YouTube Video indirme Programı – Freemake Video Downloader indir

YouTube Video indirme Programı

YouTube Video indirme Programı ile YouTube, Vimeo ve diğer sitelerdeki farklı formatlardaki videoları indirin.

İndirdiğiniz Videoyu WMV ve MP4’e dönüştürür ya da sadece ses parçasına bağlı olarak MP3’e çevirir.

İkinci durumda, kaliteyi korumak istiyorsanız. Hemen hemen hiç sıkıştırmaya sahip olmayan seçenekleri seçebilirsiniz. Bunu yapmak için, Freemake Video Downloader, şarkıları orijinal biçiminde kaydeder.

Vimeo, Dailymotion, LiveLeak, Facebook, Megavideo, Metacafe ve YouTube gibi binlerce site destekliyor.

DownloadWindows

Windows 10 / 8 / 7 / Vista / XP

Geliştiricilere göre, Freemake Video Downloader’ın son güncellemesi 10.000’den fazla sayfayı destekliyor.

 

Kurulum

Freemake Video Downloader’ı kurarken, birlikte yüklenen diğer küçük programlarla dolu olmamak için çok dikkatli olmanız gerekir.

Kurulum

Kurulum

Bu işlem, kapsamlı bir şekilde gözden geçirilmesi gereken birkaç adımı içerir. Her zaman “ileri” tıklatmayın ya da bu ekstra öğeleri kaldırmak için tüm bilgisayarı temizlemeniz gerekir.

Tüm kutuları okuyun ve her zaman özel yükleme olarak işaretleyin, böylece neyin gerekli olmadığını reddedebilirsiniz. Adımlardan biri de, Freemake’nin kendi hizmet şartlarının olduğuna inanmanızı sağlıyor, ancak bu sadece bir başka teklif. Her şeyin işaretini kaldırın!

 

Tam kontrol

Freemake Video Downloader’ın bu sürümünde, yüklemek için yüklediğiniz her YouTube video indirme önceliğini ayarlayabilirsiniz.

Video formatı

Video formatı

Ek olarak, transfer hızını sınırlamak. Geniş bantınızın diğer uygulamalarla ve hatta navigasyon için de daha iyi kullanılmasına izin vermek mümkündür.

MP3 formatında indirilen dosyaların iTunes’a aktarılmasına izin verilmiş. Böylece medya kütüphanesine yeni veriler katılabilir.

 

HD ve dönüşümü indir

Sadece indirmenin yanı sıra, YouTube video indirme programı ayrıca videolarınızı günümüzün ana formatlarına dönüştürür.

Tümünde, aşağıdaki uzantılarla çalışır:

WMV, AVI, MKV, 3GP ve MP3 (bir video dosyasından ses parçasını çıkarmak için).

Kaliteli videolar sevenler için, bu program, yüksek çözünürlüklü indirme desteği vardır. Aslında, orijinal materyalde de mevcut olduğu sürece, dosyayı 240p ile 1080p arasındaki kullanılabilir. Çözünürlük farklılıklarından herhangi birinde indirebilirsiniz. Bu şekilde, video veya sesin uzunluğunu ve kalitesini seçersiniz.

 

Tek Tıklama indirme modu

Tek Tıklatma modu, böylece her bir indirme / dönüştürme ile yazılım parametrelerini ayarlamak zorunda kalmazsınız.

Tek tıkla indirme modu

Tek tıkla indirme modu

Kaliteyi, program eylemlerini ve dosyaların hedefini yapılandırdıktan sonra. Freemake Video Downloader, videoları ne kurulduğuna göre otomatik olarak kopyalayacaktır.

 

İlginizi çekebilir:

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Link xoilac 1 anstad.com, Link xoilac 2 sosmap.net, Link xoilac 3 cultureandyouth.org, Link xoilac 4 xoilac1.site, Link xoilac 5 phongkhamago.com, Link xoilac 6 myphamtocso1.com, Link xoilac 7 greenparkhadong.com, Link xoilac 8 xmx21.com, Link 6686 design 686.design, Link 6686 blog 6686.blog, Link 6686 express 6686.express,