Bizimle iletişime geçin

BAHUSUS.COM

Avast Free Antivirus İndir – Ücretsiz En iyi Antivirüs

Avast

Antivirüs

Avast Free Antivirus İndir – Ücretsiz En iyi Antivirüs

Avast Free Antivirus 2018

Avast Bilgisayarınızı geleneksel sanal tehditlere karşı korumak için bir dizi özelliğe sahiptir.

Şimdi 2018 sürümü ile kullanıcı koruma düzeyini daha da artırmak için bazı araçlar getirmiştir.

Buna rağmen, antivirüsün en önemli özelliği, birden fazla cephede olası güvenlik ihlalleri için. Bilgisayarınızı hızlıca tarayan “Akıllı Tarama” olarak kalıyor.

Temel olarak, program şunları sağlar: uyumluluk sorunları, virüsler, güncel olmayan yazılımlar. Tarayıcılarınız daki şüpheli uzantılar, ağ tehditleri, performans sorunları ve zayıf şifreler.

DownloadWindows

Platform:  Windows 10 / 8 / 7  / XP / Vista

Bu hızlı kontrolü tamamladıktan sonra, “Tümünü düzelt” seçeneğini tıklayıp. Bilgisayarınızı daha güvenli hale getirmek için bu noktaların her birini çalıştırabilirsiniz.

Avast Ekran görüntüsü

Ekran görüntüsü

Ancak, bazı “Tüm Düzelt” konularının Avast’ın ücretsiz sürümü ile çalıştırılamayacağını unutmayın. Bu nedenle en azından bazı eklentiler satın almanız gerekir.

Ek olarak, bu prosedür için virüs taraması çok basittir. Birincil olarak kullanılmamalıdır. İdeal olarak, program ayarlarına erişin ve oradaki taramaları programlayın.

 

Avast Free Antivirus Yeni özellikler

Avast’ın 2018 versiyonu! Antivirüsün son neslinde halihazırda mevcut olan bir dizi özellik geliştirmesi getirmiş. Fakat aynı zamanda makineyi yavaşlatmadan kullanıcı güvenliğini arttırmaya yönelik bazı yeni özellikler de uygulamıştır.

Bu gerçek zamanlı koruma modülü, sisteminizde çalışan tüm uygulamaların faaliyetlerini göz önünde bulundurur. Bu eylemleri buluttaki bir veritabanında karşılaştırır. Örneğin, bir PDF okuyucu web’de bazı yürütülebilir dosyaları indirmeye çalışırsa. Avast! Faaliyetin tamamlanmasını engelleyerek. Olası bir güvenlik ihlalinin istismar edilmesini önler.

Temel olarak oyunlarınızı bilgisayarınızda tam ekran olarak gerçekleştirirken. Tanımlayan yeni bir özellik olan “Oyun Modu” hakkında da yorum yapabiliriz. Avast! otomatik olarak kapatılır ve ayrıca bant genişliği kaydetmek. Çevrimiçi çalıştırılırsa oyuna daha fazla performans sağlamak için. Windows ve antivirüsten gelen güncellemeleri duraklatır.

Bu modül aynı zamanda oyuna daha fazla işlem gücü vermeyi başarır. Aynı oyuna sahip olmaları için Oyun Modu listesinde oyun dışı yazılımları da ekleyebilirsiniz. Bir video düzenleyici kullanıyorsanız, örneğin, bu listeye koymak ilginç olabilir.

Bunun dışında Avsat’ın “CyberCapture” artık daha hızlı çalışıyor. Antivirüs sunucularında taramak için onları göndererek tehditleri yalıtıyor. Ve eski “Ev Ağı Güvenliği” daha verimli olacak şekilde güncellendi. Avast’ın bazı versiyonlarına dikkat edin! Serbest bırakılan kaynakları yok.

 

Gizlilik Koruması

Avast 2018 sürümünün en ilginç özelliklerinden biri de “Gizlilik” bölümüdür. Bu, antivirüste yer aldı çünkü kullanıcının kişisel bilgisayarında tuttuğu kişisel bilgiler. Bilgisayar korsanları ve casusluk kurumları tarafından daha değerli olarak değerlendiriliyor. Bu şekilde, modern bir antivirüs sadece bilgisayarınızı kötü amaçlı yazılımlara karşı korumakla kalmaz. Aynı zamanda veri trafiğinizin web üzerinde yakalanmasını önlemenize de yardımcı olur.

Bunu yapmak için gizlilik bölümünde, tüm çevrimiçi hesap şifrelerinizi güvenli bir şekilde kaydedebileceğiniz. Onları tarayıcınıza kaydetmediğiniz bir şifre bankası vardır. Bu şekilde, giriş gerektiren bir siteye eriştiğinizde, Avast’ın kendisi şifrenizi ve kullanıcı adınızı girecek kişidir.

Bunu güvenli bir yerde tutmak ilginçtir çünkü tarayıcınız sanal suçlular tarafından kolayca ele geçirilebilir. Eğer kaydettiğiniz bütün şifreleri alabilirlerse, hayatınız baş aşağı çevrilebilir.

Yazılım hala tümleşik SecureLine VPN’ye sahiptir. Böylece web’e herhangi bir türde veri müdahalesinden kaçınarak. Şifrelenmiş ve anonim bir şekilde göz atabilirsiniz. Bununla birlikte, bu özellik, çalışmak için ayrı bir imzaya ihtiyaç duyar.

Son olarak, PC’nizde kaydettiğiniz herhangi bir klasörü veya belgeyi “parçalayan” bir dosya yıkıcı var. Böylece profesyonel dosya geri alma programlarıyla bile hiçbir zaman tekrar erişilemez. Ancak, bu özellik sadece yazılımı ücretli sürüme yükselttiğinizde erişilebilir.

 

Yeni Arayüz

Yeni Avast Arayüzü de güncellendi. Şimdi odak noktası, daha önce ilk pencerede daha fazla bilgiye erişilmesini sağlamak ve böylece gereksiz geçişlerden kaçınmaktır.

Yani, program penceresinin yanında, dört ana konu bulacaksınız: Durum, Koruma, Gizlilik ve Performans.

Önceki sürümlerin aksine, bu bölümlerin her biri bazı kullanışlı özellikleri basitleştirir. Genel olarak, karşılaştığımız tüm modifikasyonlar temel olarak önceki sürümlere kıyasla arayüzün büyük bir basitleştirilmesidir.

Amaç sadece ilk ekranlarda gerekli olan önemli işlevleri ve ayarları göstermektir.

Dört konu şimdi çok büyük grafiklerde ve düz bir renk şemasında görüntülenir. Bu özellikle, Windows 10 dokunmatik ekranlı bilgisayarlar kullanan kişiler için ilginçtir.

Evet, Avast ücretsiz bir çözüm için oldukça güvenli bir antivirüs ve hala Avast Şifreleri gibi bazı pratik özellikler sunuyor. Bununla birlikte, geliştirici, kullanıcıların bilgisayarlarını gerçekten güvenli hale getirecek.

Daha derin tarama programlamayı daha basit hale getirebilir. Elbette, varsayılan olarak etkin olan gerçek zamanlı koruma, yeni tehditlerin yerleşmesini önler.

 

İlginizi çekebilir:

Okumaya devam et
Şunlar da ilginizi çekebilir...

İçerikleri oluşturur, BAHUSUS ekibini yönetir ve bu blogda gördüğünüz her içeriğin güzel görünmesini sağlar.

Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Antivirüs

bitcoinBitcoin
$ 27,131.272.74%
ethereumEthereum
$ 1,717.572.96%
terra-lunaTerra Luna Classic
$ 0.000123.65%
En üste