CCleaner indir – PC Performans ve Temizlik Programı

CCleaner indir

CCleaner v5.46 Performans ve disk alanı kazanmak için PC’den gereksiz dosyaları kaldırın.

Yeni bir Bilgisayar alındığında veya bir Bilgisayar sıfırlandığında, performansından memnun oluruz.

Çünkü istenen herhangi bir görev hızlı bir şekilde gerçekleştirir. Kullanıcının kullanımda olmayan dosyaları düzenli olarak temizlemesi ve silmesi gerekir. Ancak tüm bunları etkili, hızlı ve baş ağrısı olmadan yapmak her zaman mümkün değildir.

Downloadccsetup546.exe

Windows 10 / 8 / 7 / Vista / XP

Bilgisayardan en iyi sonuçları almak isteyen herkes, CCleaner’ı kesinlikle duymuştur. Program, makinenin birkaç kaydını (Sistem bilgisi, tarama tanımlama bilgileri. Yüklenen ve kaldırılan program kayıtları. Yedekleme verileri, anlık mesajlaşma geçmişi, diğerleri gibi).

ekran görüntüsü

Analiz etmek için ana özelliği olan yeni bir sürüm kazandı. Yararsız dosyaları silmek ve performansını artırmak için tam bir tarama yapın.

 

Özellikleri

  • Komplike olmayan işlevsellik.
  • Mükemmel PC temizleme performansı.
  • Sunulan mükemmel araç yelpazesi.
  • Bilgisayarın bütünlüğünü garanti eden mekanizmalar.

 

Diğer sürümlerde olduğu gibi, CCleaner’ın ana işlevi hala işletim sistemi tarafından sağlanan gereksiz içeriğin ortadan kaldırılmasıdır. Temizlemeye gelince, hem Windows özelliklerinde hem de makinede kurulu diğer yazılımlar tarafından korunan kirlerde gerçekleştirilir.

Program ayrıca makineye yüklenen programları da tanımlayabilir. Böylece bunları pratik ve sorunsuz bir şekilde yönetebilirsiniz.

İşletim sistemi ile başlatılan programlar gibi kategorilere ayrılmış gibi görünüyor. (Windows yüklemesi ile birlikte çalışmaya devam edecekleri bile tanımlamak mümkün). Bilgisayarda bir şeyler ters giderse halihazırda yaratılan geri yükleme noktalarını görebilme imkanı da var.

İşletim sistemi günlükleri ayrıca CCleaner kontrol edebilecekleri. Çalışmanın gerekmediği şekilde düzeltme yapabilmeleri için düzenleyebildikleri şeylerin listesinde yer almaktadır.

Tarayıcılar söz konusu olduğunda, program, kendilerine yüklenen eklentileri yönetme fırsatı sunar. Ve çerezlerin bakımı akıllıca yapılır. Yazılan e-postalar, kayıtlı parolalar ve diğer bilgiler gibi baş ağrısından ve veri kaybından kaçınır.

CCleaner bu versiyonunda, ana değişim görselde, şimdi önceki baskılarda görülenle kıyaslandığında daha temiz hale geliyor. Bununla birlikte, menülerin düzeni ve diğer bilgiler hala alışık olduğunuzla aynıdır.

 

İlginizi çekebilir:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *