Bizimle iletişime geçin

BAHUSUS.COM

En iyi Android Çağrı Engelleyici Uygulaması

Çağrı Engelleyici

Android

En iyi Android Çağrı Engelleyici Uygulaması

2018 için En iyi 8 Android Çağrı Engelleyici Uygulama Listesi

Çağrı Engelleyici Uygulaması, Her birimiz telemarketing ajansları veya dolandırıcılar gibi istenmeyen çağrılardan rahatsız oluruz.

Neyse ki, her zaman cihazlarımızı arayanları engelleyebiliriz. Bazı Android telefonlar, engelleme işlevini yerleşik bir özellik olarak sunar, ancak pek çoğu bunu yapmaz.

Bununla birlikte, birçok üçüncü taraf uygulamasının numaranızı istenmeyen aramalardan. Koruyabildiğini ve bilinmeyen numaraları tanımanıza yardımcı olabileceğini bilmek harika. Bu nedenle, Android için hem etkili hem de güvenilir olan en iyi sekiz çağrı engelleyici uygulamasının bir listesini aldık.

 

Android’de bir numara nasıl engellenir: En iyi Android çağrı engelleyici uygulamaları kullanın

Bu liste tercih sırasına göre değildir. En iyi bulduğunuz herhangi birini seçebilirsiniz.

 

Calls Blacklist – Kara Liste

Çağrı Kara Listesi, hem spam çağrı engelleyici hem de SMS engelleyici olarak çalışan güçlü bir Android çağrı engelleme uygulamasıdır.

Calls Blacklist

Calls Blacklist

DownloadAndroid

Aramaları ve mesajları herhangi bir özel, gizli veya gizli numaradan veya kişilerinizde saklanmadığınız diğer numaralardan engelleyebilirsiniz. Uygulama içinden bir kara liste ve beyaz liste oluşturmanıza olanak tanır. Ayrıca, uygulama şifre kontrollü olabilir ve ayrıca çağrıları ve mesajları engellemek için belirli bir zaman planlayabilirsiniz. Kara listeyi istediğiniz gibi açıp kapatabilirsiniz.

 

Hiya – Arama Kimlik ve Engelleme

Hiya uygulaması engelleyen başka bir Android çağrı. Aramaları veya mesajları bloke etmenin yanı sıra kara listeye numaralarını eklemenin yanı sıra. Ters telefon numarası araması ve arayan kimliği güvenlik koruması gibi özellikleri de içerir.

Hiya

Hiya

DownloadAndroid

App hileli veya gerçek bir arayan olup olmadığını öğrenmek için bilinmeyen bir numara üzerinde ters telefon araması gerçekleştirir. Gelen bir çağrı istenmeyen olduğunda sizi uyarmak için otomatik uyarıları etkinleştirebilirsiniz. Arayanları ve bilinmeyen metin habercileri tanımlayabilir. Ayrıca uygulama içinden arama yapmanızı sağlar.

 

Mr. Number – Blok çağrıları ve spam

Mr. Number, hiçbir reklam içermeyen Android için ünlü bir çağrı engelleyici uygulaması.

Mr. Number

Mr. Number

DownloadAndroid

İstenmeyen aramaları engellemenin yanı sıra, spam çağrılarını ve mesajlarını tanımlamanıza ve durdurmanıza izin verir. Kişi listenizden sayı seçebilir veya manuel olarak girebilirsiniz. Hatta belirli bir alan kodunu veya herhangi bir uluslararası numarayı engellemenize izin verir. Ayrıca dizininizdekiler dışındaki tüm diğer numaraları engellemeyi seçebilirsiniz. App yapılandırmak oldukça kolaydır ve toplam koruma sağlar.

 

Cevap Vermeli miyim?

Cevap vermeniz gereken bir çağrı alırken size gerekli olan bilgileri sağlar. Telemarketing, aldatmaca ve diğer istenmeyen aramalar kategorilere ve atanan derecelendirmelere ayrılır.

Cevap Vermeli miyim?

Cevap Vermeli miyim?

DownloadAndroid

Uygulama, bilinmeyen bir numaradan arama aldığınızda telefon numarası derecesini görüntüler. Ayrıca, belirli numaraları engelleyebilir veya hatta kişi listenizde olmayan numaralardan gelen tüm çağrıları engelleyebilirsiniz. Ayrıca, veritabanına gönderdiğiniz bilgileri karar vermenize izin verir. Kişilerinizi yüklemez ve ayrıca çevrimdışı çalışır.

 

TrueCaller

Truecaller, milyonlarca kullanıcının güvendiği mükemmel bir uygulamadır. Android’de bir sayının nasıl engelleneceğini merak ediyor musunuz?

Truecaller

Truecaller

DownloadAndroid

Pekala, bilinmeyen gelen çağrıları tanımlamanıza ve istenmeyen numaraları veya mesajları engellemenize olanak sağlayarak çok daha fazla şey yapar. Geçmiş sekmesi altındaki bilinmeyen numaraların isimlerini görebilir, filtreleyebilir ve her bir sayı hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Ayrıca, geçmişinizi, kişilerinizi ve engellemelerinizi Google Drive’a yedeklemenizi sağlar. Truecaller veritabanında bulunan tüm spam göndericilerini engelleme seçeneği vardır. App kullanımı kolay bir kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir.

 

Çağrı Engelleme

Çağrı engelleyici, rahatsız edici çağrılardan kaçınmanıza yardımcı olan hafif ve verimli bir Android çağrı engelleme uygulamasıdır.

engelleyici

Çağrı engelleme

DownloadAndroid

Özel numara, telemarketing ve otomatik aramaları engellemenize izin verir. Kara listeye istenmeyen numaralar arama kayıtlarınızdan veya kişi listenizden ekleyebilirsiniz. Ayrıca, tercih ettiğiniz numaraları beyaz listeye ekleme seçeneğine de sahiptir.

Engellenen numaralarınızı Günlük sekmesi altında görebilir ve istediğiniz zaman kolayca engelini kaldırabilirsiniz. Ayrıca, uygulama bildirim özelliği ve bir durum çubuğu simgesi içerir.

 

Call Blocker Free – Kara Liste

Ücretsiz Çağrı istenmeyen ve istenmeyen aramaları engelleyen Android için başka bir iyi çağrı engelleyici uygulaması.

Call Blocker Free

Call Blocker Free

DownloadAndroid

Bir kara listeyi yanı sıra kişilerinizin beyaz listesini de koruyabilirsiniz. Engellenen numaralar artık mesaj gönderemez veya telefonunuza arama yapamaz.

Ayrıca, uygulamayı gelen engellenen bir çağrıyla ilgili olarak bilgilendirecek. Ayrıca bilinmeyen numaraları tanımlamanıza yardımcı olacak “hatırlatıcıyı ara” seçeneğini etkinleştirecek şekilde de yapılandırabilirsiniz.

 

En Güvenli Çağrı Engelleyici

En Güvenli Çağrı Engelleyici, işleri hızlı ve basit bir şekilde halleder. Kolayca bir kara liste oluşturabilir veya kişilerden, kayıtlardan istenmeyen numaraları engelleyebilir veya manuel olarak ekleyebilirsiniz.

En Güvenli Engelleyici

En Güvenli Engelleyici

DownloadAndroid

Joker karakter girişlerini kullanarak belirli bir sayı dizisini önlemenizi sağlar. Ayrıca, son aramayı engellemek için bir seçenek var. Engellenen aramaların bildirimini de alabilir ve engellenmiş ve kara listeye alınmış çağrıların geçmişini görüntülemek için günlüğe kaydetme özelliğini kullanabilirsiniz.

 

İlginizi çekebilir:

 

Okumaya devam et
Şunlar da ilginizi çekebilir...

İçerikleri oluşturur, BAHUSUS ekibini yönetir ve bu blogda gördüğünüz her içeriğin güzel görünmesini sağlar.

Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Diğer Android

bitcoinBitcoin
$ 17,148.250.92%
ethereumEthereum
$ 1,272.700.07%
terra-lunaTerra Luna Classic
$ 0.0001753.73%
En üste