Bizimle iletişime geçin

BAHUSUS.COM

En iyi Ücretsiz Antivirüs Programları

En iyi ücretsiz antivirüs

Antivirüs

En iyi Ücretsiz Antivirüs Programları

En iyi Ücretsiz Antivirüs Programları

En iyi Ücretsiz Antivirüs Programları

En iyi ücretsiz Antivirüs programları ile virüslere karşı savunmasız kalmayın.

Virüsler ve kötü amaçlı yazılımlar; CPU kullanımını hızlandırarak. Önemli dosyaları değiştirerek ve sisteminizin çalışma biçimine dokunarak bilgisayarınızı yavaşlatabilirler.

Bunu okurken, muhtemelen bu enfeksiyonlardan kaçınmak için çaba gösteriyorsun veya onları ortadan kaldırmanın bir yolunu arıyorsunuzdur.

Bilgisayarınızı her türlü virüs ve kötü amaçlı yazılımdan korumak için özel olarak üretilmiş. Bir dizi En iyi ücretsiz antivirüs yüksek kaliteli program bulunmaktadır.

Son güncelleme: 15/07/2018

Bu en iyi ücretsiz antivirüs programı seçenekleri. Benzer işlevsellik ve özellikler sunan premium uygulamalara göre genellikle bazı durumlarda daha iyi.

 

Avast!

Avast!

Avast!

Şimdi indir:

Download Download

Temel koruma bakımından Avast, mevcut en iyi antivirüs programlarından biridir.

AV Test‘in koruma testinde 6 puan arasından 5.5 puan almaktadır. Avast’ın en son ücretsiz antivirüs paketi etkileyici bir pakettir.

Anti-rootkit ve casus yazılım önleme özelliklerini içeren olağan virüs ve zararlı yazılımlardan korunmanın yanı sıra. Avast mobile Security & Antivirus aracılığıyla Android aygıtlarınız için koruma da dahil olmak üzere. Kurulumda geçiş yapabileceğiniz bir dizi özelleştirilebilir seçenekle birlikte gelir.

Avast’ın bu sürümü, programı kullanırken güvende hissetmenizi sağlamak için ekstra bir kilometre taşıyor.

Şirket, bilinmeyen bir dosya açılmadan önce taramaları başlatarak olası zararlı yazılım saldırılarının önüne geçiyor. Ve herhangi bir kırmızı renge neden olması durumunda bunu yapmasını önleyecek.

Yazılım, çevrimiçi durumdayken Bilgisayarınızı korumakta. Kötü amaçlı URL’leri engellemekte ve otomatik indirme işlemlerini durdurmak için iyi bir öneme sahiptir. 2018 sürümü, belirli uygulamaların şüpheli bir şey yapıp kullanmadığını görmek için davranışlarını izlemektedir.

Ücretsiz bir program olarak, otomatik taramalar ve otomatik güncellemeler de dahil olmak üzere ücretli pakete özgü bazı özellikleri elbette eksik kalacaksınız. Bu tür yükseltmeleri isteyenler, aylık 10 $ ile 180 $ arasında değişen bir abonelik planını seçmek zorunda kalacaklar. Yine de, ücretsiz sürümü kullanmak sizi korur.

 

Comodo

Comodo

Comodo

Şimdi indir:

Download Download

 

Hem Windows hem de Mac için mevcut Comodo’nun ücretsiz indirmesi, küçük işletmeler için tasarlanmış.

Ancak özel kullanıcılara ücretsiz olarak (ne kadar süreyle onu kullanabileceğiniz konusunda herhangi bir sınırlama olmadan). Bulunabilen antivirüs ve güvenlik duvarı özelliklerini içerir.

Arayüz keskin ve görev odaklı, kontrol seçenekleri çok çeşitlidir. Comodo, tek kişilik çalışanlar ve yoğun kişisel bilgisayarlar için mükemmel bir araç takımına sahiptir.

Comodo, servis sağlayıcılar için bulut tabanlı beyaz liste de dahil olmak üzere. eEn son güvenlik seçeneklerini takip etmek için etkileyici bir iş çıkardı.

Otomatik sandboxing, bilinmeyen programların İşletim sistemizin geri kalan kısmıyla bütünleşmeden önce. Güvenli bir ortamda çalıştırılması bakımından özelleştirilmiş bir tarama programıdır. Evde bilgisayarlar için tasarlanmış oyun modu gibi bu yazılımın daha da çok yönlü olmasını sağlayan yeni eklemeler de var.

 

Sophos Home

Sophos Home

Sophos Home

Şimdi indir:

Download Download

Sophos Home, Mac ve PC için Sophos güvenlik programının, En iyi ücretsiz antivirüs sürümüdür.

Tek bir tarayıcıda en fazla 10 bilgisayarı yönetebilen ve istenmeyen web sitelerini engelleyebilen. Aileler için özellikle iyi bir seçimdir. Ayrıca, antivirüs ve anti-malware koruması ve taramaları gibi klasik özellikleri içerir.

Sophos’un Home sürümü, basit uyarılar, tarayıcı denetimleri ve herkesin anlayabileceği tarama işlevleriyle basit ve düzensizdir. Güvenlik duvarları ve taramalarından faydalanırken ebeveyn denetimlerine odaklanmak isteyenler için ideal bir seçimdir.

Şu anda, yazılım Edge, IE, Safari, Chrome ve Firefox ile çalışmaktadır. Çocuklarını güvende tutmak için daha fazla yardım isteyen ebeveynler, ücretsiz ebeveyn kontrol yazılımlarının tam listesine bakmalıdır.

 

Avira Free 2018

Avira

Şimdi indir:

Download Download

Avira’nın 2018 sürümü kullanıcı deneyimini büyük ölçüde geliştiren, önemli bir arabirim güncellemesi aldı.

Bilgisayar’lar ve mobil cihazlarda eşit derecede iyi çalışan temiz, kullanımı kolay bir tasarımı var. Avira, ayrıca bulut taramayı da sunar.

Bu, dosya bilgileri incelenen Avira sunucularına gönderilir ve sonuç daha sonra yazılıma geri gönderilir. Bu, programın dijital ayak izini hafif tutmaya yardımcı olur.

Ve Avira’nın tarama parametrelerini gerektiği gibi güncellemesini kolaylaştırır. Artı, bilgilerinizin çoğunu özel tutar. Bu özellikler Avira’yı en iyi ücretsiz güvenlik, karşıdan yüklemelerinden biri olarak öne çıkardı.

 

360 Total Security Essential

360 Total Security

360 Total Security

Şimdi indir:

Download Download

360 Total Security seçkin hacmi nedeniyle yüksek not alır.

Bulut tarama, sistem onarımı, QVMII AI, Avira ve Bitdefender gibi çoklu motor korumasıyla En iyi ücretsiz antivirüs programı. Virüs koruma ve anti-malware koruması yedeklenir.

Sistem koruması, USB sürücüsü, ağ, dosya sistemi ve kayıt defteri savunmalarının yanı sıra. Dosyaları indirirken veya açarken tarama seçeneklerini de içerir. İnternet güvenlik seçenekleri arasında çevrimiçi alışveriş koruması ve kötü niyetli site engelleme bulunmaktadır.

Daha da fazla seçenek istiyorsanız, şu anda da ücretsiz olan bir sonraki katmana geçmeyi düşünün.

Gereksiz dosyaları temizlemek ve internet hızlarını artırmak için. Adobe ve Microsoft ürünlerine. Kablosuz güvenlik kontrollerine ve araçlarına yama eklemek için daha fazla seçenek bulunduğunu düşünün.

 

Bitdefender

Bitdefender

Bitdefender

Şimdi indir:

Download Download

Bitdefender Antivirus Free Edition, düşük bakım gerektiren minimalist bir tasarımla karşımıza çıkıyor.

Uygulama herhangi bir yapılandırmaya sahip olmamasına rağmen. Bulut tabanlı algılama özelliğini kullanarak makinenizi arka planda otomatik olarak tarar.

Ardından daha sonra herhangi bir kötü amaçlı yazılım veya kırmızı bayrakla karşılaşırsanız daha derin tarama gerçekleştirir.

Birlikte verilen, gerçek zamanlı virüs koruması ek olarak kötü niyetli URL’yi engeller. Potansiyel tehditlere karşı koruma sağlayarak davranış temelli algılama kullanır.

Daha yeni özellikler arasında, kimlikleri çalmaya çalışan sitelerden sizi uyarmak için. Daha gelişmiş filtreler kullanan sahteciliğe karşı seçenekler bulunmaktadır.

Zararlı yazılımların engellenmesi ve kaldırılmasının yanı sıra, hafif program. HTTP tabanlı tarama ile hileli siteleri tespit edip engelleyen mükemmel bir anti-rootkit ve anti-phishing programıdır.

 

Malwarebytes Anti-Malware

Malwarebytes

Malwarebytes

Şimdi indir:

Download Download

Şu anda dünya çapında 300 milyon yüklemeye (ve saymaya) sahip olan Malwarebytes. En iyi ve en kapsamlı virüs giderme yazılımının bir bölümünü sunuyor.

Ve sıklıkla onu teknoloji ajansları ve destek gruplarının ilk giden kaynaklarından biri haline getiriyor.

Program, zaten bulaşmış sistemlerde çalışan uygulamayı elde etmek için Chameleon teknolojisini kullanıyor. Ve gerektiğinde “mbam-bukalemun” uygulamasını tetikliyor.

Yazılımın işlevselliği için kritik olan tüm gerekli sürücüleri kurmaya ve güncellemeye yardımcı oluyor. Seçenekler dört farklı modüle ayrılmıştır. Anti-malware, otomatik taramalarla zararlı yazılımları korur ve bunları ortadan kaldırır. Anti-ransomware, dosyaların fidye saldırılarına karşı korunmasına yardımcı olur.

Kötü amaçlı web sitesi koruması sizi sahte veya kötü amaçlı sitelerden uzak tutarken. Anti-exploit, sisteminizde veya uygulamalarınızda keşfedilen bilinen güvenlik açıklarına karşı koruma sağlar.

 

AVG

AVG

AVG

Şimdi indir:

Download Download

AVG piyasada bulunan en iyi ücretsiz antivirüs programları arasında etkileyici ve geniş bir yelpazeye sahiptir.

Yazılım yalnızca virüsleri ve zararlı yazılımları aramıyor. Aynı zamanda şüpheli bağlantıları engellemeye. Şüpheli indirmeleri önlemeye ve şüpheli e-posta bağlantılarının kullanılmasına engel olmaya yardımcı oluyor.

Bu, bir ailenin veya yaşlı kullanıcıların korunması için uygulamanın daha iyi bir seçim olmasını sağlar. İkinci yararı, AVG’nin Google platformlarıyla olan yakınlığıdır.

Daha iyi  Android indirmelerinden birine sahiptir ve Chrome’da da iyi çalışabilir. ( Android güvenlik uygulamasına göz atın).

 

ZoneAlarm

ZoneAlarm

ZoneAlarm

Şimdi indir:

Download Download

ZoneAlarm, güvenlik duvarları ve virüsten koruma taraması sağlar.

Ancak iki artan güvenlik endişesini gidermek için bir adım daha ileri gider. Kimlik hırsızlığı ve veri kaybı. Belirlenen hırsızlığı günlük kredi izleme araçları ve herhangi bir uyarı veya sorunla çalışmanıza yardımcı olacak. Bir kredi eğitim uzmanı önermektedir.

ZoneAlarm ayrıca, verilerinizi yedeklemek ve çevrimiçi korumayla şifrelemek için. Kendi bulut yedekleme servisini de sunmaktadır. Zaten kimliğinizi ve verilerinizi korumaya yardımcı olan bir hizmetiniz yoksa. Bu sizin için bir seçenek olabilir.

 

İlginizi çekebilir:

Okumaya devam et
Şunlar da ilginizi çekebilir...

İçerikleri oluşturur, BAHUSUS ekibini yönetir ve bu blogda gördüğünüz her içeriğin güzel görünmesini sağlar.

2 Yorumlar

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Antivirüs

bitcoinBitcoin
$ 23,145.200.22%
ethereumEthereum
$ 1,593.420.4%
terra-lunaTerra Luna Classic
$ 0.0001730.66%
En üste