Driver Booster indir – Sürücü Güncelleştirme Programı

Driver Booster Sürücü Güncelleme Programı

Driver Booster Sürücü Güncelleme Programı Windows 10/8.1/8/7/Vista/XP için ücretsiz indir.

Windows 32 – 64 bit Bilgisayar için IObit Driver Booster sürücü güncelleştirme dosyalarını yüklemek için. Doğrudan yüksek hızlı indirme bağlantısını alın.

Iobit sürücüsü güçlendirici, sisteminizdeki tüm aygıt sürücülerini. Ve oyun bileşenlerini güncellemenizi sağlayan kullanışlı bir uygulamadır.

Basit bir kullanıcı arayüzüne sahiptir, bilgisayarınızı yavaşlatacak veya bozacak. Hatta oyun deneyiminizi mahvedecek olan tüm güncel, eksik veya hatalı sürücüleri otomatik olarak tarar.

Ekran görüntüsü

Bu sürücü güncelleme aracı, aygıt sürücülerinin yanı sıra. Bilgisayarınız’da algılanan oyun bileşenleri veya aygıt, sürücü ve sürüm gibi cihazlarla ilgili ayrıntılı bilgileri gösterir.

Şimdi indir:

Downloaddriver_booster_setup.exe

Sürücü güçlendirici yardımıyla, Intel sürücüsü, Realtek Ethernet denetleyicisi. Ağ, Kablosuz LAN, Intel Ses, HD Ses Sürücüsü, HD Grafik, LAN, WLAN, Yonga Kümesi. USB 3.0 sürücüleri, Nvidia sürücüleri gibi sürücüleri hızla güncelleyebilirsiniz. AMD sürücüleri ve Microsoft tarafından tüm sürücü paketlerini güncelleyebilirsiniz.

[wpcc-iframe loading=”lazy” width=”1000″ height=”563″ src=”https://www.youtube.com/embed/Ex1iYBwK5Fk?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”autoplay; encrypted-media” allowfullscreen]

Bu araç sadece WHQL testini geçen sürücüleri desteklemektedir. Daha yüksek düzeyde bilgisayar güvenliği sağlamak için, bilgisayarınıza yeni bir sürücü yüklemeden önce bir geri yükleme noktası oluşturur. Yükleme ile ilgili bir sorun olduğunda, önceki sürüme kolayca geri yükleyebilirsiniz.

Bu program ayrıca Adobe Flash Player ve Microsoft DirectX Runtime gibi tüm güncel oyun bileşenlerini de tarar. Sürücü güncellemelerini kontrol etmeden önce bir geri yükleme noktası oluşturmanız gerekir.

Bu durumda, bir şeyler ters giderse, önceki ayarları geri yükleyebilirsiniz. Toplu sürücü indirmelerini ve yüklemelerini destekler.

HTTPS bağlantısı, cihaz sürücülerini indirirken web sunucusuyla bağlantınızı şifrelemek için yeni kabul edildi.

 

Temel Özellikler

  • Otomatik tarama modu
  • 1 milyondan fazla sürücüyü destekler.
  • HTTPS & WHQL sürücüsü sadece güvenli güncellemeyi sağlar.
  • Sürücüleri ve oyun bileşenlerini güncelle
  • Yeni temalar seçerek uygulamanın görünümünü özelleştirin.

Sistem gereksinimleri

İşletim sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8.1 / Windows 10
İşlemci: Çift Çekirdek veya Daha Yüksek.
Bellek: 1 GB veya Daha Yüksek.
Disk Alanı: 100 MB veya Daha Yüksek.

 

İlginizi çekebilir:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *