Twitter Araçları 75 Adet Ücretsiz Mega Koleksiyon

Twitter Araçları

Twitter araçları eğlenceye devam ederken bağlı kalmanın bir yoludur.

Kendinizi, işletmenizi, ürün ve hizmetinizi tüm dünyaya yaymak için harika bir platform. Twitter’da 280 milyondan fazla aktif kullanıcı var ve günde 1 milyardan fazla arama sorgusu yönetiyor. Bu acele nedeniyle, tüm pazarlamacılar, genel görünürlüklerini analiz etmelerine ve yönetmelerine yardımcı olabilecek faydalı araçlar setine ihtiyaç duyuyorlar.

Makale, ücretsiz power-up’lar arayan tüm bu Twitter araçları pazarlamacılar için hazırlanmıştır. Neredeyse tüm ihtiyaçları karşılayan heyecan araçlarından ve uygulamalardan oluşan mega bir liste oluşturduk. Akıllıca seçim.

Analitik

Riffle by CrowdRiff

CrowdRiff

Riffle, etkileşimi anında bulmak ve bağlamak için mükemmel bir platformdur. Etkinliği analitik (gerçek zamanlı olarak) ve her kullanıcının potansiyel değerini sunar, dolayısıyla katılımı önceliklendirip kişiselleştirebilirsiniz.

 

SocialRank

SocialRank

SocialRank, Twitter takipçilerinizi tanımlamak, düzenlemek ve yönetmek için kullanılan bir web aracıdır. En iyi takipçilerinizin ve en çok etkileşim içinde olan takipçilerinizin sıralanmış bir listesini gösterir.

 

Twitonomy

Twitonomy

Witonomy, kullanıcıların ve tweet’lerin ayrıntılı görsel analizlerini gösteren bir gösterge tablosu sağlar. İnsanlara göz atabilir, arama yapabilir, filtreleyebilir, fikir verebilir ve tweet’leri izleyebilirsiniz. Ayrıca tweetler, Retweet’ler, takipçiler ve aşağıdaki listeleri Excel’e aktarmanıza izin verir.

 

SocialBro

SocialBro

SocialBro, Twitter araçları kullanıcılarınızı analiz etmek, etkileşimde bulunmak ve para kazanmak için kullanılan bir platformdur. Ücretsiz sürümü, tweet raporu, liste yönetimi, topluluk segmentasyonu, raporları takip etme / takib etmek için en iyi zaman ve daha pek çok özellik gibi özellikleri içerir.

 

SumAll

SumAll

SumAll, verilerinizi düzgün bir şekilde organize eden hepsi birarada bir gösterge tablosudur. Twitter hesabınızı senkronize edin ve takipçilerinizin nasıl büyüdüğüne, görüş ve katılımınıza ilişkin raporu alın.

 

Followerwonk

Followerwonk

Followerwonk, Twitter analizine derinlemesine girmenizi sağlar. Twitter biyografilerini arayın, kullanıcıları karşılaştırın, takipçileri takip edin ve sınıflandırın ve davranışlarını analiz edin.

 

MyTopTweet

MyTopTweet

MyTopTweet, kullanıcı adını girerek başkasının en iyi tweet’ini bulmanızı sağlar. Yeni 3200 tweet’e bakıyorlar ve nişan alıp vererek onlardan en iyilerini gösteriyorlar.

 

Bluenod

Bluenod

Bluenod, etkilenenleri hızlı bir şekilde bulmanıza yardımcı olan gerçek zamanlı bir topluluk görselleştirme aracıdır. Verileri dışa aktar ve hashtag’lar hakkında fikir sahibi ol. En iyi içeriğinizi paylaşmak için konu tabanlı topluluğu hedefleyebilir ve etkili etkilenenlerle iletişime geçebilirsiniz.

 

Klout

Klout

Klout puanınızı (1’den 100’e) izler ve takipçilerinizin henüz görmediği paylaşılabilir içeriği önerir.

 

Tweetchup

Tweetchup

Tweetchup, bağlantılarınızı, tweet’lerinizi, anahtar kelimelerinizi, hashtag’larınızı ve Twitter’daki herhangi bir kullanıcıyı herhangi bir cihazdan analiz etmenize yardımcı olan en iyi Twitter araçları kategorisindedir.

 

Sayaç

Sayaç

Twitter Counter, takipçilerinizi, takipçilerinizi, tweet’lerinizi, etkileşiminizi analiz etme ve büyümenizi diğer kullanıcılarla karşılaştırmanın bir yoludur.

