WonderFox DVD Ripper Pro İndir – Video Converter

WonderFox DVD Ripper Pro

WonderFox DVD Ripper pro 9.8 DVD filmleri video dosyalarına ve cihazlarına dönüştürmeyi düşündüğünüzde  mükemmel bir seçimdir.

Bu yazılım, Windows için DVD’leri video dosyalarına / cihazlarına dönüştürmek için size kolay ve hızlı bir çözüm sağlayan ücretsiz bir araçtır.

WonderFox DVD Ripper ile, tüm filmi veya sadece DVD başlığını seçebilir. Ses ve altyazı dilini seçebilir ve hatta kopya korumalı DVD’leri bile dönüştürebilirsiniz.

Bu ücretsiz yazılım WonderFox DVD Ripper Speedy kullanımı basittir. Bu programı açarken, yapmanız gereken ilk şey DVD’yi seçmek. Mavi “DVD Disc” düğmesine tıklayın ve DVD’nin sürücü harfini seçin.

DVD yüklendikten sonra bu program, anahtar filmi ve her bir başlığı format, boyut, süre ve çözünürlükle birlikte ayrı ayrı görüntüler. Otomatik olarak, anahtar filmi otomatik olarak seçer.

 

WonderFox DVD Ripper Pro

Daha sonra, ses dilini ve video başlığını kesinlikle ayarlayabilirsiniz. Ve hangi başlığı seçeceğiniz konusunda şüpheniz varsa. WonderFox DVD Ripper Speedy’nin dahili video oynatıcı başlığı önizleme yapabilirsiniz.

Doğru çubukta, video derecesini seçebilir ve “Settings” seçeneğini tıklatarak kodek, çözünürlük, bit hızı, TV sistemi türü ve diğer seçenekler gibi çeşitli parametreleri ayarlayabilirsiniz.

Ayrıca, bu sistemin sonunda görüntülenen çubukta, dönüştürülen videoyu kaydetmek istediğiniz yeri seçebilirsiniz. Son olarak, DVD’yi video dosyasına dönüştürmeye başlamak için “RUN” düğmesine tıklayın.

Dönüşüm süreci son derece hızlıdır ve ortalama bir DVD’yi tam 15 dakika içinde dönüştürme kapasitesine sahiptir. Ayrıca gerekirse, dönüşümü duraklatabilir ve daha sonra devam edebilirsiniz.

 

WonderFox DVD Ripper Pro İndir

Ücretsiz WonderFox  DVD Ripper Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 ve Windows 10 için uygundur.

Downloaddvd-ripper.exe

WonderFox DVD Ripper Speedy’nin tek gerçek negatif noktası, videoların sadece MPG formatında kaydedilmesidir, yani bu Ripper Speedy sadece bir DVD’yi MPG formatına kopyalayabilir.

Ancak, DVD’leri diğer video formatlarına dönüştürmeyi düşünüyorsanız. DVD Ripper Speedy’nin ücretli sürümü olacak olan DVD Ripper Pro’yu diğer biçimlere dönüştürmeniz gerekir.

Özetle, DVD Ripper Speedy, DVD filmlerinizi kişisel bilgisayarınıza ve diğer taşınabilir cihazlarınıza yedeklemeniz için mükemmel bir seçenektir. Kullanımı basittir ve DVD’leri çok hızlı bir şekilde kopyalar. Son zamanlarda, bu yazılım en son sürüm 9.5’e güncellendi.

Bu en yeni sürümde, iPhone X, iPhone 8, Samsung Note 8, Huawei P10, LG V30, vb. Gibi birçok yeni çıktı profili ekledi. Ayrıca, 1: 1 hızlı kopya bir ISO’ya ISO görüntüsü ekledi ve 1: 1 DVD Klasörüne bir DVD’yi hızlıca yedekleyin.

Pek çok fonksiyonla, WonderFox Free DVD Ripper Speedy ihtiyaçlarınız için gerçekten elverişli ve kesinlikle en iyi DVD Ripper’lardan biri olabilir. Bu yazılımı tercih ederseniz, bu yazılımı tamamen ücretsiz indirebilirsiniz.

 

İlginizi çekebilir:

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *