FileZilla indir – En iyi Ücretsiz FTP Programı

FileZilla Ücretsiz FTP Programı

FileZilla farklı özelliklere sahip basitleştirilmiş en iyi Ücretsiz FTP Programlarından biridir.

Çapraz platformlu bir FTP, FTPS ve SFTP istemcisinin yanı sıra, sekmelerde dağıtılan programların tüm işlevlerine sahip basit bir grafik arabirimdir.

40 dilde Türkçe dahil mevcut olmanın yanı sıra, kullanımını kolaylaştıran simgelere sahiptir.

Özellikleri arasında, FileZillanın 4 GB’dan büyük dosyaların aktarımını özetleyebilme yeteneği. Aktarım hızı sınırlarını ayarlama olasılığını vurgulamak da önemlidir.

Böylece istemci tüm bağlantılarını internete aktarmaz.

Download DownloadWindows Download DownloadWindows

Download DownloadMac OS X Download DownloadLinux

FileZilla ayrıca, çevre ile etkileşimi kolaylaştıran sürükle ve bırak sistemini de sunuyor. Başka bir vurgu ise, farklı klasörlerdeki dosyalara erişmeniz gerektiğinde işleminizi kolaylaştıran yer işaretleridir.

Ekran Görüntüsü

 

FTP nedir

FTP veya Dosya Aktarım Protokolü, dosyaları aktarmanın çok hızlı ve basit bir yoludur. Günümüzde en farklı amaçlar için kullanılmaktadır.

Bu protokol ile aktarım, bir sunucuya bağlanmak gerektiğinden. P2P (eşler arası) üzerinden, yani bir kişiden diğerine gerçekleşmez. Bu, yazılımın neden bir istemci olduğu ve bu nedenle dosyaları indirmek için bir sunucuya bağlanacağıdır.

 

Neden FileZilla

FTP istemcileri kullanmak isteyenler için en iyi FTP yazılımı Filezilla, mükemmel bir seçim. FTP üzerinden dosya gönderme söz konusu olduğunda, işletim sisteminiz ne olursa olsun mevcut olan en iyi seçeneklerden biridir.

Her versiyonda, FileZilla düzeltmelere maruz kalır ve bazı güncellemeler alır. Son geliştirmenin bir örneği, kullanıcı adı olarak anonim kullanıldığında bile özel şifreleri kullanma becerisidir.

2006 SourceForge.net Toplum Seçimi Ödüllerini kazanan ve 2003 Kasım ayı projesi olarak seçilen Filezilla, dünyanın en ünlü müşterileri arasındadır. GNU (Genel Kamu Lisansı) tarafından açık kaynaklı yazılım olarak lisanslanmıştır. Bu yüzden kaliteli, güvenli ve eksiksiz bir yazılımdır.

BAHUSUS.COM olarak bizimde kullandığımız ve bir kaç FTP istemcisi test ettiklerimizin içinde en hızlı ve en iyisi FileZilladır.

Elbette, istikrarsızlıkla ilgili bazı eleştiriler var, ama sıradan olmayan hiçbir şey yok. Yani bu mükemmel bir program.

 

İlginizi çekebilir:

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *