PrivaZer indir – Harddisk Temizleme Programı

PrivaZer indir

PrivaZer, yararsız dosyalar için sistem üzerinde basit veya ağır aramalar yapan bir harddisk temizleme programıdır.

Bu öğeler, genellikle geçici dosyalar veya kaldırılmış programlar tarafından bırakılan izler, diski parçalara ayırır ve bilgisayarın çalışmasını bozabilir.

Bu program, basit ve gelişmiş özelliklerin tamamen yenilenmiş bir arayüzde birleştirilmesiyle basit bir şekilde çalışmaktadır. Pratikte tartışmasız CCleaner‘ın, gerçekte türün büyük isminin büyük bir alternatifi.

Downloadprivazer_free.exe  DownloadPortable

Windows 10 / 8 / 7 / Vista / XP
HDD ve SSD uyulmu

PrivaZer, bu tipteki dosyaları bilgisayarınıza bağlı tüm disk sürücülerinde arayabilir. Böylece her şeyi temiz ve iyi çalışmasını sağlamak için geniş bir arama sağlar.

Privazer Ekran görüntüsü

Ekran görüntüsü

PrivaZer’ın üç farklı işletim seçeneği vardır. Geleneksel bir şekilde kurulabilir, kurulum yapmadan çalışabilir ve örneğin bir pendrive’dan çalışabilen taşınabilir bir dosya bile oluşturabilir. Bu, yükleyicinizi açarken programda yapmanız gereken ilk tanımdır.

 

PrivaZer Adım adım kurulum

Temel veya ileri düzey bir kullanıcı olmanız fark etmez, yeni PrivaZer arayüzü kullanımı basit olacaktır. Uygulama şimdi, bir sonraki adımda faaliyetinizi yönlendirecek ayarları. Tam olarak yapılandırabileceğiniz ve bu süreç boyunca daha fazla pratiklik ve verimlilik sağlayan bir ilk adım adım sunuyor.

Bilgisayarınızda yeni arama yaptığınız PrivaZer’in merkezi sayfası neredeyse değişmeden kalır. Burada, hangi kullanıcı seviyesini ayarladığınızı görebilir ve istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Program, hangi uygulamaların taranması gerektiğini tanımlamak için kendi takdirinize bağlı olarak özelleştirilmiş bir arama seçeneği sunar.

 

Derin temizlik

Harddisk durumuna bağlı olarak, işlemlerin tamamlanması 30 dakikadan iki saate kadar sürebilir. Tarama sırasında, dosyaların taranmasından kısa bir süre sonra temizlik işleminin başlaması ve sonlandırıldığında bilgisayarın kapatılması için bir seçenek vardır.

Süreç başladığında, bilgisayar performansı pahasına daha hızlı yapmak için sorumlu olan Yükseltme seçeneği vardır. Sadece temizleme yapılırken makinede başka bir şey yapmıyorsanız kontrol edin. Seçime kayıtsız, PC yine de yavaşlar, ancak bu öğeyi kontrol etmeden tutmak hala kullanılmasına izin verir.

Yazılım ayrıca internet tarayıcılarının tedavisinde gelişmiş seçenekler sunmakta. Bu araç tarafından desteklenen türlerin programlarının miktarını genişletmektedir.

 

İlginizi çekebilir:

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *