Tankini Nedir?

Tankini Nedir?

Tankini, mayo ve bikiniye benzeyen son moda bir plaj kıyafetidir. Son zamanlarda yaz sezonlarında sıklıkla kullanılan bu mayo türü genellikle iki parçadan oluşuyor. Boyundan bağlamalı veya askılı; püsküllü, balenli ya da örgülü, modelleriyle şortlu da olabilen bu kıyafet hem rahatlığıyla hem de trende uygun kullanımıyla oldukça tercih ediliyor.

Büyük renk ve çeşit yelpazesi olan tankini modelleri her tarzdan insana hitap ediyor. Plajda sizlere çekici ve modaya uygun bir görünüm veren bu kıyafetle siz de dikkatleri üzerinize çekin.

Tankini Mayo Modelleri

Üst kısmı uzun, kısa ya da tek kollu olabilen; alt kısmı ise şort, bikini altı ya da slip tarzında olan tankini modelleri birçok kumaştan yapılabiliyor. Kullanılan kumaşlardaki farklı renk ve desenler tankini mayo modelleri kategorisinde çok geniş seçenler sunuyor.
Sizler de plajlarda, kaplıcalarda ve havuzlarda severek kullanacağınız tankini modellerine kolayca sahip olabilirsiniz. Farklı beden, renk ve tarzlarda birçok tankini çeşidine https://www.dagi.com.tr/tankini-modelleri sitesinden erişerek dolabınıza bu trend mayo tarzını ekleyebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *