Bizimle iletişime geçin

BAHUSUS.COM

Dropbox indir – Bulut Depolama Aracı

Dropbox

Araçlar

Dropbox indir – Bulut Depolama Aracı

Dropbox indir

Dropbox bir bulut depolama aracıdır ve en iyi bulut çözümlerinden biridir.

Bununla birlikte belgeleri, fotoğrafları ve müzikleri güvenli bir sunucuya gönderebilir. Farklı cihazlar arasında içerik senkronize edebilir ve her yerden erişebilirsiniz.

Araç, disk alanını kaydetmek isteyenler için de kullanışlıdır. Bilgisayarınızın veya akıllı telefonunuzun belleğini gereksiz belgeleriyle sıkıştırmak yerine. Dosyalarınızı buluta gönderirsiniz ve daha fazla içerik depolayabilirsiniz.

Bu, bir flash sürücüye çevrimiçi sahip olmak gibidir.

Download

Windows 10 / 8 / 7 / Vista / XP

Uygulama çapraz platform olduğundan. Verilerinizi Windows, Android, iOS, BlackBerry veya web üzerinden depolayabilir ve bunlara erişebilirsiniz.

 

Dropbox Kullanmak için üye olun

Dropbox’ı kullanmak için, ad, soyad, geçerli e-posta adresi ve şifre içeren bir hesap oluşturmalısınız.

Ücretsiz sürüm 2 GB depolama alanı sağlarken. Ücretli planlar ayda 9,99 dolar ile satın alınabilir ve 1 TB bulut depolama alanı garanti edilebilir.

 

Akıllı Senkronizasyon

Dropbox ı kurduktan sonra, bilgisayarınızda özel bir klasör oluşturur.

Sync

Bu dosyaları gönderebilir ve senkronize edebilirsiniz. İsterseniz, bir belgeyi sağ tıklayıp “Dropbox’a Taşı” seçeneğini seçerek de buluta gönderebilirsiniz.

Yazılım ayrıca, sistem saatinin yanında menüde de bir simge ekler, böylece son zamanlarda senkronize edilen öğeleri görüntüleyebilir ve tarayıcıdaki verilere erişebilirsiniz. Hizmete kaydedilebilecek dosya türü sınırlaması yoktur, böylece müzik, video, fotoğraf, Office belgesi ve PDF kaydedebilirsiniz.

Senkronizasyon işlevi, yazılımın daima gönderilmekte olan belgenin en yeni sürümünü korumasını sağlar. Örneğin, evden bir işe başlayabilir, üniversitede geliştirebilir ve cep telefonundan kontrol edebilirsiniz.

 

Herkese gönder

Servise gönderilen tüm içerik dağıtılabilir, saklanan dosyaların yanında bulunan “Share” bağlantısını tıklatmanız yeterlidir.

Bu işlem tamamlandıktan sonra, servis URL adresini Panoya gönderir ve artık bir e-postaya, web sitesine veya sosyal ağa yapıştırabilirsiniz. Ayrıca, çalışma arkadaşınız veya okul arkadaşlarınız için tüm klasörleri de doldurabilirsiniz. Böylece ortak çalışmalara olanak tanırsınız.

Sadece bir tıklamayla, buluta gönderme işlemini durdurabilirsiniz. Buna ek olarak, servisin tek tek senkronize edilecek klasörleri seçmenize izin veren bir seçmeli senkronizasyon sistemi vardır. Bu şekilde, genellikle Dropbox’a eriştiğiniz belirli cihazlardaki belirli dosyalara erişimi sınırlayabilirsiniz.

Yazılım ayarlarında, senkronizasyon klasörünü değiştirmek. Kameradan doğrudan gönderme modunu başlatmak, ekran görüntülerini servisle paylaşmak. Veri indirmek ve yüklemek için bant genişliği miktarını ayarlamak. Bildirimleri değiştirmek için seçenekler vardır.

Bu seçenekleri görüntülemek için, dişli çark düğmesine bastığınızda görüntülenen içerik menüsünde “Preferences” i tıklamanız yeterlidir.

Ücretsiz sürümü sadece 2GB depolama alanı sunsa da, bu bağlantıyı tıklayarak ve Dropbox’ı denemek üzere arkadaşlarınızı davet ederek daha fazla alan kazanabilirsiniz. Sisteme katılan her kişi, hesabında başka bir 500 MB’lık bir garanti sağlayacaktır. 16 GB’a kadar ücretsiz.

 

İlginizi çekebilir:

 

Okumaya devam et

İçerikleri oluşturur, BAHUSUS ekibini yönetir ve bu blogda gördüğünüz her içeriğin güzel görünmesini sağlar.

Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Araçlar

bitcoinBitcoin
$ 23,155.200.62%
ethereumEthereum
$ 1,585.960.52%
terra-lunaTerra Luna Classic
$ 0.0001731.68%
En üste