PDF Şifre Kaldırma Programları

En iyi PDF Şifre Kaldırma Programları

Çoğu zaman, PDF dosyalarını açmaya çalıştığımız zaman şifre soran bir blok beliriyor.

Bu gibi durumlarda, PDF dosyasının şifresini açmanıza ve erişmenize izin vermenize yardımcı olabilecek program kulanmanız gerekir. Bu PDF şifre kaldırma programları, dosyanın kilidini açabilme yeteneğine sahiptir. Bu programlarla istediğiz zaman dosyaları okuyabilir, kopyalayabilir veya yazdırabilirsiniz.

Bu makalede Windows bilgisayarda kullanabileceğiniz en iyi 5 PDF şifre kaldırma programlarından bazılarını listeliyoruz.

 

1. PDFelement by Wondershare

Herhangi bir PDF’yi düzenlemek için sadece üst sıralarda değil, aynı zamanda kilidini açmak listenin başında PDFelement adını da getirir. Yalnızca dosyadaki kısıtlamaları kaldırmakla kalmaz, aynı zamanda dosyayı düz testler, görüntüler, Word vb. Diğer biçimlere dönüştürmenize de izin verir.

PDFelement

Resim kaynağı: pdf.wondershare

Şimdi indirin:

PDFelement

Ayrıca, dijital imza ekleme, birleştirme veya bölme, döndürme, açıklama ekleme, filigran ekleme ve çok daha fazlası gibi değişiklikler yapabileceğiniz. Geniş bir kullanıcı tabanı için 17’den fazla dili desteklemektedir. Kısacası, kolayca bu PDF şifre çıkarıcıyı kullandıktan sonra PDF’yi özelleştirin.

 

2. PDFCrack

Korumalı bir PDF dosyasının şifresini unuttuysanız, hızlı ve kolay bir çözüm için PDFCrack’e tamamen güvenebilirsiniz. Evet, eski şifreleri sadece silme dışında kurtarabilir. İlginç bir şekilde, şifreli PDF dosyasından sahibinin ve kullanıcının şifrelerini kurtarabilir.

PDFCrack

Resim Kaynağı: lifewire

Şimdi indirin:

PDFCrack

Ayrıca, bu PDF şifre kilidini kesinlikle taşınabilir ve diğer makinelerde de kullanılabilir. Bununla birlikte, eğer bir şifre uzun ve karmaşık tutulursa, kurtarma için kaba kuvvet kullanımdayken şifreyi kırmanın saatler veya günler alabileceği belirtilmelidir.

 

3. PDF Password Remover

Adından da anlaşılacağı gibi, bu araç, başka bir işletme sahibi tarafından uygulanmış olsa bile PDF’den güvenliği kaldırmak için oldukça kolaydır. Ayrıca, şifre silindikten sonra dosyanın otomatik olarak açılmasını sağlar.

PDF Password Remover

Resim kaynağı: pdf.wondershare

Şimdi indirin:

PDF Password Remover

Yüksek şifrelemeyi desteklemese de, metni kopyalamak, yazdırmak, vb. Düzenlemek için kullanabilirsiniz.

 

4. PDFCrypt

Bu PDF Unlocker ile aslında komut satırı aracını kullanıyorsunuz. Çalışmasını sağlamak için şifreli bir PDF dosyası yüklemeniz gerekir; sonuçta şifresi çözülmüş dosya geri alınır. Dikkat çeken tek şey, sahibinin veya kullanıcının şifresini tanımlayan bir şifre yerine bir şifre kaldırma aracı olmasıdır.

PDFCrypt

Resim Kaynağı: manuthrissur

Şimdi indirin:

PDFCrypt

Dahası, hızlı ve taşınabilir.

 

5. PDF Password 4dots

PDF şifre açmak için bir başka basit ama verimli yazılım burada! Bu ücretsiz araç, tüm kısıtlamalardan PDF’nin kilidini açmanıza olanak tanır ve kolayca yazdırabilir, kopyalayabilir, düzenleyebilir vb. Veya çevrimiçi formları çok fazla zahmetsizce doldurabilirsiniz.

4dots

Resim Kaynağı: 4dotssoftware

Şimdi indirin:

4dots

Kullanımı çok basit, sadece sürükledikten sonra belgelerin üzerine sağ tıklamanız, toplu kilidini açmanız ve işinizi yapmanız yeterlidir. Kullanımı için Adobe yazılımını PC’nizde tutmanıza gerek yoktur.

Artık çeşitli PDF şifre kaldırma programı listesine sahip olduğunuza göre, gereksiniminize göre olanı kolayca seçebilirsiniz.

 

İlginizi çekebilir:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *