Windows live movie maker indir

Windows live movie maker indir

Windows live movie maker yüksek tanımlı video düzenleme programı indir.

Bu, en yeni nesil cep telefonu ve kamera dahil olmak üzere. Farklı cihazlardaki yüksek kaliteli videoları düzenlediğiniz anlamına gelir. Download butonuna tıklayarak Windows Live Movie Maker Türkçe olarak indirebilirsiniz.

Movie Maker’ın bu sürümü, Microsoft’un en son işletim sistemi sunduğu en iyi avantajlardan yararlanarak. Windows ile maksimum uyumluluk elde ediyor. Kısa film ve fotoğraf sunumlarını kolay bir şekilde yapmanız önerilir.

Ekran görüntüsü

Şimdi indir:

Download

İndireceğiniz dosya içinde Windows Temel Parçaların tamamı vardır. OneDrive, Messenger, Mail, Fotoğraf Galerisi ve Movie Maker, Writer vs.

Bu özellik, fotoğraflarınız ve videolarınızla bir dakikadan kısa bir sürede film çeken Auto Movie ile maksimum seviyesine ulaşıyor. 2012 sürümünde, Windows Movie Maker ses dalgası görüntüsünü elde etti. Sesin görüntülerle eşzamanlı kalmasını sağlamak için düzenleme olanağı sağladı. Video Sabitleme, mobil cihaz aracılığıyla kaydedilen videoların kalitesini iyileştirmek için. İşletim sistemi donanım yönetiminden yararlanan benzersiz bir Windows Live Movie Maker işlevidir. Ayrıca AudioMicro, Free Music Archive ve Vimeo Music Store hizmetleriyle de işbirliği yaptı.

Videolarınıza altyazı eklemede sorun yaşamaya başlamışsanız. Windows movie maker indir metin için yeni düzenleme seçenekleri eklenmiştir. Böylece, şarkı sözlerinin arka plan resimleriyle karıştırılmaması için öne çıkanları ve diğer ayrıntıları eklemenize olanak tanır. Ayrıca, H.264 formatı çok popüler olduğundan ve videoları birçok web sitesine yüklerken. Sanal olarak zorunlu olduğu için standart Windows Movie Maker olmuştur.

 

Dosyaları kolayca içe aktarma

Bir Windows Movie Maker projesine fotoğraf, video ve film ekleme, bir anda yapılabilecek bir şeydir. Dosyaları sürükleyip bırakabilir veya “Video ve fotoğraf ekle” düğmesini tıklayabilirsiniz. Sadece istenen içeriği seçin.

 

Auto Movie

Kolaylık, Windows live movie maker için büyük hedefdir. Bir film saniyeler içinde çekilebilir. Sadece fotoğraf ve video ekleyin, parçayı seçin ve Auto Movie’i etkinleştirin.

Editör, her şeyi efekt ve geçişlerle birleştirecek ve hızlı bir şekilde temel bir film oluşturacaktır. Bunu okumak kolay geliyor ve gerçekten öyle. Hiçbir sır yoktur, sadece içeriği seçin ve “Auto Movie” düğmesine tıklayın.

 

Zaman Çizelgesi

Tamamen video düzenleyicilerinden kaçarak. Windows live movie maker zaman çizelgesi ekran sınırlarını yatay olarak aşmıyor. Yukarıdan aşağıya farklı çizgiler oluşturuyor. 60’tan fazla geçiş, 18 yakınlaştırma seçeneği ve uygulanabilecek 20 görsel efekt. Ayrıca kırpma, ayırma ve solma gibi özelliklere sahiptir.

Fade, dissolüsyon, pixelizar ve montajları mükemmelleştirmek için diğerleri gibi efektlerdir. Proje açıkken, geçiş seçeneklerini görüntülemek için “Animasyon” sekmesine gidin. Hepsi önizlenebilir, değiştirilebilir ve kaldırılabilir. Onlar kalpler, yıldızlar, diyagonaller ve diğer tiplerdir.

“Görsel Efektler” sekmesi efekt olasılıklarını gösterir. Ton, filtre değişiklikleri, dönüşler vb. Etkiler ve geçişler, her kareye ayrı ayrı uygulanır ve bunları düzenlemeyi ve kaldırmayı kolaylaştırır. Bu miktardaki efektler, Windows Live Movie Maker’ı daha zengin bir düzenleme düzeyine taşıyor. Bu, videoları ve fotoğrafları bir araya getirmekten daha fazlası.

 

Desteklenen Dosyalar

 • Windows Media Video (WMV)
 • Windows Media, DV-AVI
 • 3GP e 3GPP
 • MPEG-1 e MPEG-2
 • JPEG, Motion JPEG
 • TIFF
 • GIF
 • Bitmap
 • PNG
 • QuickTime
 • AVCHD
 • MPEG-4

 

Kolay paylaşım

Video hazır olduğunda, bir program menüsü aracılığıyla video YouTube‘a kolayca yüklenebilir. “Paylaş” alanında, YouTube düğmesi kolayca tanımlanır. Movie maker download Sadece hesabınıza giriş yapın ve videonuz için başlık, açıklama, etiketler, kategori ve izinleri bildirerek talimatları izleyin. “Paylaş”ı tıklayın ve videonuz hızla YouTube’da olacak.

Paylaş

Ayrıca bir eklenti ile Facebook’a gönderebilirsiniz. Diğer nakliye seçenekleri gelecekte eklenecektir. DVD‘de bir filmi yakmak veya yüksek çözünürlükte kaydetmek. Bir cep telefonuna kaydetmek için kaliteyi azaltmak kadar kolaydır. Tüm olasılıklar “Paylaş” alanında temsil edilir.

 

İlginizi çekebilir:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *