Bizimle iletişime geçin

BAHUSUS.COM

doPDF indir – Ücretsiz PDF Dönüştürücü

doPDF

Araçlar

doPDF indir – Ücretsiz PDF Dönüştürücü

doPDF indir

doPDF, dosyalarınız için PDF belgeleri oluşturmak için etkili bir PDF programı dır.

Metinler, PowerPoint sunumları, ofis uygulamalarında, web sitelerinde ve diğer dosyalarda yapılan çalışmalar için çok küçük bir yazılımdır.

Bilgisayarda küçük bir yer kaplayan tüm kullanıcı, bu tür dosyaları taşınabilir PDF formatına dönüştürecek bir sanal yazıcı seçerek istenen belgeyi yazdırmayı denemektir.

blank

DownloadWindows

Windows 10 / 8 / 7 

 

PDF nedir?

PDF, Adobe tarafından geliştirilen makine, uygulama, işletim sistemi ve dosya içerikleri, metinleri, resimleri ve grafikleri destekleyen. Tüm dünyadaki herhangi bir bilgisayarda çalışması için geliştirilmiş bir taşınabilir dosya biçimidir.

İçerik yalnızca okuma ve görüntüleme için erişilebilir olduğundan, özellikle güvenli kopyalama dosyalarının taşınması, dağıtımı ve bakımı için kullanılır. Aslında, dev Adobe, PDF dosyalarını oluşturabilen dönüştürücüyü değil, yalnızca PDF okuyucu Adobe Reader ücretsiz olarak indirmeyi sağlar.

En yeni PDF oluşturma durumlarından biri Microsoft Office 2007’nin son sürümüyle ilişkiliydi. Şirketin Bill Gates’in beta sürümü, uygulamalarda üretilen dosyalarını PDF formatında dışa aktarma seçeneği içeriyordu. Ancak, olası yargısal çıkarımlardan korkmak için, bu seçenek son versiyonda geri çekilmiştir.

Yani bu sorunu aşmak için diğer yazılımların yardımına ihtiyacınız var. Çözüm son derece hafif olduğu ve işlevini övgü ile yerine getirdiği için doPDF’de.

 

Genel Özellikler

  • Aşağıdakiler gibi üçüncü taraf yazılımlar içermez: casus yazılım, reklam yazılımı ve virüsler;
  • Çözünürlüğü 72 dpi ile 2400 dpi arasında ayarlayın;
  • Sayfa boyutunu varsayılan olarak A4, letter vb. Olarak önceden ayarlayabilir;
  • Çoklu dil desteği sağlar ve içeriğinizde metin aramasını etkinleştirebilecek PDF dosyaları oluşturabilir.

Yükledikten sonra, uygulamanızda bir belge açın ve yazdırma seçeneğini belirleyin. İçinde, yazıcı seçiminde bir doPDF araması olacak. Yani sadece devam et ve dönüştürmeyi kaydedeceğiniz klasörü seçin!

DoPDF, kurulumu yaptıktan sonra grafik arayüzünde bile göremeyeceğiniz kadar basit ve küçüktür.

Belgelerinizi PDF’ye dönüştüren işlevi, verimli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilir. Metin dosyalarının, görüntülerin ve grafiklerin aktarımı, dağıtımı ve güvenliği için, doPDF, verilerinizi Adobe’nin taşınabilir biçimine dönüştürmek için harika bir alternatiftir.

 

İlginizi çekebilir:

 

Okumaya devam et
Şunlar da ilginizi çekebilir...

İçerikleri oluşturur, BAHUSUS ekibini yönetir ve bu blogda gördüğünüz her içeriğin güzel görünmesini sağlar.

Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Araçlar

En üste