Android için en iyi Antivirüs Uygulamaları

Antivirüs Uygulamaları

Android cihazınızın Virüs koruması için en iyi Antivirüs uygulamaları listesi.

Android sistemine ya da veri tabanına zarar veren virüs yazılımlarına karşı; Telefon ve Tabletinizi koruyan önemli uygulamalar vardır. Bunlardan en iyi olan android için antivirüs uygulamaları listesini hazırladık.

Bu nedenle kullandığımız cihazlardan güvenilir ve etkili bir şekilde faydalanabilmemiz için antivirüs programlarını mutlaka kurmalıyız. Ancak bu konuda oldukça dikkatli davranmak gerekir. Çünkü bazı antivirüs programları ya cihazı korumak yerine zarar verir ya da hiçbir işe yaramaz.

Peki android için en iyi antivirüs uygulamaları hangileridir?

İşte Android cihazlar için en iyi korumayı sağlan 10 Antivirüs uygulamaları:

Kaspersky Mobile Antivirus

kaspersky

Şimdi indir:

Download

Kaspersky telefon ya da tablet gibi android cihazları virüslere karşı korumanın yanında. Cihazınızdaki özel bilgilerinizin çevrimiçi veya çevrimdışı virüs yazılımlarına karşı korunmasında oldukça etkili bir virüs programıdır.

Ayrıca kullanıcılara arka planda kullanım, kötü yazılımları ve programları anında engelleme. Yüklenen uygulamalara kişiye özel kilit koyabilme özelliği. Kaybolan veya çalınan telefonların bulunabilmesi. Telefonun izinsiz açılmasını önleme gibi imkanlar da sunmaktadır.

 

McAfee Mobile Security

Mcafee

Şimdi indir:

Download

Kullanıcılara telefonlarının yer tespiti ve performans optimizasyonu gibi ek hizmetler de sunan McAfee programının bu alanda ödülleri de bulunmaktadır. Performans optimizasyonu ve üstün güvenlik önlemleriyle telefon ya da tablet gibi. Android işletim sistemine sahip cihazlarınızın performansını arttırır.

 

Panda Antivirus

panda

Şimdi indir:

Download

Malware, spyware ve diğer casus yazılımları önlemeye yardımcı olan bu uygulama. Sağladığı üstün internet korumasıyla da zararlı reklam ve siteleri engellemeye yardımcı olmaktadır.

 

Mobile Security & Antivirus

eset

Şimdi indir:

Download

Bu antivirüs uygulaması ile istenmeyen e posta, telefon çağrıları ve reklamların açılımını engelleme. Mesajlar üzerinden cihaza bulaşabilecek kimlik avı casus yazılımları. Zararlı internet sitelerini engelleme gibi birçok özelliğe sahip olabilirsiniz.

 

Bitdefender Antivirus

bitdefender

Şimdi indir:

Download

Bitdefender uygulaması malware yazılımlara karşı en etkin korumayı sağlayan antivirüslerin başında gelir. Üstelik hızlı performans ve kolay kullanım imkanı sunan bu program tamamen ücretsiz.

 

Malwarebytes Anti-Malware

malwarebytes

Şimdi indir:

Download

Android sistemlerde yaygın bir şekilde kullanılan bu uygulama. Truva atları ve casus yazılımlar gibi Sistem belleğini dışarıdan tehdit eden çevrimiçi virüslere karşı üstün koruma sağlamaktadır.

 

Avira Antivirus Security

avira

Şimdi indir:

Download

Avira tarafından geliştirilen bu uygulama android cihazlara casus yazılımların girmesini önlemesinin yanında. Çalınma ya da kaybolmalara karşı da koruma sağlar. Uygulama her ne kadar ücretsiz olarak sunulsa da Premium versiyonunda daha fazla özellik vardır.

 

AVL Antivirus Security

avl

Şimdi indir:

Download

APK, DİE, sisx, XAp, CAB ve daha birçok formattaki dosyalarda. Cihaz için zararlı olan yazılımları tespit ederek silebilme. Ayrıca yüklenmiş uygulamalarda virüs taraması yapabileceğiniz gelişmiş bir antivirüs programıdır.

 

CM Security

CM Security

Şimdi indir:

Download

CM Security uygulaması diğer Antivirüs uygulamaları arasında cihazınızın performansını düşürmeden. Malware olarak tanımlanan virüslere karşı etkili bir koruma sağlar. Ücretsiz olarak android kullanıcılarına sunulan bu harika antivirüs programı ile Cihaz belleğindeki tüm dosyalar. Hızlı bir şekilde taranıp sistemde bulunan kötü yazılımlar anında siliniyor.

 

Avast Antivirus & Security

avast

Şimdi indir:

Download

Uygulama size virüslere karşı üstün koruma sağlamasının yanında mesaj ve arama filtreleme. Zararlı web sitelere karşı koruma ve ağ bağlantısı sayacı gibi ek hizmetler de sunmaktadır.

 

Diğer Android Uygulamaları

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *