Bizimle iletişime geçin

BAHUSUS.COM

Emoji listesine 2018 de 130’dan fazla emoji geliyor

emoji

Mobil

Emoji listesine 2018 de 130’dan fazla emoji geliyor

Emoji listesine 2018 de 130’dan fazla emoji geliyor

2018 için 130’dan fazla emoji geliyor

Emoji listesine 2018’de 130 dan fazla yeni emojiler ekleniyor. Kusursuz metin hazırlamak için Emojis gerekli hale geldi, bu nedenle kütüphanenin büyümesini sürdürmesi şaşırtıcı değil. Bu satırlar boyunca Unicode, 2018 için yaklaşık 130 taslak adayı içeren Unicode 11.0 beta listesini resmen ilan etti.

En yeni liste de olabilelecek emojiler pastırma, dilimlenmiş bir kek, kanguru ve oyuncak ayı gibi popüler ilavelerden oluşan bir dizi özelliğe sahiptir. Gülen suratlar altında konfeti ile çevreleyen parti şapkalı ve biri üç kalp ile kızaran biri var. Gözler yerine OK ile sırıtarak yüz gibi bazı erken adaylar ve soru işaretleri ile gözleri kaşlarını çatan yüz kesmeyi sağlamadı.

Çatık bir varyasyonda sevilen gülümseyen poop emoji de listeden çıkarıldı. “Pile of Poo” işletim sistemlerine bağlı olarak farklı görünse de mevcut olanlar her zaman sırıtıyor. Yeni eklemenin kullanıcılara ifade etme duygusunu vermesi bekleniyordu.

Önerilen güncelleştirme, Emoji yönü ile ilgili olarak Unicode’un emojis belgelerinde de yayınlandı. Belgenin yeni bölümünde “sağ veya sola bakan grafiklerle emoji, satıcının tercihine göre her iki yönde yüzleşebilir” sözleriyle ifade ediyor. Bu, koşucu veya tren gibi emojilerin sola dönebileceği anlamına gelebilir veya doğru.

Emojilerin kullanıcıları görünüşte emoji yönünü şimdi uzun süre çevirebilmek için istekte bulunuyorlar. Onaylandığı takdirde, büyük olasılıkla en çok özellikten yararlanacak emojilere uygulanır.

İlginizi çekebilir: ASUS ve HP’den 20 saatlik yeni Laptop

Unicode yılda daha fazla emoji yayımladığından, seçenekler çeşitli mesleklerde ve çeşitli fiziksel özelliklere sahip erkekler ve kadınlara daha kapsamlı bir şekilde sunulmaktadır. Unicode 11.0’da hala insanların emojileri açısından olası seçenekler olarak listelenen kırmızı saçlı beyaz saçlı ve kıvırcık saçlı bir kişisi var.

emoji

Unicode’a göre gelecek yıl emojis listesiyle ilgili nihai karar Ocak ayına kadar yapılacak. Nihai emojiler listesi yayınlandıktan sonra kullanıcılar. Yeni emojilerin 2018 yılının ikinci yarısında Apple, Microsoft, Samsung ve Google gibi önemli platformlarda yer almasını bekleyebilir.

2018’in ikinci yarısında gelecek olan yeni emojileri sabırsızlıkla bekliyoruz.

Okumaya devam et
Şunlar da ilginizi çekebilir...

İçerikleri oluşturur, BAHUSUS ekibini yönetir ve bu blogda gördüğünüz her içeriğin güzel görünmesini sağlar.

Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Mobil

bitcoinBitcoin
$ 23,127.201.3%
ethereumEthereum
$ 1,642.841.52%
terra-lunaTerra Luna Classic
$ 0.0001817.91%
En üste