SMPlayer indir – Ücretsiz Medya Oynatıcı

SMPlayer indir

SMPlayer ücretsiz medya oynatıcı, neredeyse tüm ses ve video formatlarını destekliyor.

DVD’leri ve ayrıca dosyaları doğrudan web’den oynattığı için, mükemmel.

SMPlayer programının, codec’lerin kullanımını ortadan kaldıran zengin özellikli bir oynatıcının taşınabilir (portable) versiyonu mevcuttur.

Taşınabilir sürümü kurulum gerektirmez ve doğrudan CD, MP3 veya MP4 çalar, kalem sürücüleri vb.

Download DownloadWindows 32-bit Download DownloadWindows 64-bit

Download DownloadTaşınabilir 64-bit Download DownloadTaşınabilir 32-bit

Yani, istediğiniz yere yükleyebilir ve herhangi bir videoyu görüntüleyebildiğinizden ve çeşitli formatlarda müzik dinleyebileceğinizden eminiz.

Ekran Görüntüsü

 

Altyazı

Desteklediği ses ve video formatlarına ek olarak, orijinal versiyonu gibi SMPlayer de altyazıları SRT, SSA ve SUB formatlarında ve DVD altyazılarında destekliyor.

Bu, bazı videoların altyazıları normal şekilde çalışacak şekilde başka bir program indirmenize gerek olmadığı anlamına gelir. SMPlayer’ınız varsa, filmlerin düzgün çalışması için başka bir şeye ihtiyacınız olmayacak.

SMPlayer Diğer özellikleri

SM Player ayrıca, desteklediği medyanın her biri için belirli bir menüye sahiptir. Ekran boyutu, filtreler gibi videoların yürütülmesiyle ilgili ayarları değiştirebileceğiniz ve ayrıca S tuşuna basarak program ekranının ekran görüntülerini alma seçeneğinin etkinleştirilebileceği Video menüsü vardır.

Ses sekmesinde, filtrelere ek olarak, ses çıkışlarını, parçanın gecikmesini ve sesini de seçebilirsiniz. Altyazılar menüsünde, gecikmeyi ayarlayabilir ve daha fazla altyazı için arama yapabilirsiniz. Gözat menüsü DVD oynatma ile ilgilidir.

Bununla birlikte, diskler bu seçeneği desteklediğinde bölümlerde gezinebilir ve izleme açılarını değiştirebilirsiniz.

Elbette, SM Player internet üzerinde mevcut en eksiksiz ve çok yönlü oynatıcılardan biridir.

SM Player, orijinal yazılımda zaten başarılı olan tüm özellikleri korur ve şimdi bir kalem sürücüden veya CD’den çalıştırma seçeneği kazanır.

Güzel bir arayüze sahip olan, herkesin mükemmel bir şekilde bulunabilmesi için yeterince büyük düğmelerle, bu harika oynatıcı birkaç kullanıcının bunu kullanmasını daha da kolaylaştıran Türkçe dildir.

Ama kesin olarak, en çok göze çarpan şey kodeklere ihtiyaç duymamasıdır. Bu, ses ve video dosyaları ile uyumsuzluk sorunlarını ortadan kaldırır.

 

İlginizi çekebilir:

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *