RKill indir – Kötü Amaçlı Yazılım İşlemlerini Sonlandırma

RKill

RKill, Sisteminizde çalışan Kötü amaçlı casus yazılımların işlemlerini sonlandıran programdır.

Bilinen güvenlik açıkları işlemlerini sona erdirme girişimini geliştirilen, normal güvenlik yazılımınızın bilgisayarınızı enfeksiyonlara karşı çalıştırıp temizleyebilmesini sağlayan bir programdır.

Not: Anti-Virüs ve Anti-Malware programlarını kullanmadan önce, bu yazılımı kullanmanız bilgisayarınızın daha temiz olması için önemlidir.

RKill 2.9.1.0 indir

Download

 

Windows XP / Vista / 7/8 / Windows 10 
32-bit program. Hem 32 bit hem de 64 bit işletim sisteminde çalışabilir.

RKill çalıştığında kötü amaçlı yazılım süreçlerini öldürecek ve ardından yanlış yürütülebilir ilişkileri kaldırıyor ve belirli araçları kullanmamızı engelleyen politikaları düzeltir. Bittiğinde, program çalışırken sona erdirilen işlemleri gösteren bir günlük dosyası görüntüler.

RKil sadece bir programın çalışan işlemi sonlandırır ve otomatik olarak başlatılacak biçimde yapılandırılmış herhangi bir malware süreçler sadece tekrar başlatılacak gibi bilgisayarınızı yeniden olmamalıdır çalıştırdıktan sonra, herhangi bir dosya silmez gibi. Bunun yerine, RKilli çalıştırdıktan sonra, enfeksiyonların düzgün şekilde kaldırılabilmesi için bilgisayarınızı bir türanti-malware veya antivirüs programı kullanarak hemen taramalısınız.

 

Ekran Görüntüsü

Aşağıda, farklı dosya adlarını kullanarak indirme bağlantılarının bir listesi bulunmaktadır. Bazı zararlı yazılımlar belirli bir dosya adına sahip olmadıkça süreçlerin çalışmasına izin vermeyeceklerinden. RKilli farklı dosya adları altında sunmaktayız.

Bu nedenle, RKilli çalıştırmaya çalışırken, bir zararlı yazılım sonlandırırsa, lütfen aşağıda sunulan farklı bir dosya adı deneyin.

iExplorer.exe

R-kill.scr

 

Uygulama nasıl çalışır?

Programı bilgisayarınıza indirdikten kısa bir süre sonra, sadece seçtiğiniz klasörde saklayın ve çalıştırın. Uygulamanın bir arabirime sahip olmadığını, bir komut penceresini açtığını. Görüntülenen verilerle gerçek zamanlı olarak izlenebilen bir dizi talimatı gerçekleştirdiğine dikkat edin.

Prosedür sırasında, şüpheli olarak algılanan herhangi bir süreç program tarafından sonlandırılır. İşlemin sonunda, tamamlandığını belirten bir mesajın yanı sıra. Masaüstünüzde gerçekleştirilen etkinliklerin geçmişini içeren bir belge de kaydeder. Sonra antivirüs ve diğer güvenlik programlarını geçebilirsiniz.

Programın yürütülebilir dosyaları kaldırmayacağını veya dosyaları “karantinaya” göndermediğini, sadece bunları devre dışı bıraktığını unutmayın.

Bu nedenle, koruma mekanizmalarını çalıştırmadan bilgisayarı yeniden başlatmamalısınız, aksi halde RKill’i yeniden çalıştırmanız gerekir.

 

İlginizi çekebilir:

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Link xoilac 1 anstad.com, Link xoilac 2 sosmap.net, Link xoilac 3 cultureandyouth.org, Link xoilac 4 xoilac1.site, Link xoilac 5 phongkhamago.com, Link xoilac 6 myphamtocso1.com, Link xoilac 7 greenparkhadong.com, Link xoilac 8 xmx21.com, Link 6686 design 686.design, Link 6686 blog 6686.blog, Link 6686 express 6686.express,