü ve sunucuları için proaktif çok katmanlı bir savunma çözümüdür.

Blokları tespit eder ve bilinen malware, hack, kimlik avı ve diğer tehdit türlerinin özelliklerini karantinaya alır.

Paket incelemesi, URL filtreleme, anti logger, süreç izleyicisi ve uygulama / sistem davranış modellemesi ve anomali algılama bileşenleri, bilgisayar korsanlarını, casus yazılımları, virüsleri ve diğer zararlı yazılım biçimlerini hasara neden olmadan önce durdurur.

Private Firewall

Download Download

 

Windows’unuzda herhangi bir üçüncü taraf güvenlik duvarı kullanıyor musunuz? Varsa Hangi güvenlik duvarını tavsiye etmek istersiniz? Yorum olarak lütfen belirtin.

 

İlginizi çekebilir:

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Link xoilac 1 anstad.com, Link xoilac 2 sosmap.net, Link xoilac 3 cultureandyouth.org, Link xoilac 4 xoilac1.site, Link xoilac 5 phongkhamago.com, Link xoilac 6 myphamtocso1.com, Link xoilac 7 greenparkhadong.com, Link xoilac 8 xmx21.com, Link 6686 design 686.design, Link 6686 blog 6686.blog, Link 6686 express 6686.express,