 

Simply Measured

Simply Measured

Simply Measured, takipçileriniz hakkında bilgi edinmek  ve önemli müşteri hizmetleri metriklerini ölçmek için ücretsiz bir Twitter araçları dır.

 

TweetStats

TweetStats

Twitter için günlük / saatlik tweetler, yanıtlar ve rötuşları grafik biçiminde gösteren güçlü istatistikler.

 

İzleme

Bir Milyon Haritası

Bir Milyon Haritası

Coğrafi konum ve gerçek zamanlı tweet izleme için bir araç. Gerçek zamanlı olarak tweetlendiği için anahtar kelimeleri takip edebilir ve takip edebilirsiniz. Daha doğru sonuçlar elde etmek için belirli alana yakınlaştırın.

 

Keyhole

Keyhole

Anahtar deliği, gerçek zamanlı izleme aracıdır. İsminizin veya şirketinizin markasının bir URL, hashtag veya anahtar kelimesi Twitter’da belirtildiğinde size bildirir.

 

Twazzup

Twazzup

Twazzup, Twitter için gerçek zamanlı anahtar kelime izleme analiz aracıdır. Sadece şirket adı, anahtar kelime veya hashtag girmeniz gerekir ve size sayısız ilgili tweets, hesaplar ve etkileyenler göstereceğim.

 

Twtrland

Twtrland

Twtrland, markanızı Twitter’da inşa etmenize ve izlemenize yardımcı olur. Uyumunuza uyan demografik bilgileri, yakın ağınızdaki kimlikleri görüntüler ve manzaranızı analiz etmenizi ve etkileyenler bulmanızı sağlar.

 

Mentionmapp

Mentionmapp

Adından da anlaşılacağı gibi,  sizinle ve Twitter’da yer aldığınız kişilerin görselleştirme haritasını görüntüler.

 

TweetReach

Reach

Anahtar kelimeyi, URL’yi, hashtag’ı veya kullanıcı adını girin ve  TweetReach  , aramanızla eşleşen tüm ilgili tweetleri (metriklerle ilgili ayrıntılı raporlarla birlikte) size geri gönderir.

 

Takip edilmeyenler

Takip edilmeyenler

Unfollowers  size geri ve daha fazlası sizi takip etmiyor fanlar, karşılıklı followback, yeni unfollowers, yeni takipçi, insanlar ayrıntılı bir listesini verir.

 

Tweepi

Tweepi

Tweepi, birkaç tıklamayla, etkin olmayan takipleri silip, takip edilmeyenleri boşaltın ve başkasının takip etmesini sağlar.

 

DoesFollow

DoesFollow

Kimin kimleri takip ettiğini bulun. Obama, Linkin Park’ı takip ediyor mu?

 

ManageFlitter

ManageFlitter

ManageFlitter , son tweet, yer, takipçi sayımına göre İzleyenlerinizi bölmek ve geri ya da değil seni takip edip. Birden fazla hesabı yönetmenizi sağlayan güçlü bir gösterge tablosuyla birlikte gelir.

 

Tweepsmap

Tweepsmap

Tweepsmap  , takipçilerinizin dünyadaki yerlerini gösteren bir web aracıdır. Ayrıca, etkin olmayan hesapları, yeni takip edenleri, geri kullanıcıları ve daha fazlasını takip etmeyenleri görüntüler.

 

PeerIndex

PeerIndex

PeerIndex, Twitter’da belirli anahtar kelimeler için etkili kişileri aramanıza izin verir. Serbest sürümde, etkileyenler listesi yalnızca 20 ile sınırlandırılmıştır. Ayrıca, izleyici içgörüsü, uyarılar ve sosyal analiz sağlar.

 

Crowdfire

Crowdfire

Crowdfire sizi takip edenlerin, sizi kimin takip etmediğini kimin izlediğini, sizi kimin takip ettiğini görerek listenizi incelemenize izin verir. Ayrıca, ne gibi olursa olsun takip etmek istediğiniz her zaman bir beyaz liste oluşturabilirsiniz.

 

Trend

TrendMap

TrendMap

Bu, yerel Twitter eğilimlerini izlemek için kullanılan bir  coğrafi konum aracıdır. Popüler hashtag’ları ve orada eğilimli diğer terimleri gösteren, yakınlaştırılabilir bir harita sunar.

 

Trend24

Trend24

Son 24 saatteki trend konularına bakın. Burada, ülkeye göre saatlere ve ülkelere göre saatler indirebilirsiniz.

