DJ Audio Editor İndir – Ses Düzenleme Programı

DJ Audio Editor İndir

DJ Audio Editor ses düzenleme için bir arayüz sağlayan bir programdır.

Bununla birlikte, ses dosyalarını kesebilir, bir yeri değiştirebilir, aynı kısmı farklı yerlerde kopyalayabilir ve Koro, Reverb, Vibrato,  vb. Gibi çeşitli efektler ekleyebilirsiniz.

Çoğu ses editöründe olduğu gibi, çalışma boyunca şarkıların frekanslarını ve seslerini kolayca görüntüleyebileceğiniz bir alan var.

DownloadWindows

Windows 10 / 8 / 7 / Vista / XP

 

Bununla birlikte, bir seferde birden fazla parça ile çalışmanıza izin vermez.

 

DJ Audio Editor

  • Profesyonel olarak ses dosyalarını düzenleme ve düzenleme.
  • Kes, birleştir, böl, kırp, parçaları sil ve ses dosyalarını karıştır.
  • Herhangi bir giriş kaynağından ses, müzik ve ses kaydedin.
  • Çeşitli filtreleri ve efektleri kolayca uygulayın.
  • Ses ve video formatları (çoklu kodekler) dahil olmak üzere çok çeşitli medya dosyalarını destekler.
  • Ses CD’sini ses dosyasına dönüştürün ve dönüştürün.
  • Ses etiketlerini düzenle ve şarkı bilgilerini güncelle.
  • Videoyu ses biçimine dönüştür (videodan ses çıkar).

 

Ses dosyaları yükleniyor …

Dosyaları düzenleme işlemini başlatmak için, programın üst menüsünde bulunan “Aç” a tıklayın ve çalışmak istediğiniz sesi seçin.

Şarkı seçildiğinde, tüm alıntıları DJ Audio Editor ekranına yüklenir. Ses değişikliklerini başlatmak için ekleme işleminin tamamlanmasını bekleyin.

dj audio Ekran görüntüsü

Ekran görüntüsü

Belirli bir müzik parçasının ayrıntılarını görmek için onu seçin (beyaz arka plan rengiyle işaretlenmiş olarak işaretleyin) ve “Yakınlaştır” üzerine tıklayın.

Bu moddan çıkmak için, “Uzaklaştır” veya “Gerçek Boyut” u tıklayın.

Uygulama, el cihazının her iki tarafında çalınacak ayrı sesleri gösterir.

Üst çubuk sağ tarafa (“Sağ” veya “R”) karşılık gelir ve alt kısım sol tarafa (“Sol” veya “L”) karşılık gelir. Her iki tarafta da koşuları ayrı ayrı gerçekleştirebilirsiniz.

Bunu yapmak için sadece bir tane seçili bırakın ve yürüt düğmesine tıklayın. Belirli bir pasajı duymak istiyorsanız, işaretlemek için fareyi üzerine sürükleyin.

 

Efektlerle dolu bir ses çıkar

Ses ayrıntılarını değiştirmek ve yeni efektler eklemek üst menü ve program araç çubuğundan erişilebilir. Efektler öğesi, yüklenen dosya için çeşitli düzenleme seçeneklerini bir araya getirir.

En ilginç ve en çok kullanılan efektlerden bazıları şunlardır:

Yükseltme, bazı streç hacmini artırmak veya azaltmak için; Gürültü ya da LP gürültüsü gibi bir gürültü ekleyen Gürültü ekle; ve şarkının başındaki ve sonundaki ses düzeyini kademeli olarak artırmak veya azaltmak.

Vibrato işlevini kullanarak, kullanıcı notları, frekansın etrafında titreştikleri izlenimini verir. Kompresör tuşu, geçişi sıkıştırır ve duyulmayacak frekansları keser.

Efekt öğesinin bir parçası olarak bulunan Pitch Shift özelliği, genel perde frekansını değiştirmek için kullanılır.

DJ Audio Editor birçok düzenleme seçeneğine sahip değildir. Ancak çoğu editörden daha hafiftir ve kullanımı daha kolaydır. Kullanıcının çeşitli efektler eklemesine izin vererek, program şarkıları daha dinamik hale getirir.

Arayüz basit ve kullanımı kolaydır, çünkü işlevler iyi organize edilmiş ve her birinin işlevselliğini tam olarak temsil eden simgelerle işaretlenmiştir.

Bununla birlikte, yazılımın sunduğu sınırlamalar kullanıcıyı rahatsız edebilir. Bunun örnekleri, aynı anda birden fazla parça ile çalışmadığı, bazı işlevlerin hatalı çalıştığı.

Çünkü sesin yürütülmesinde hiçbir şey değiştirmediği ve programın demo versiyonunun yaratılan dosyaların dışa aktarılmasına izin vermemesidir.Audacity‘yi şarkıları düzenlemek ve efektler eklemek için alternatif bir seçenek olarak tavsiye ediyoruz.

 

İlginizi çekebilir:

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *