En iyi 10 Android Yedekleme Uygulaması

Android Yedekleme Uygulamaları

Android yedekleme verilerinizi çevrimdışı veya bulutta güvenli bir şekilde saklayabilen Android yedekleme uygulamaları listesi.

İnsanların çoğu kez görmezden geldikleri en önemli görevlerden biri, değerli dijital verilerinin bir yedeğini tutmaktır. Dosyalarınızı kaybetme riski her zaman vardır.

Üstelik, bu tür uygulamalar kullanıcı müdahalesi olmadan düzenli aralıklarla ve yedekte çalışabilir.

Liste tercih sırasına göre değil. Okuyucular kendi ihtiyaçlarına uygun herhangi bir uygulama seçmeniz tavsiye edilir.

 

App Backup Restore Transfer

Uygulama / SMS / İletişim- Yedekleme ve Geri Yükleme, yedekleme ve geri yükleme için çeşitli özelliklere sahiptir.

App Backup Restore Transfer

Şimdi indir:

Download

Uygulamalarınızı ve kişisel verilerinizi yedeklemenizi, geri yüklemenizi, aktarmanızı ve paylaşmanızı sağlar. Dosyalarınızı Google Drive’a yedekleyebilir veya SD kartınıza veri depolamak için yedek yolu düzenleyebilirsiniz.

Her uygulama yükleme güncellemesini otomatik olarak yedeklemenizi sağlayan otomatik yedekleme seçeneği vardır.

Ayrıca, yerleşik bir virüs tarayıcısı, APK dosyaları tarayıcı, gece modu vardır ve ayrıca uygulamalarınızı ad / tarih / boyuta göre sıralayabilirsiniz.

Bununla birlikte, uygulama, uygulamaların verilerini ve ayarlarını yedekleyemez, geri yükleyemez veya aktaramaz. Uygulama ücretsizdir ve reklamlar içerir.

 

G Cloud Backup

G Cloud, kullanıcıların yedekleri depolamak için bir hesap oluşturması gereken etkileyici bir Android yedekleme uygulamasıdır.

G Cloud Backup

Şimdi indir:

Download

Ücretsiz 1GB yedekleme alanı sağlar. SMS, arama kayıtlarını, kişileri, sistem ayarlarını, fotoğrafları, videoları ve müziği kaydetmenizi sağlar.

Dosyalarınızı yeni bir cihaza kolayca taşıyabilir ve kişisel uygulamaları bir şifre ile koruyabilirsiniz. Kök ayrıcalıklarına veya herhangi bir benzersiz yapılandırmaya ihtiyaç duymaz. Hatta harici SD kartlarına yedeklemeye izin verir.

Otomatik yedeklemeler zamanlayabilir ve bir WiFi bağlantısı olduğunda yükleme yapabilirsiniz. Uygulama ücretsizdir, reklamlar ve uygulama içi satın alımlar içerir.

 

Super Backup & Restore

Süper Yedekleme ve Geri Yükleme, Android için hızlı yedekleme ve geri yükleme araçlarından biri olma iddiasındadır.

Süper Yedekleme: SMS & Kişiler

Şimdi indir:

Download

Uygulamalarınızı, kişilerinizi, mesajlarınızı, çağrı geçmişinizi, yer işaretlerinizi ve takvimlerinizi SD kartınıza veya Google Drive’ınıza yedeklemenizi sağlar.

Ayrıca, uygulamanızın verilerini yedekleyebilir ve geri yükleyebilirsiniz. Ancak bunun için cihazınızı rootlamanız gerekir. Ayrıca, otomatik yedeklemeler zamanlayabilirsiniz.

Ayrıca, planlanmış yedeklemeleri Google Drive’ınıza veya Gmail‘inize otomatik olarak yükleyebilir. Arayüz kullanımı kolaydır ve özelleştirilebilir koyu veya beyaz tema ile birlikte gelir.

Uygulama ücretsizdir, ancak reklamlar can sıkıcı olabilir.

 

Google Drive

Google’dan fotoğraflarınızı, dosyalarınızı ve diğer belgelerinizi depolamak için yeterli. 15 GB’lık temel depolama alanı sağlayan ücretsiz bir büyük bulut depolama hizmeti.

Google Drive

Şimdi indir:

Download

Hangi platformda olursanız olun sanal Google sabit sürücünüze herhangi bir cihazdan erişebilirsiniz. Aynı zamanda dosyaları basit prosedürleri kullanarak çevrimdışı görüntülemenizi de sağlar.

Ayrıca, dosyalarınızı ve klasörlerinizi başkalarıyla paylaşabilir ve dosyalarınızdan herhangi birinde yorum yazabilir veya yorum ekleyebilirsiniz.

Bilgilerinizi güvenle bulutta depolayabilen en iyi Android yedekleme uygulamalarından biridir.

 

App Backup and Restore – En kolay yedekleme aracı

Bu, güvenilir ve kolay bir Android yedekleme ve geri yükleme uygulaması.

App Backup and Restore

Şimdi indir:

Download

Yedekleri doğrudan ana arayüzden depolamanıza, arşivlemenize veya silmenize izin verir. Yedekleme yapabilir ve dosyalarınızı geri yükleyebilir ve ayrıca SD kartınıza yedekleme yolunu ayarlayabilirsiniz.

Dahili bir APK dosya tarayıcısına ve virüs tarayıcısına sahiptir. Ayrıca, tüm uygulamalar yerine belirli uygulamaları otomatik olarak yedeklemeyi seçebilirsiniz.

Üstelik, cihazlar arasında Wi-Fi ve Bluetooth aracılığıyla uygulamalar paylaşabilirsiniz. Ancak uygulama, uygulama verileriniz olmadan yalnızca APK dosyalarınızı yedeklemenize ve geri yüklemenize izin verir. Bu ücretsizdir ve reklamlar içerir.

 

Titanium Backup

Titanium yedekleme Android’in ilk günlerinden beri sağlam bir yedekleme uygulaması oldu.

Titanium Backup

Şimdi indir:

Download

Sadece kök kullanıcılar içindir ve hemen hemen tüm Android sürümlerini destekler. Uygulama ücretsiz ve premium sürümde reklamsız ve kullanılabilir.

Ücretsiz sürümü ile, uygulama verileri, SMS, rehber, vb. İle birlikte uygulamaları yedekleyebilir ve geri yükleyebilirsiniz. Aynı zamanda SD karta yedeklemeyi de destekler.

Premium sürümü bulut depolama, otomatik yedekleme, toplu geri yükleme, uygulama dondurucu vb. Senkronizasyon gibi bazı ekstra özellikler sağlar. Genel olarak, uygulama oldukça mükemmel ve denemeye değer.

 

Simpler – Kişiler Yedekleme

En iyi Android kişileri yedekleme uygulamasını arıyorsanız. Basit yedekleme, adın söylediği şeyi yapan basit bir uygulamadır.

Simpler Kişiler Yedekleme

Şimdi indir:

Download

Kişilerinizi bir VCF dosyası olarak yedeklemenizi ve çevrimdışı modda bile çalışmanızı sağlar. Yedeklerinizi DropBox, Google Drive veya SD karta aktarabilirsiniz.

Kişilerinizi farklı hesaplar arasında da taşıyabilirsiniz. Genel olarak, uygulama oldukça basit ve kullanımı kolaydır. Hiçbir reklam veya uygulama içi satın alma içermez ve ayrıca 15 farklı dilde kullanılabilir.

 

Google Fotoğraflar – fotoğraf yedeklemek için en iyi uygulama

Google Fotoğraflar, Google tarafından geliştirilen mükemmel bir fotoğraf paylaşım ve depolama hizmetidir.

Google Fotoğraflar

Şimdi indir:

Download

Kullanıcılarına 16 megapiksele kadar fotoğraflar ve 1080p çözünürlüğe kadar videolar için sınırsız ücretsiz depolama alanı sunuyor. Fotoğraflarınızı otomatik olarak yedeklemek ve düzenlemek için etkinleştirebilirsiniz.

Servis resimlerinizi analiz edebilir, çeşitli özellikleri ve konuları belirleyebilir ve bunları uygun şekilde düzenleyebilir. Yerleşik bir gelişmiş editör ve Chromecast desteği vardır.

Ayrıca, fotoğraflarınızı doğrudan uygulamadan paylaşabilirsiniz.

 

SMS Yedekleme ve Geri Yükleme

SMS Yedekleme ve Geri Yükleme, metin mesajlarınızın yedek dosyalarını oluşturmanıza olanak veren. Android için ilgili başka bir yedekleme uygulamasıdır.

SMS Yedekleme ve Geri Yükleme

Şimdi indir:

Download

Metin mesajlarınızı, MMS’lerinizi ve arama kayıtlarınızı XML dosya biçiminde kaydedecektir. İki telefon arasındaki verileri doğrudan WiFi üzerinden aktarabilir veya e-postayla gönderebilirsiniz.

Uygulama son derece özelleştirilebilir ve ayrıca reklamları etkinleştirmek veya devre dışı bırakmak için bir seçeneğe de sahiptir. Ayrıca, hangi konuşmaları yedeklemek veya geri yüklemek istediğinizi seçebilirsiniz.

Ayrıca, yedeklerinizi Google Drive’a veya Dropbox‘a otomatik olarak yüklemenizi sağlar. XML yedekleme dosyasını diğer biçimlere dönüştürebilir ve bir bilgisayarda görüntüleyebilirsiniz.

 

Helium – Uygulama Senkronizasyonu ve Yedekleme

Helium, root gerektirmeyen en iyi Android yedekleme uygulamalarıdır.

Helium

Şimdi indir:

Download

Uygulamalarınızı, verilerinizi, rehberinizi, mesajlarınızı ve arama günlüklerinizi yedeklemenize izin verir.

Bir PC’ye takıldığında mobil uygulamayı kullanmak için, rootsuz kullanıcılar doğrudan çalıştırabilirken. Kaldırılmamış kullanıcıların Helium masaüstü uygulamasını yüklemeleri gerekir.

Ücretsiz sürüm, SD karta ve PC’ye yedeklemenizi ve geri yüklemenizi sağlar. Oysa, premium sürüm, reklamsız, Android’den Android’e senkronizasyon, bulut yedeklemeleri ve geri yükleme gibi ek özelliklerle gelir.

 

İlginizi çekebilir:

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *