Google Chrome indir – Hızlı İnternet Tarayıcısı

Google Chrome İnternet Tarayıcısı

Chrome, piyasadaki en iyi ve en çok kullanılan tarayıcılardan biridir.

Google’ın tarayıcısı, her türlü kullanıcıya minimalist bir görünüm ve araç getirir.

Google hesabınızla oturum açarak yer işaretlerinizi ve uzantılarınızı birden fazla bilgisayarda senkronize edebilirsiniz.

Tarayıcıyı özelleştirmek isterseniz, navigasyonu geliştirmek için eklentilerle dolu bir mağaza getiriyor.

Tarayıcının büyümesini hızlandıran uygulamalardan biri, daha kısa geliştirme döngülerinin benimsenmesiydi.

DownloadWindows 64-bit  DownloadWindows 32-bit DownloadMac OS

Platform: Windows 10 / 8/ 7 64-bit / 32-bit
Mac OS X

Her iki ayda bir, yaklaşık olarak, tarayıcının son versiyonunun yeni bir güncellemesi yayınlandı. Bu şekilde, daha çevik ve verimli bir şekilde iyileştirmeler sunabilir.

 

Chrome Sürekli Güncellemelerle Desteklenir

Güvenlik düzeltmelerine ve genel olarak geliştirmelere ek olarak, güncellemeler kullanıcı için hayatı kolaylaştıran yeni özellikler getirmeye devam ediyor. Sekmelerle etkileşimin yeni işlevleri ve ikincil kılavuzlarda Flash içeriğinin engellenmesi için vurgulayın.

Chromeun bu tür haberleri otomatik olarak algılayan bir sisteme sahip olduğundan ve yeni bir sürümün bulunduğunu belirttiğinde tarayıcınızı yeniden başlatmanız gerektiğinden, yeni güncellemeyi her zaman indirmeniz gerekmez. Genel olarak, bu güncellemeler, her birinin kaydını kontrol edebilen güvenlik düzeltmeleri getirir.

Chrome 64-bit

Windows 64-bit çalıştıran bir bilgisayarınız varsa, o sisteme özgü bir Chrome sürümünü indirebilirsiniz. Bunu yapmak için tarayıcının indirme sayfasına gidin ve aşağıdaki resimde gösterildiği gibi “Chrome’u başka bir platformda indirin” i tıklayın.

Yukarıdaki Download butonlarından, Windows 64 bit için bir seçenek ve hatta tarayıcıyı telefonunuzdaki bağlantıların da dahil olmak üzere. Chromeu indirmek ve yüklemek için tüm bağlantıların bulunduğu bir sayfa açar.

Tarayıcının bu alternatif sürümünün kurulumu ve kullanımı tamamen 32 bit sürümüyle aynıdır ve makinenizdeki performansı artırmak için yalnızca dahili bir farktır.

Dünya genelinde en çok kullanılan web tarayıcı Google Chromedur.

 

İlginizi çekebilir:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Link xoilac 1 anstad.com, Link xoilac 2 sosmap.net, Link xoilac 3 cultureandyouth.org, Link xoilac 4 xoilac1.site, Link xoilac 5 phongkhamago.com, Link xoilac 6 myphamtocso1.com, Link xoilac 7 greenparkhadong.com, Link xoilac 8 xmx21.com, Link 6686 design 686.design, Link 6686 blog 6686.blog, Link 6686 express 6686.express,