jetAudio İndir – Ses Oynatıcı Program

jetAudio Basic İndir

JetAudio sadece başka bir müzik çalar değil, müzik çalarlarla ilgili tüm kavramlarınızı değiştirmek için gelen bir programdır.

Müzik dinlemenin yanı sıra, film izleyebilir, ses ve görüntüyü dönüştürebilir. CD’leri kopyalayabilir ve yazabilir, çevrimiçi radyo kanallarını dinleyebilir.

İnternette müzik dinleyebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Arayüzü koyu renktedir ve programın kendisiyle elde edilebilen derileri (temaları) destekler.

DownloadJAD8106_BASIC.exe

Windows 10 / 8 / 7 / Vista / XP

Ana pencerede ses / görüntü, grafik ekolayzır, kontrol düğmeleri, dosya hakkında bilgi, vb. İçin gerekli tüm elemanları bulacaksınız.

Diğer kaynaklar, kullanımlarını daha da kolaylaştırmak için sekmelerde ayrılır.

 

JetAudio Özellikleri

Programın sunduğu büyük miktarda araç gibi, her biri, bunlardan tam olarak yararlanmanızı sağlayan çok sayıda özellik ve yapılandırma seçeneğine sahiptir.

jetAudio Ekran görüntüsü

Ekran görüntüsü

Diğer bir diferansiyel ise, her bir elemanın konfigürasyon seçeneklerine sadece bir tıklamayla erişime izin veren interaktif arayüzdür. Altyazıyı bile destekler!

Arayüz elemanları:

  • Araç sekmeleri, tıklanabilir.
  • Ön tanımlı ayarlarla özelleştirilebilir grafik ekolayzer – Caz, Rock, Pop, Klasik, Vokal, Dans, Rip, Ballad, Rap ve Metal.
  • Kontrol düğmeleri.
  • Ses Efektleri – Geniş, Reverb, X-Bass, X-Surround, BBE, BBVA ViVA ve Crossfade.

Ve jetAudio’nun hala özel bir özelliği var, TIMER / ALARM. Bununla birlikte, oyuncuyu otomatik olarak harekete geçirecek ve daha kolay bir şekilde geliştireceksiniz.

Örneğin uyumaya devam ederken şarkı çalmaktan vazgeçmek, zaman sınırına ulaşırken ya da önceden tanımlanmış bir zamana ulaşırken bilgisayarın kapanmasına izin vermek isteyenler için çok kullanışlıdır.

JetAudio, tek bir programda ses ve video dosyalarını çalıştırmak ve yönetmek için gereken her şeyi sunar.

 

Uygunluk

MPEG, MPG, MPE, DAT, AVI, ASF, WMV, OGM, MKV, AU, SNIF, AIF, FLI, FLC, OFR, OFS, 3GP, 3G2, çoğu ses / video formatlarını destekleyen uyumludur. QT, MOV, RM, RA, RAM, RMM, RPM, SMI, SWF, APE, FLAC, IMS, MID, RMI, KAR, MIDI, MOD, S3M, XM, IT, 669, MTM, FAR, ULT, MDL , WMV, VCD, SVD, IFO, M3U, PLS, ASX, WAX ve WVX.

WAV, OGG, APE, FLAC, MPC, vb. JetAudio – Rip sekmelerinde bulunan ilk seçenek size CD’leri kopyalayabileceğiniz, yani tüm medya içeriklerini (müzik) bilgisayara sıkıştırılmış bir biçimde kaydetmek için yeni bir pencere getiriyor.

Tek bir dosyada tüm CD parçalarını sürekli olarak yazmak. Dosyasının kalitesini yapılandırmak ve dosyaların temel işlevlere ek olarak tanımlanmış bir deseni izleyerek otomatik olarak adlandırılması için bir etiket belirleme seçenekleri vardır.

Dönüştürme aracının iki ayrı seçeneği vardır: ses ve videoyu dönüştürün. Her ikisinin de benzer tercihleri vardır, bunlar kullanılacak kodekleri tamamen konfigüre edebilirler.

Programın büyük uyumluluğuna rağmen, MP4’e  dönüştürme de dahil olmak üzere en yaygın ve olağan ses / video formatlarıyla sınırlıdırlar.

Kendi sesini kaydetmeye ne dersin? Ardından mikrofonu aç ve hemen başla! Bu jetAudio özelliği, altı giriş seçeneğine sahip ses kaydı yapmak için çeşitli yollar sunar.

Mikrofon, CD Çalar, ses girişi, ahize çıkışı, mono çıkış ve stereo miksi. Hepsinde çeşitli efektler uygulayabilir ve elbette çıktı formatını ayarlayabilirsiniz.

Burn’de, istediğiniz bir ses CD’si yazmak için ihtiyacınız olan her şeyi bulacaksınız. Oluşturma listesindeki şarkıların yürütülmesi bile mümkün olan basit bir kayıt yazılımına dayanır.

Dosyaların listeye eklenmesi farklı yollarla yapılabilir. Dosyaya göre dosya, albüm veya çalma listesi. CD-RW kullanılıyorsa, bunu temizleme seçeneği de vardır.

 

Çevrimiçi şarkılara erişin

Bu büyüklükte bir programı kaçırmayacak seçeneği! Yayın sekmesine tıklayarak, ücretsiz olarak dinlemek için çok çeşitli stiller sunan jetAudio radyo kanalı sitesine yönlendirilirsiniz.

Radyo seçildikten sonra, çalma listesini indirip programla çalın.

Daha spesifik bir arama için program, pratikte müzik aradığınız ve satın aldığınız Müzik Al sekmesi aracılığıyla iki MP3 sitesine erişmenizi sağlar.

Web sitesinde, ilginizi çekmeden önce ilginizi çeken müziğin bir demosunu dinleyebilirsiniz, böylece beklenenden farklı bir şarkının elde edilmesini engelleyebilirsiniz.

JetAudio’u açar açmaz, düzeniniz için bazı yapılandırma olanakları sunar. Uygulama daha görünür özellikler ile bırakmanıza izin verir.

Örneğin, ana ekranınızın medya merkezi ve görev çubuğuyla birlikte görüntülenmesini sağlayabilirsiniz. Aynı şekilde, sadece istenen ekranları görüntüleyerek daha minimal hale getirebilirsiniz.

Bu, hem programın özelliklerini daha iyi tanımak hem de kullanmak üzere yapılandırmak isteyenler ve bilgisayar ekranını daha özgür bırakmayı tercih edenler için esneklik sunar.

Ancak hemen karar vermek zorunda değilsiniz. Her şey uygulamanın kendi arayüzünde daha sonra yeniden düzenlenebilir.

 

İlginizi çekebilir:

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *