Twitter Hesap Onaylatma için Basit Adımlar

Twitter Hesap Onaylatma

Twitter hesap onaylatma 2018, Twitter ve Instagram gibi en iyi ağlarda en yüksek biçimlerinden biri.

Mavi tik verified Doğrulanmış Hesap logosudur.

Her ikisi de ayrı sosyal medya kuruluşları tarafından yönetiliyor olsa da. Doğrulanmaya kadar başarılı olan işlemler çok benzer.

Bu makalede, Twitter hesap onaylatma işlemlerinin basit adımlarından bahsedeceğiz.

 

Twitter’da Hesap Doğrulatma Adımları

Öncelikle, Twitter’da doğrulanma yöntemini başlatmak için Twitter’ın doğrulama isteği formu‘na gidin. Formu tamamlamak için hedef Twitter hesabınıza giriş yapmanız gerekeceğini unutmayın.

Hesabınızın doğrulama için dikkate alınabilmesi için, profilinizde aşağıdaki öğelerin bulunması gerekir:

  • Doğrulanmış bir telefon numarası Bu, kimliğinizi doğrulamaya ve çevrimiçi kişiliğinizi çevrimdışı varlığınızla doğru bir şekilde ilişkilendirmenize yardımcı olur.
  • Onaylanmış bir e-posta adresi. Twitter’a göre, hesap bir şirket veya kuruluş hesabıysa. Hesapla ilişkilendirilen e-posta adresi bir şirket veya kuruluş e-posta adresi olmalıdır (ör. [email protected]).
  • Bir biyo Twitter’da doğrulanma sürecinde en iyi sonuçları elde etmek için, kamu görevlinizin doğasını doğru şekilde yansıtması gerekir.
  • Bir profil fotoğrafı Başka bir sosyal ağda (LinkedIn, Instagram, Facebook vb.) Güçlü bir varlığınız varsa, bu fotoğrafların eşleştiğinden emin olun. Henüz doğrulama isteğinde bulunamadığınız ağlar gibi ağlarda, doğrulama kararı almak için diğer sosyal ağlardan ilgili bilgileri alırlar.
  • Bir başlık fotoğrafı Doğrulama için markalar dikkate alındığında, Twitter, profillerini en üst düzeyde tamamlamış olanları tutar. Diğer tüm doğrulama boyutlarına uyduysanız bile eksik bir profil şansınızı zedeleyecektir.
  • Doğum günün Bu sadece şirket, marka veya kuruluş olmayan hesaplar için geçerlidir. Bu bilgileri, seçtiğiniz kitleye bağlı olarak görüntülemeyi seçebilir ve ayarlarınızda bunu değiştirebilir. Telefon numaranız gibi, bu sadece kimliğinizi doğrulamaya yardımcı olur.
  • Sana ait internet sitesi Halka açık bir rakam veya marka iseniz, gerçekten bir web siteniz olmalıdır. Twitter, durumunuzu meşru bir varlık olarak belirlemek için bunu kullanacaktır.
  • Tweet’ler “Herkese Açık” olarak ayarlandı. Tweet’leriniz özelse herkese açık bir şekil olarak görülmesi zor.

Tüm bu işlemleri tamamlandıktan sonra; Twitter hesap onaylatma için Mavi tik başvurusu yapabilirsiniz. Eksik olan bilgilerle başvuru yapmayın, aksi halde bir kaç ay başvuru yapamazsınız.

Hesabınızın en az 20-30 bin takipçisi olması gerektiğini bilmeniz gerekir.

 

İlginizi çekebilir:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Link xoilac 1 anstad.com, Link xoilac 2 sosmap.net, Link xoilac 3 cultureandyouth.org, Link xoilac 4 xoilac1.site, Link xoilac 5 phongkhamago.com, Link xoilac 6 myphamtocso1.com, Link xoilac 7 greenparkhadong.com, Link xoilac 8 xmx21.com, Link 6686 design 686.design, Link 6686 blog 6686.blog, Link 6686 express 6686.express,