 

Statweestics

Statweestics

Statweestics  , hashtag’lar, kullanıcılar, kelimeler ve konumlarla ilgili güncellemeleri canlı olarak gösterir. Stat her dakikada değişir.

 

Sohbetler ve Hashtags

TweetChat

TweetChat

TweetChat ile hashtag’ınızı girerek sohbete başlayabilir veya belirli bir karma etiketi takip edebilir ve istediğiniz gibi cevaplayabilirsiniz. Karma etiket otomatik olarak cevabınıza eklenecektir.

 

Etiket

Etiket

Etiket , daha çok “hashtag’ların Pinterest’ine” benziyor. Toplumsal medya içeriğini sosyal platformlardan aramak ve toplamak için hash etiketi kullanır. Burada, ilgilenmediğiniz sohbeti izlemek ve filtrelemek için kendi hashtag’inizi oluşturabilirsiniz.

 

BeatStrap

BeatStrap

BeatStrap , haber, spor ve olayları bir takım olarak kapsar. Geceğinize tweetlemek istediğiniz kişileri ekleyin ve onlara kullanım için hashtag’ler verin. Siz ve arkadaşınız sizin hashtaginizle tweet yaptığınızda bunu herhangi bir yere gönderebilir ve gerçek zamanlı olarak güncellenir.

 

Hashtagify.me

Hashtagify.me

İlgili etiketleri, etkileyicileri, son konuşmaları, etkileyenler ve rakiplerini keşfetmek için hashtag etiketini girin.

 

Topsy

Topsy

Topsy, anahtar kelime arama temelli son ve alakalı cıvıldıkları gösteren bir sosyal arama motorudur. Aramayı bağlantılara, fotoğraflara, videolara veya belirli bir tarih aralığına daraltabilirsiniz. Ayrıca, (aranan anahtar kelimenin) duyarlılık skorunu ve Topsy analitikteki eğilimleri görüntüler.

 

TwChat

TwChat

TwChat  basit bir gerçek zamanlı sohbet odasındadır. Sadece karst etiketini gönderin, sohbet odasına girin, kullanıcıları davet edin ve eğlenin.

 

TWUBS

TWUBS

TWUBS’da sohbetinizin hashtag’ını girin ve tweetleri bir konumdan alın. Etkinliğinizi veya organizasyonunuzu canlı kitlesine tanıtmak için sohbet sayfanızı da markalayabilirsiniz.

 

Ritetag

Ritetag

Ritetag , etiketin ulaşabileceği, popüler olduğu ve alternatif etiketler için öneriler sunduğu popüler hashtagları önermektedir. 10 milyondan fazla hashtag ile güçlü bir API’ya sahiptir.

 

ChatSalad

ChatSalad

ChatSalad yaklaşmakta olan Twitter sohbetlerini ve hanghtag’la birlikte planlandıklarında görüntüler.

 

The Latest

The Latest

Bu, Twitter’daki son ve ilgi çekici bağlantıların otomatikleştirilmiş bir listesidir.

 

Nurph

Nurph

Nurph, tekrarları ve takip istatistikleri ile sohbetinizi planlamanıza ve düzenlemenize olanak tanıyan bir Twitter sohbet platformudur.

 

Seen

Seen

Görülen medya her olay için otomatik olarak toplanır ve sıralanır. İlgili bir hashtag girerek tüm bu medyayı bulabilirsiniz.

 

Clients

TweetDeck

TweetDeck

TweetDeck Güçlü bir araç  gerçek zamanlı izleme, örgütlenme ve nişan için Heyecan müşterileri için. Önemli içeriğe sahip olmak için akışınızı bölümlü sütunlara bölebilirsiniz. Parolanızı paylaşmadan meslektaşlarınızla bir hesabı da paylaşabilirsiniz.

 

YoruFukurou

YoruFukurou

Bu, Mac OS X için yerel bir Twitter istemcisidir. Gelen tweetleri, listeleri, aramaları gösteren bir gösterge tablasına sahiptir ve içeriği birden fazla sekmeye bölebilirsiniz.

 

Analytics

Analytics

İzlemeyi ölçmek için Twitter’ın çok kendi analitik aracı , tweet’inizin katılım oranı. Ayrıca takipçilerin sayısındaki büyüme grafiğini, takipçilerinizin ilgisini konum ve cinsiyet ölçümlerine göre gösteren bir grafik görüntüler.

 

Zamanlama ve Çizelgeleme

Bufferapp

Bufferapp

Bufferapp, tweet’inizi planlamanıza, performanslarını izlemenize ve paylaşmak için elle seçilen içeriğe erişmenize olanak tanıyan basit bir sosyal medya yönetimi aracıdır.

 

Tweroid

Tweroid

Tweroid  sizin ve takipçinizin tweet’lerini analiz eder ve size en iyi tweet zamanlarını verir.

 

Tweet4me

Tweet4me

Tweet4me herhangi bir tarih, herhangi bir zamanda ve herhangi bir Twitter uygulamasından bir tweet’i tamponlamak veya zamanlamak için kullanılır. Onlara, tweet’i ne zaman zamanlamak istediğinizi söyleyen bir önek içeren doğrudan bir mesaj göndermeniz gerekiyor.

 

İçerik ve Kullanıcılar

Swayy

Swayy

Swayy, internet‘ten en iyi içeriği kolayca keşfetmek, okumak ve paylaşmak için kullanılan bir araçtır. Burada takipçilerinizin ilgisini görebilirsiniz.

 

Sonar Solo

Sonar Solo

Sonar Solo ile konuyla ilgili eğilimleri ve etkilenenleri gerçek zamanlı olarak bulmak için herhangi bir konuyu arayabilirsiniz. Duyarlılık analizi, eğilim istihbaratı ve veri madenciliği gibi ileri teknikler kullanarak insanların zihninde olanı görselleştirir.

 

Nuzzel

Nuzzel

Nuzzel , arkadaşlarınızın ve arkadaşlarınızın neler okuduğunu keşfetmenize yardımcı olur. Takip ettiğiniz insanlar arasında trendin nelerin olduğunu görmek için harika bir platform.

 

Follerme

Follerme

Follerme , herhangi bir Twitter kullanıcısı hakkında önemli istatistikleri hızlı bir şekilde analiz etmenizi sağlar. Bu, kullanıcının ayrıntılarını, istatistiklerini, tweet konularını, hashtag’larını ve masalları içerir.

 

TwiPho

TwiPho

TwiPho, şu anda Twitter’da, resimlerde neler olduğunu bulmak için bir platform. Konuma veya anahtar kelimeye göre arama yapabilirsiniz.

 

Konu Tarayıcısı

Konu Tarayıcısı

Bu, seçtiğiniz herhangi bir kullanıcının en çok kullanılan kelimelerini gösteren bir kelime bulutu web aracıdır.

 

BuzzSumo

BuzzSumo

BuzzSumo , paylaşılan içeriğin ve anahtar etkileşenlerin çoğunu bulmak için harika bir web aracıdır. Twitter’da ve diğer sosyal platformlarda hangi içeriğin en fazla sayıda paylaşım aldığını görmek için konuyu veya URL’yi girmeniz yeterlidir.

 

Paper.li

Paper.li

Paper.li, tweet’lerinizi toplamanıza ve bunları Twitter hesabınızda otomatik olarak paylaşılabilecek bir gazete stili formatında düzenlemenize olanak tanıyan benzersiz bir web aracıdır. En iyi tweet’leri ve hashtag’leri yakalamak ve trafik çekmek için harika bir yoldur.

 

Digg Deeper

Digg Deeper

Bu, Twitter takipçilerinizin paylaştığı en iyi bağlantıların ve içeriğin algoritmik bir görüntüsüdür. Arkadaşlarınızın Twitter’da neler paylaştıklarının bir günlük e-posta bülteninde olan News.me ile eşleştirilir.

 

Çeşitli

Socialoomph

Socialoomph

Socialoomph  (ücretsiz sürümü) tweet’ler programlamanıza, anahtar kelimeleri izlemenize, tweetlerinizi boşaltmanıza, tıklamalarınızı izlemenize, yeni takipçilerinize DM göndermesine, taslak kaydetmenize / yeniden kullanmanıza ve Twitter profilinizi genişletmenize izin verir.

 

Storify

Storify

Storify, insanların internette ne söylediğini bulmayı, toplamayı ve paylaşmayı kolaylaştırır. Herhangi bir sayıda tweet ve medya içeriği toplayabilir ve bunları herhangi bir platforma gömebileceğiniz ve paylaşabileceğiniz bir storify koleksiyonuna yerleştirebilirsiniz.

 

HootSuite

Hootsuite

HootSuite , tweet’inizi planlamak, 3. parti uygulamaları entegre etmek, takipçinizin büyümesini yönetmek ve izlemek için kullanılabilir. Ayrıca, RSS bağlantıları (en fazla 2), URL kısaltma ve daha fazlası gibi özelliklerle doludur.

 

Tweetbe

Tweetbe

Tweetbe, Twitter listenizi oluşturmak ve yönetmek (keşfetmek, eklemek, paylaşmak veya kaldırmak için) için güçlü bir araçtır.

 

GrupTweet

GrupTweet

GroupTweet , birden fazla kullanıcının Twitter şifresini paylaşmadan hesabınızdan tweetlemesine izin verir. Herhangi bir sayıda kullanıcıya erişim izni verebilir veya erişimi tek tek iptal edebilirsiniz (tek tek).

 

Bio is Changed

Bio is Changed

Bu araç, birisi kendi Twitter biyografisini  veya profil resmini değiştirdiğinde sizi uyarır. Bu, yeni iş, haber, etkinlikler vb. Izlemek için yararlı olabilir.

 

Twibes

Twibes

Twibes, karşılıklı çıkarları olan insanlarla bağlantı kurmanıza yardımcı olur. İlgi gruplarına veya listelere katılmak, içeriğinizi doğru kitleye sunmanın harika bir yoludur.

 

Pluggio

Pluggio

Pluggio  hepsi bir Twitter yönetim paketinde. Tweetleri ayırmanızı, birden fazla hesabı yönetmenizi, yeni arkadaşlarınızı otomatik keşfetmenizi ve en sevdiğiniz blog’unuza ve haber kaynaklarınıza takılmasını sağlar.

 

Wefollow

Wefollow

Wefollow,  tanınmış kişileri Twitter’da keşfetmenize yardımcı olur. İlgi ve nüfuz sahibi olarak kullanıcıları arayabileceğiniz bir Twitter kullanıcı dizini gibidir.

 

TwtQpon

TwtQpon

Herhangi bir fiziksel veya dijital ürünü çevrimiçi satıyorsanız, TwtQpon yardımcı olabilir. TwtQpon, kullanıcıların indirim kuponları sunmasına izin verir ve ürününüz hakkında birileri tweeterseniz aktif olurlar. Hizmetinizi yaymak için harika bir yoldur.

 

Sentiment140

Sentiment140

Bu, herhangi bir anahtar kelimeye veya markaya yönelik olumsuz ve olumlu duyum yüzdelerini bulmak için basit bir araçtır.

 

BePresent

BePresent

Markanızın toplumsal yanıt verme gücünü gerçek zamanlı olarak takip edin ve kendinizi endüstri ölçütleriyle karşılaştırın. Yanıtlama oranı ve ortalama tepki süresi açısından Twitter araçları Twitter’da ne kadar hızlı tepki verdiğinizi gösterir.

 

Social Mention

Social Mention

İnsanların çevrimiçi markanız hakkında nasıl konuştuklarına hızlı bir şekilde göz atın. Sadece anahtar kelimeyi girin ve Sosyal Mansiyon, size, aradığınız şeyin gücü, duygusu, Twitter araçları tutku ve erişimini gösterecektir.

 

HowSociable

HowSociable

HowSociable size “sosyal medya markası büyüklüğü” (0’dan 10’a kadar) gösterir. Her bir sosyal platform kendi büyüklüğü numarasını alır. Ücretsiz hesap, 12 platformun metriklerini görüntüler.

 

Mokumax

Mokumax

Twitter’da ne kadar iyi çalıştığınızı bilin. Mokumax , günlük tweetlerinizi, retweet’lerinizi ve yanıtlarınızı temel alarak size bir puan verir (0-100).

 

TwitCam

TwitCam

TwitCam , canlı akışı doğrudan kullanıcılarınız için Twitter akışınıza yayınlamanıza izin verir. İzlemek üzere diğer tüm kullanıcıların canlı akış bağlantısını ve açıklamasını profilinize gönderir. Sohbet diyaloguyla görüntüleyenlerle etkileşim kurabilirsiniz.

 

Tweekly

Tweekly

Favori Twitter araçları kullanıcılarınızı ekleyin ve Tweekly tüm güncellemeleri içeren bir haftalık e-posta göndersin.

 

TW doğum günü

TW doğum günü

Twitter araçları içinde bir kullanıcının doğum gününü bulmanın farklı bir yolu. Sadece TW doğum gününde kullanıcı adını gir ve enter tuşuna basın.

 

eCourse

eCourse

Bu, ücretsiz bir Twitter araçları ve güçlü bir Twitter fenomeni olmanıza yardımcı olacak. Bazı şaşırtıcı heyecan ipuçlarıyla doludur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *